پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

برخی از فیلم های دنیا بزرگترین ستاره خواهد شد راه رفتن روی فرش قرمز در اسکار امسال را در لس آنجلس بعد.

Joker آگهی های بسته با 11 نامزد به دنبال آن Irishman, 1917 و Once Upon a Time in Hollywood با 10 هر.

براد پیت, Renee Zellweger, Joaquin Phoenix و لورا درن در میان کسانی که از مخفیگاه آنان را به نفع خود اقدام جوایز.

آقا سام مندس’ جنگ جهانی یک حماسه در سال 1917 و کره جنوبی انگل هستند frontrunners به نام بهترین تصویر.

12 در اینجا چیزهایی که برای نگاه در روز یکشنبه مراسم است.

1. براد پیت برنده اولین اسکار بازیگری (و ساخت یک سخنرانی خنده دار)

اگر شما باور کارشناسان پیت است رفتن به برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای کوئنتین تارانتینو را Once Upon a Time in Hollywood.

اگر او می کند همیشه-ستاره محبوب است به احتمال زیاد به یکی از بزرگترین ovations از شب.

او برنده یک جایزه اسکار در سال 2014 برای تولید 12 سال یک برده اما قبلی خود اقدام نامزد – دوازده میمون, The Curious Case of Benjamin Button و Moneyball – همه ناموفق بوده است.

او جاروب این فصل pre-جوایز اسکار – و اگر ممکن بود برنده است حتی طرفداران بیشتر برای واجب شوخ و جذاب سخنرانی پذیرش در هر یک.

2. خواکین فینیکس برنده اولین اسکار (و ساخت یک بیان سیاسی)

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ققنوس است رفتن به برنده بهترین بازیگر زن را برای خود قابل توجه عملکرد در بذله گو.

چه کمتر قابل پیش بینی است آنچه که او می گویند در این سکو پس از استفاده اخیر دیگر سخنرانی برای ارسال پیام در مورد تغییر آب و هوا و “نژادپرستی نظاممند” در صنعت فیلم.

“من فکر می کنم او می خواهد به استفاده از این پلت فرم به چیزی می گویند مفید می گوید:” کلاریس Loughrey رئیس منتقد فیلم به صورت مستقل.

آن خواهد بود که 45 ساله آمریکایی اولین جایزه اسکار را در تلاش چهارم پس از نامزدهای استاد گلادیاتور و راه رفتن خط.

آن را نیز سخت است برای پیش بینی که در آن او خواهد شد پس از این مراسم است. پس از برنده شدن در این صفحه نمایش بازیگران’ Guild Awards در ماه ژانویه او منحرف پس از مهمانی ها و رفت و به یک حقوق حیوانات در اعتراض به یک کشتارگاه – هنوز هم پوشیدن توکس.

  • اسکار 2020: Joker آگهی های بسته با 11 نامزد

3. این Renéessance

رنه زلوگر است رفتن به برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی جودی گارلند در Judy.

آن را کامل باز گشت برای یک بازیگر است که نامزد دریافت جایزه بود به مدت سه سال در یک ردیف از 2002-04, برنده, برای, کوهستان سرد در تلاش سوم.

پس از آن او ستاره دار در یک رشته از فلیپ فلاپ قبل از پله به عقب از هالیوود – او هیچ IMDB اعتبارات بین سال های 2010 و 2016.

4. هر نوع شوک

لورا درن است رفتن به برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش او را در Netflix بکشد طلاق, درام, ازدواج, داستان.

خوب به طور معمول وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس در چهار اقدام به دسته بندی و که به خوبی می تواند در مورد این زمان, اما بسیاری از tipsters به نظر می رسد به این باور براد, Joaquin, رنه و لورا آنها را در کیسه.

نزدیک مسابقات در دسته بندی های دیگر.

5. آقا سام مندس پرواز پرچم

اصلی انگلیسی امید نهفته است با آقا سام جنگ جهانی یک حماسه 1917 است که در میان frontrunners به برنده برترین جایزه بهترین تصویر – در حالی که آقا سام خود را یک مدعی قوی برای بهترین کارگردان.

اما بهترین تصویر و بهترین کارگردان جوایز رفته اند به همان فیلم تنها دو بار در هفت سال گذشته. یکی از کسانی که کفترباز که مانند سال 1917 ساخته شده بود به نظر می رسد به عنوان اگر آن فیلم برداری شده بود در یک شات تنها.

آقا سام برنده بهترین کارگردان در سال 2000 برای زیبایی آمریکایی و اگر او پیروزی دوباره آن خواهد بود که بزرگترین شکاف بین دو کارگردانی برنده جایزه اسکار تاریخ است.

Roger Deakins انگلیسی که فیلم برداری 1917 را “تنها” شات است که تصور می شود dead cert به برنده بهترین فیلمبرداری. پس از دریافت 13 ناموفق نامزد این خواهد بود دوم خود را اسکار در سه سال پس از 2018 پیروزی برای Blade Runner 2049.

  • اسکار 2020: نامزد کامل

6. کره جنوبی انگل ساخت اسکار تاریخچه

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اگر 1917 نیست برنده بهترین تصویر نزدیکترین رقیب این است که تصور می شود کره جنوبی, درام, انگل است که بسیاری از پشتیبانی برای تبدیل شدن به اولین غیر انگلیسی زبان فیلم را به نفع خود جایزه اصلی.

