• بهترین لباس: ستاره لباس در تصاویر
  • لیست کامل نامزد
  • رابی کالین: چه کسی برنده و چه کسی باید برنده می شود ؟

Guests در حال حاضر به ورود در تئاتر دالبی در هالیوود بلوار, برای امشب جوایز اسکار. ما پوشش اقدام به دقیقه به دقیقه با به روز رسانی از ما لا خبرنگار هریت الکساندر و تجزیه و تحلیل متخصص از منتقد فیلم Tim Robey.

انگلیسی کارگردان سام مندس در سال 1917 است و از امثال مورد علاقه را به نفع خود بهترین تصویر زیر آن پیروزی در بفتا. اما ریگ supervillain منبع داستان Joker منجر به بسته ترین نامزد – 11 از جمله منجر بازیگر برای خواکین فونیکس است که به طور گسترده مخفیگاه آنان را به پیروزی امشب.

به روز رسانی خودکار

از کجا BBC Pronunciation واحد زمانی که شما به آن نیاز دارید ؟

منf شما در حال مشاهده آسمان پوشش شما متوجه شده است که صدای گوینده مرد همواره mispronounces Charlize Theron نام خانوادگی را به عنوان “وجود دارد-در”. گوگل سریع می توانست او را راست. Tssk. شما هرگز این نوع از اشتباه در Beeb. TFS

دو قانون: Rebel Wilson and James Corden

تیاو همکاری مجریان در حال برنامه ریزی چگونه آنها ممکن است به مرحله امشب. “شاید ما عمل کردن کل صحنه بین آدم راننده و اسکارلت Johannsson از ازدواج داستان است که در آن او فریاد من در 20s! و پس از آن من پانچ یک سوراخ در اسکار گفت:” Corden. “من در تلاش برای گرفتن برخی از جدی بازیگری نقش” اضافه شده Wilson, که, آیا می دانید, اسکریپت خود را جوجو خرگوش خطوط از تبلیغات آلمانی. EH

من وحشت زده از کیانو ریوز مادر

کیانو ریوز و مادرش Patrici تیلور

اعتبار:
خبرگزاری فرانسه/گتی

Sاو حاضر به لرزش Rebel Wilson دست و پژمرده James Corden, با یک نگاه که نوع شرم آور است زیرا او متمایل به او دو برابر است. کیانو نمی نیاز به یک محافظ امشب که من میگم. EH

Saoirse Ronan چرا او گفت: بله به زنان کمی

Saoirse Ronan تقریبا تا به حال شرم آور جست و خیز بر روی فرش قرمز قدم. “من تو را دیدم ناتالی پورتمن و سپس من سعی کردم به بالا و سقوط بیش از,” کمی زنان ستاره گفت. او در زمان ایفای نقش در این فیلم به دلیل “من واقعا می خواستم به یک فیلم است که تا به حال یک دسته از دختران در آن من تا به حال واقعا انجام می شود که قبل از جدا از ماری ملکه اسکاتلند… همه ما تا به حال به تراشه در کنار هم و با تکیه بر هر یک از دیگر.”

او را برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای عملکرد خود را به عنوان Jo مارس و می گوید: او را لمس کرد که چگونه شخصیت “شده است از جمله الهام بخش برای امثال Patti Smith, جی کی رولینگ, همه این نویسندگان در طول سال”.

پنه لوپه کروز در ‘جادویی’ مدیر

Penelope کروز ستاره (اما متاسفانه نبود نامزد) پدرو آلمودوار آخرین فیلم درد و افتخار. این ششمین همکاری با مدیر. “او فقط یک موجود جادویی,” او می گوید. “او فوق العاده هوشمند, خنده دار, او بدون فیلتر – او می گوید هر آنچه که او فکر می کند.” متاسفانه او را نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان یا, بنابراین ما می تواند از دست رفته را در آنچه ممکن است بسیار سرگرم کننده سخنرانی. آن را به آنتونیو Bandares به نمایندگی از تیم المدور.

