اورگان آخرین دولت برای محافظت از محرک چک از بدهی خصوصی مجموعه


Checks
نامه ای با 25 دولت به طور کلی وکیل در روز دوشنبه به نام خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به “اقدام فوری” برای محافظت از تمام محرک چک از تامین خواسته.
Zinkevych/گتی

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اورگان فرماندار کیت براون جمعه اعلام کرد که تاثیر اقتصادی پرداخت و تحویل به ساکنان در دولت نمی خواهد موضوع را به تامین خواسته های خصوصی جمع بدهی.

فدرال مراقبت عمل می کنند که برای ارائه $1,200 محرک پرداخت در حال حاضر محروم ترین بررسی تامین خواسته توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی در هنگام جمع آوری مالیات یا بیمه بیکاری بدهی. اما که به سمت چپ باز چشم انداز خصوصی که جمع بدهی می تواند حرکت به سیفون از چک برای پرداخت بدهی.

در یک فرمان اجرایی قهوه ای اعلام کرد که محرک چک نمی توان هانه حتی زمانی که واریز به یک حساب بانکی به جز بدهی های ناشی از محکومیت کیفری. فدرال قانون همچنین اجازه می دهد تا دولت های ایالتی و محلی به استفاده از چک برای جمع آوری در حمایت از کودکان پرداخت, معافیت که قهوه ای سفارش می کند تغییر دهید.

“بسیاری از Oregonians از طریق هیچ گسل از خود را در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب خود را اجاره و یا حتی خرید ملزومات مانند مواد غذایی و داروهای تجویزی” براون گفت: در آزادی مطبوعات. “این بهبود کنترل شد به منظور ارائه کمک نه پاداش آژانس های جمع آوری بدهی برای preying در Oregonians که از دست داده اند خود را در معیشت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.”

ایالات متحده در حدود 669 میلیارد دلار ارزش گذشته به علت بدهی خانوار با توجه به فوریه گزارش منتشر شده توسط بانک فدرال رزرو نیویورک. بدانند در تازه ترین سرشماری اداره آمار این ترجمه به طور متوسط بیش از 5500 دلار در گذشته به علت بدهی در ایالات متحده ،

مصرف کننده حمایت مالی اداره برآورد شده که در سال 2016 حدود 70 میلیون آمریکایی تماس گرفته شد با جمع آوری بدهی.

کشورهای دیگر در حال حاضر اقداماتی برای اطمینان از مراقبت در عمل پرداخت—تا 1200 $برای هر مالیات دهندگان واجد شرایط و به $500 برای کودکان مقدماتی—را نمی توان با جمع آوری بدهی.

برای مثال اوهایو دادستان کل دیو Yost روز دوشنبه اعلام کرد که دفتر او خواهد بود تفسیر از قبل موجود ارائه در دولت قانون است که پادمان “برای جبران از دست دادن درآمد آینده” به عنوان درخواست خود را به مراقبت در عمل پرداخت.

ماساچوست دادستان کل Maura هیلی ارشاد صادر شده دوشنبه نشان می دهد که دولت قانون که معاف “کمک های عمومی” مزایای از تامین خواسته را پوشش مراقبت در عمل پرداخت.

Yost و هیلی امضا بر روی یک نامه از 25 دولت به طور کلی وکیل خواستار خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به “اقدام فوری” برای محافظت از تمام محرک چک از تامین خواسته.

“این خطر وجود دارد که محرک پرداخت ممکن است هانه توسط طلبکاران جمع بدهی و یا آن را تضعیف می کند هدف از این مراقبت در عمل” در این نامه اعلام کرد. “ایالات متحده درخواست که خزانه بلافاصله هر و همه اقدامات برای تعیین اهمیت عمل پرداخت را به عنوان معاف از تامین خواسته.”

وکلای کلی استناد ارائه در مراقبت عمل می کنند که اجازه وزارت خزانه داری به موضوع قوانین و مقررات “به عنوان ممکن است لازم باشد برای انجام مقاصد” از قانون است که آنها تفسیر شامل حفاظت از تامین خواسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de