آن را می گوید داستان از یک فقیر کره جنوبی, خانواده, زندگی, در, کوچک, نیمه تاریک زیرزمین و یک خانواده ثروتمند زندگی در یک خانه پر زرق و برق در سئول.

  • چگونه انگل رو تحت منتقدان پوست ★★★★☆
  • واقعی زندگی مردم در یک “انگل’ زیرزمین

7. میزبان

در واقع همین حالا مراقب میزبان چرا که برای سال دوم در یک ردیف وجود دارد یکی نیست.

در سال گذشته Tina Fey, Amy Poehler and Maya Rudolph تحویل باز مونولوگ اما در غیر این صورت آن را از چپ به مشاهیر مختلف به معرفی هر دسته بندی.

8. Billie Eilish را Bond theme

نه محتوا با سرقت نشان می دهد در یک مراسم جایزه (جارو هیئت مدیره در Grammys), 18 ساله پاپ, نابغه Billie Eilish نیز انجام در اسکار.

شده است وجود دارد حدس و گمان است که او را به استفاده از این مناسبت برای اولین او لحن تم جدید جیمز باند فیلم, هیچ وقت به مرگ است.

اما نیز وجود دارد یک پیشنهاد است که او می تواند ترک از معمول سبک موسیقی و آواز بیتلز دیروز به همراه مراسم را بیادگار بخش.

9. جهانی گروه کر Elsas

به طور معمول بهترین آهنگ نامزد انجام خواهد شد. آنها شامل به ناشناخته از منجمد II – خواهد شد که سونگ با کمتر از 10 Elsas.

Idina Menzel که صدای شخصیت های انیمیشن در نسخه اصلی خواهد پیوست بر روی صحنه توسط بازیگران که ارائه شاهزاده خانم را صدا برای کشورها از جمله دانمارک, ژاپن, لهستان, روسیه, اسپانیا و تایلند است.

دیگر بهترین آهنگ نامزد عبارتند از: Sir Elton John به صورت (میخوام) عشق من دوباره از Rocketman; Erivo که انجام خواهد شد ایستادن از هریت; رندی نیومن را من نمی توانم به شما اجازه پرتاب خود را به دور از داستان اسباب بازی 4; و دایان وارن برای من ایستاده ام با شما از دستیابی به موفقیت.

وارن دیگری است که در حال انتظار برای او اولین جایزه اسکار را پس از 10 قبلی گره.

10. کوبه برایانت ادای احترام

و همچنین به عنوان یک لس آنجلس لیکرز قهرمان برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر دو هفته پیش برنده جایزه اسکار در سال 2018 به صورت یک فیلم کوتاه انیمیشن به نام عزیز بسکتبال.

برگزارکنندگان اسکار را تایید کرده اند او را در بیادگار بخش اما معلوم نیست که آیا وجود خواهد داشت یک جداگانه و مستقل ادای احترام.

کرک داگلاس نیز به احتمال زیاد به افتخار بود پس از مرگ او در روز شنبه در سن 103.

11. هر تنوع

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این احتمال وجود دارد (نگاه کنید به بالا) که هر چهار اقدام برندگان سفید خواهد شد. تنها نامزد است که می تواند تغییر است که با انگلیسی, ستاره سینتیا Erivo که یک خارجی به برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای هریت.

این مسلم است که بهترین کارگردان برنده خواهد بود که دسته را نامزد شد همه مرد برای نهمین سال گذشته 10. او می تواند کره جنوبی (بالا را ببینید) اما اگر Bong Joon-Ho برنده است.

چه شده است اظهار داشت: بر کمتر است که شده است وجود ندارد یک زن برنده یا از فیلمنامه جایزه برای 12 سال پس از دیابلو کودی نام نامیده می شد برای جونو در سال 2008.

در این سال Greta Gerwig می تواند شکستن که اجرا برای اقتباس از زنان کمی که ممکن است کمک به را تشکیل می دهند برای این واقعیت او را نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان.

  • اسکار 2020: چگونه متنوع هستند و نامزد?
  • خواهد Gompertz: من جایگزین اسکار کوتاه

12. نگه داشتن آن در خانواده

زنان کمی نیز نامزد دریافت جایزه برای بهترین تصویر که در آن رقبای خود شامل ازدواج, داستان ساخته شده توسط شریک زندگی خود را Noah Baumbach.

این زن و شوهر که یک کودک با هم نیز هر دو نامزد خود را برای فیلمنامه – اگر چه Gerwig است تا برای فیلمنامه اقتباسی در حالی که Baumbach است در حال اجرا برای فیلمنامه اصلی.

در جای دیگر عموزاده سفت و توماس نیومن در حال رفتن سر به سر در بهترین امتیاز اصلی دسته برای کار خود را در ازدواج و در سال 1917 بود.

توماس تا به حال 14 قبلی اسکار بدون برنده شدن در حالی که شیدا تا به حال 20 گذشته نامزد و دو برنده.

همچنین نگه داشتن آن در خانواده ها پدر و مادر مایکل و مسیحی Minkler که نامزد دریافت جایزه هم برای بهترین میکس صدا برای Once Upon a Time in Hollywood.

به دنبال فرش قرمز, برندگان و واکنش – زنده از ساعت 23:00 به وقت تهران در روز یکشنبه.

قبل از این که گوش دادن به BBC Radio 5 Live ویژه اسکار ساخت تا نمایش زنده از هالیوود از 20:00-22:00 GMT در روز یکشنبه.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im