Greta Gerwig و Noah Baumbach شبیه بچه ها در کریسمس

پله: زن و شوهر Noah Baumbach و Greta Gerwig

اعتبار:
ایسنا

منt را شاید نه به خصوص “سرد” به راه رفتن روی فرش قرمز, چاق, پوزخند روی صورت خود, اما Baumbach و Gerwig به وضوح نمی تواند مراقبت کمتر است. “من احساس می کنم در راه در اینجا ما به دنبال در هر یک از دیگر مانند بیایید این را در!” مخابره Gerwig, به دنبال درخشنده در زیتون سبز. “چگونه است که آن را به به اشتراک گذاری این موفقیت جوایز پرسید:” مصاحبه Ryan Seacrest. “ما در حال حاضر به اشتراک گذاری یک کودک به طوری که نامزد هستند آسان” خندید Baumbach بستری این زن و شوهر در خانه با هم به طور منظم. “این باعث می شود کار ما بهتر است.” زن و شوهر اهداف در سمت راست وجود دارد.

کسی تا به حال دیده Mrs Waititi?

مولف و مومیایی پسر: Taika Waititi

اعتبار:
تالار گفتگو/AP

“این فیلم یک عشق نامه ای به مادر می گوید:” جوجو خرگوش مدیر Taiki Waititi. “این فیلم راه من گفت: ‘دوستت دارم مادر.'” او که به معرفی او به این کتاب که بر روی فیلم خود را بر اساس است حتی پیوست او برای امشب جوایز. فقط یک مشکل وجود دارد: او نمی تواند او را پیدا کنید.

“من از دست مادرم!” او گفت:. “من به find my mum به زودی.” و به زودی پس از او سرگردان کردن.

بefore او هر چند او توضیح داد که چرا او ستاره در این فیلم و همچنین نوشتن و کارگردانی و تولید آن است. “این تقریبا مثل حریص است. به شغل به افراد دیگر ؟ من نمی توانم! من نیاز به کنترل. من یک خدا پیچیده است.”

Jason Derulo به طور کامل خوب (احتمالا)

منf شما پس از اسکار پوشش در توییتر شما بدون شک دیده می شود حداقل چند پست ادعا Jason Derulo کاهش یافته است پایین پله ها. ترس نیست: او کاملا خوب است. این یک عکس از اسکار و آن را یک عکس از Jason Derulo. این در واقع یک در حال اجرا آنلاین تهوع است که قدمت آن به سال 2015 Met Gala.

بut اگر شما از جان گذشته برای دیدن Jason Derulo ساخت یک احمق از خود را با برخی از دست و پا چلفتی حرکات فیزیکی ممکن است توصیه می کنیم motion picture گربه ؟ TFS

جولیا گیاهی است یک ساندویچ در کیف پول خود را!

تیوی 10 سال Once Upon a Time in Hollywood star یک برگ رول با خیال راحت پنهان (و با این تصویر ما شاهد بیش از یک کمی خرد شده) در صورتی کلاچ چرا که او فکر نمی کند که او را مانند مواد غذایی است. نام های قوی تر اسکار حرکت ما صبر کنید. EH

مهم ترین رای از شب

Olivia Colman: پری محصول shocker یا باب به ضرب و شتم ‘اونا همه ؟

اعتبار:
خبرگزاری فرانسه/گتی

Oزخم schmoscars. آنچه ما واقعا می خواهید به دانستن است: Olivia Colman جدید بور باب? بله ؟ نه ؟ رای گیری از طریق توییتر و یا نظرات خود را در زیر.

Billie Eilish است که کاملا به معنای واقعی کلمه برای کلمات از دست رفته

Unable بگویید Ryan Seacrest چگونه او احساس او را زیر هفت جایزه گرمی برنده Eilish بر روی فرش قرمز با برادر و co-writer Finneas اوکانل به سادگی با تکان داد سر خود را با یک سعادتمند لبخند. در نهایت او موفق: “من نمی دانم چه چیزی برای گفتن به آن است. هر بار که من با دیدن این تصویر جایی که من کردم تمام Grammys مثل من باور نمی کنم.” چگونه ما فکر می کنیم این پاپ نابغه خواهد شد نگه داشتن پاهای خود را بر روی زمین ؟ EH

Frockwatch: ما ملاقات ملکه فیلم لباس

ثانیهarriet الکساندر شده است صحبت کردن به سندی پاولانگلیسی طراح صحنه و لباس نامزد دریافت 15 بار – در این سال برای ایرلندی. او می نویسد:

من ضربه به افسانه سندی پاول در کنسول بریتانیا در شب جمعه برگزار شد به مناسبت انگلیسی, نامزد.

او به من گفت که او رفتن به پوشیدن در حال حاضر بدنام سفید و شلوار کت و شلوار که از او درخواست شده است همکار نامزد و دوستان هالیوود به ثبت نام بیش از چند هفته گذشته. کت و شلوار خواهد شد و سپس به حراج گذاشته شده برای جمع آوری پول برای حفظ کلبه متعلق به مدیر و طراح درک Jarman در Dungness کنت.

“Derek شد اولین مدیر کار می کردم تا این که واقعا شخصی به من,” او گفت:.

“این فوق العاده است و از آن لذت ببرید هر کس درگیر در این مبارزه است. ال فانینگ برای اولین بار به ثبت نام و آن را به سرعت رشد کرد تا کنون از.

“پوشیدن آن برای جوایز بزرگ است به منظور بالا بردن آگاهی – و آن را موجب صرفه جویی در من از نیاز به تصمیم می گیرید چه چیزی را می پوشند!”

این بخشی از یک پوند 3.5 میلیون درخواست راه اندازی شده توسط صندوق هنر – شما می توانید در اینجا.

خواهد Greta Gerwig و Noah Baumbach بود های یک جدول امشب ؟

Sاوج کهکمی زنان و ازدواج داستان مدیران – که شده است در یک رابطه, پس از سال 2011 در حال رفتن سر به سر برای جوایز مختلف در این شب ، بیا که رو به کمی بی دست و پا ، آنها ممکن است در بالا چنین خرده رقابت اما ما در اینجا برای درام. به معنای واقعی کلمه هر درام, لطفا, ما نیاز به بیدار ماندن تا 7 صبح. #SomeoneSendCoffee EH

خوشحال Birthdern!

منt لورا درن فردا تولد بنابراین او باید اضافی دلیلی برای جشن امشب – حتی اگر او نمی کند, برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن (هر چند او قطعا خواهد شد).

در ازدواج, داستان درن پخش مهیب یک وکیل طلاق است که می شود یک واسطه بین آدم راننده و اسکارلت جوهانسون را ناراضی ،

در زندگی واقعی درن خودش را batted بین یک زن و شوهر واقعی بیش از حد – ازدواج داستان مدیر Noah Baumbach همسر Greta Gerwig کارگردانی زنان کمی در آن درن همچنین ستاره دار. به عنوان یک نتیجه درن به نظر می رسد که هر کس در امشب اسکار پس از آن اساسا حزب او در حال حاضر. “من می دانم که همه دوستان اینجا هستید بنابراین ما همه با هم,” او گفت.

برای اطلاعات بیشتر در Baumbach و Gerwig رابطه خواندن ویژگی های ما در اینجا.

Lin-مانوئل میراندا در حال است از پدرش

ثانیهamilton خالق ستاره Lin-مانوئل میراندا است ظاهر می شود در کمتر از سه مستند در ساندنس. “من واقعا نمی موضوع هر یک از آنها! یکی در مورد پدر و… بودن مشترک از اعضای خانواده من هنوز هم بسیاری انجام می شود. من فکر می کنم هنگامی که مردم برای دیدن توضیحات آنها را ببینید من و رفتن من درک می کنم همه چیز در حال حاضر که بسیاری.” (که مرد راه است لوئیس یک میراندا حزب دموکرات مشاور.)0

او همچنین در مورد انتشار بعد از این سال در ارتفاعات فیلم اقتباسی از اولین موسیقی. “این بار 20 سال پیش من در حال نوشتن اولین پیش نویس – من 19… ما نمی تواند بیشتر افتخار می کنم.” وقتی پرسید که آیا او بیرون رفتن پس از آن او با اشاره به شریک زندگی خود را ونسا و quipped: “در نگاه من … من قصد دارم به او را در همه جا.” TFS

Frockwatch: ما هیچ کلمه ای برای Janelle Monae

Janelle Monae: نیمی خواننده, نیم, هنر, نصب و راه اندازی

اعتبار:
WireImage

یک لحظه برای ملکه Janelle Monae را پر زرق و برق نقره ای-روپوش دار لباس لطفا. که تمام است. EH

#Friendshipgoals: Jojo خرگوش رومی گریفین دیویس و مورچه یاتس

روم گریفین Davis (سمت چپ) و مورچه یاتس

اعتبار:
ایسنا

شرکت ستاره جوجو خرگوش به نظر می رسد بهترین دوستان در زندگی واقعی به عنوان به خوبی به عنوان بر روی صفحه نمایش و آنها نمی تواند بیشتر هیجان زده برای اولین اسکار. “وجود دارد مانند 500 مشاهیر در اینجا!” فریاد زد یتس بود که پس از آن باران با تعارف توسط گریفین دیویس: “او واقعا خنده دار است. او جالب ترین کودک جالب ترین فرد سن و سال من!”

“من سن شما! شما 13!” retorted 11 ساله یاتس خشم با خطا.

“من سن براکت” بازگشت-ردیابی گریفین دیویس به عنوان یاتس huffed و اغراق شده. آه خوب, آن را نمی خواهد یک دوستی واقعی و بدون خوب مجادله می آن ؟ EH

Frockwatch: پایدار انجیل

چگونه به نگاه خوب در حالی که صرفه جویی در جهان: Kaitlyn Dever

اعتبار:
تالار گفتگو/AP

Listen تا مردمی: Booksmart ستاره Kaitlyn Dever برخی از زندگی در حال تغییر, نکات را برای شما. او فرش قرمز لباس فقط لباس آن را به یک راه زندگی است. “این کاملا پایدار لباس های ساخته شده توسط Louis Vuitton,” او گفت. “من در اینجا حمایت پایدار لباس از آنجا که آن را واقعا مهم است…”

اما چگونه, Kaitlyn? آن را پیچیده است ؟ آیا من باید برای جلوگیری از پوشیدن شلوار ساخته شده از شعله ور لاستیک یا قطبی-خرس-پوست روابط ؟

“این واقعا ساده است من فکر می کنم. آن را فقط یک ماده از اجازه آن را بخشی از شیوه زندگی خود را. با مد من فکر می کنم شما می توانید فکر می کنم کمی قبل از اینکه شما خرید چیزی با نام تجاری جدید است.”

دیروز این زندگی-وبلاگ نویس بود که با پوشیدن یک تی شرت برای Art Brut شده است که پایدار از طریق 10 سال استفاده و عجیب و غریب کاری-لکه. بیایید امیدواریم که Kaitlyn را تایید کند. TFS

مو سبز به اسکار? تنها Billie Eilish

احساس سبز: Billie Eilish در اسکار

اعتبار:
خبرگزاری فرانسه/گتی

تیاو 18 ساله ستاره پاپ است که صنعت موسیقی هیجان انگیز ترین داستان موفقیت از دهه گذشته تبدیل شدن به جوانترین نوازنده برای نوشتن یک پیوند آهنگ و جوانترین برنده بهترین آلبوم جایزه گرمی. اگر شما فکر خواننده را تعویض او علامت تجاری مربیان و حواس پرت مو برای چیزی بیشتر سنتی در پر زرق و برق ترین شب سال, شما فکر اشتباه است. و به همین دلیل ما او را دوست دارم. (Frockwatch توجه داشته باشید: لباس Chanel ظاهرا.)

خنده دار هیتلر در اسکار?

Taika Waititi و روم گریفین دیویس در Jojo خرگوش

اعتبار:
AP/Fox Searchlight

Jاوجو خرگوش جنجالی کمدی در مورد یک متعصب عضو سازمان جوانان هیتلر و صحبت های او با دوست خیالی مسخره احمقانه نسخه آدولف (بازی های برگزار شده توسط مدیر فیلم Taika Waititi) است بعید است مدعی برای هر برنده بزرگ امشب. من فقط فکر نمی کنم آکادمی همیشه می تواند که در معرض خطر. در واقع ما منتقد رابی یافت فیلم “نابخشودنی” در آن sentimantalisation از هولوکاست.

تازه #TuxWatch: Spike Lee

اسپایک لی پس از رسیدن به اسکار

اعتبار:
ایسنا

Director و برنده اسکار اسپایک لی وارد یک لمس کوبه برایانت ادای احترام توکس با اواخر بسکتبال بازیکن شماره 24 دوزی روی لی بنفش ، زمانی که میزبان Ryan Seacrest او پرسید که چگونه او انجام شده بود پس از مرگ غم انگیز از دوست خود کوبه در سقوط یک هلیکوپتر, لی دردناک سکوت گفت: از آن همه است. EH

Raindrops keep falling on سر ما

From معمولا-آفتابی LA هریت الکساندر می نویسد:

فقط به عنوان ستاره به علت وارد بر روی فرش قرمز آسمانها باز کرد.

آن را در حال حاضر chucking آن را – به طوری که برگزارکنندگان باید اعزام ارتش از دستیاران با مخمل پوشیده قطب را به بهم زدن پلاستیک حفاظ و متوقف کردن یک مقدار قریب به اتفاق از آب جمع آوری است.

هر پری دریایی در اطراف این سال ؟

دایان وارن در قدرتمند ترین آهنگ

دایان وارن با مهمان بر روی فرش قرمز

اعتبار:
خبرگزاری فرانسه/گتی

“من بیشتر نامزد زن در سال 92 از تاریخچه اسکار را برنده می گوید:” دایان وارن به عنوان اگر او نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا این چیزی است که به آن افتخار کنیم و یا چیزی که باید در مورد عصبانی. (ما نمی توانیم یا نه.) پرکار و ترانه سرا در پشت چنین بازدید به عنوان I don’t Want to Miss a Thing است نامزد من ایستاده ام با شما او لحن تکان دهنده از, در غیر این صورت به طور گسترده ای نادیده گرفته شده مسیحی درام دستیابی به موفقیت.

B, ut, کدام یک از آهنگ های او نشانی از او حساب ایجاد اسکار بهترین لحظه ؟ “بهترین عملکرد بود آهنگ من برای دل شکسته – تا آن را به شما اتفاق می افتد [از 2015 مستند شکار زمین],” او می گوید خبرنگاران. “دل شکسته عملکرد با کسانی که تجاوز جنسی بازماندگان خیره کننده بود. آن را تبدیل به چنین سرود. این آهنگ ها زندگی خارج از فیلم است.” TFS

زن بیشتر مدیران لطفا!

I‘m خیلی خوشحالم که برنده اسکار و اگر بیل استریت می تواند صحبت ستاره Regina King است که در این سال کارگردانی او اولین ویژگی: اقتباس از کمپ قدرت را یک شب در میامی در مورد Cassius رس عصر-تعریف پیروزی به عنوان قهرمان بوکس سنگین وزن جهان. “این nerve-wracking” گفت: پادشاه. “مثل من شروع همه را دوباره و دوباره. در حال حاضر ما در حال تیراندازی در نیواورلئان چرا که تنها جایی که هنوز هم به نظر می رسد مانند سال 1964!” به عنوان این سال خودنمایی میکند عدم تنوع در بهترین مدیر دسته را نشان می دهد ما باید بیشتر از زنان در پشت دوربین. EH

چرا 1917 چنین ضربه ؟

Sهستم مندس جنگ جهانی اول حماسه جاروب بفتا و دفتر جعبه و مخفیگاه آنان را به خانه بیشترین اسکار در این شب بیش از حد. اما چرا از آن ساخته شده چنین تاثیر ؟ احتمالا به این دلیل که داستان این است که چنین شخصی یک. آیا می دانید که مندس بر اساس بسیاری از فیلم خود را خاموش قصه های پدربزرگ آلفرد مندس گفت که او از تجربیات خود در خط مقدم? شما می توانید همه چیز در مورد آلفرد مندس و لحظات قهرمانانه در میدان جنگ در اینجا. EH

چقدر عمیق است Questlove?

“من DJing بسیار راز hard-to-get-در حزب امشب که من حتی نمی تواند در, و من دی جی!” متناوب محبوب موسیقی پاپ, موسیقیدان, Questlove خبرنگاران می گوید. این می تواند اغراق و یا Questlove واقعا شرودینگر DJ – به طور همزمان در حال حاضر و غایب در هر اسکار پارتی بعد از کنسرت حتی آنهایی که او را دعوت نشده ؟ این است که هر کسی بی خطر است ؟ خوانندگان با مدرک دکترا در نظریه کوانتومی: پاسخ شما خوش آمدید زیر خط. TFS

چگونه بسیاری از Elsas است بیش از حد بسیاری از Elsas?

Fروزن 2 ستاره Idina “ملکه السا” منزل است تعجب تا آستین خود امشب – یک بیت از ناشناخته, اگر شما خواهد شد. او نمی خواهد انجام او را نامزد جایزه اسکار آهنگ به ناشناخته به تنهایی.

“امشب ما در حال جشن جهانی تاثیر آهنگ” او می گوید. “من با داشتن 10 دیگر Elsas از سراسر جهان که صدای شخصیت در زبان خود به من بپیوندید روی صحنه.” TFS

اضافه کردن به این لیست دیده بان خود را

OK اسکار نیست همیشه درست وقتی که می آید به چیدن بهترین فیلم سال است. اما آنها از یک نقطه شروع بسیار خوبی برای یک مناسب و معقول لیست سازمان دیده بان. در اینجا 91 فیلم برنده بهترین فیلم در اسکار, از افتتاحیه, بهترین عکس برنده اسکار بال در سال 1929 به سال گذشته کتاب سبز. که فیلم را به پیوستن به لیست مقدس صفوف امشب ؟

چقدر اسکار و هزینه که طرح های آنها ؟

Good سوال. پیدا کردن در اینجا در کنار 40 شگفت انگیز دیگر چیزهایی که شما احتمالا نمی دانم در مورد جوایز اسکار مانند آنچه در زمین است از یک صندلی پرکننده?

تازه Frockwatch #2: Hatidze Muratova

Hatidze Muratova (سوم از راست)

اعتبار:
ایسنا

آن را بیشتر دلگرم ورود شب: Hatidze Muratova star زنبور مستند Honeyland که از سفر او فقیر روستا در دهستان مقدونیه برای امشب اسکار است. ما فکر می کنم او به نظر می رسد کاملا دوست داشتنی است.

اشتباه از شب: 1917 “برنده جایزه بهترین تصویر’?

From لس آنجلس خبرنگار ما هریت الکساندر می نویسد که این تیم حمایت به شدت مورد نوک فیلم بریتانیا در سال 1917 کردم کمی بیش از هیجان زده:

وجود دارد پنج ساعت به اینجا بروید در لا تا جوایز حتی شروع و در عین حال amusingly حامیان آقا سام مندس در حال حاضر مدعی پیروزی است.

انگلیسی کارگردان از سال 1917 است که با توجه به مستقیم برادوی بازی لیمن سه گانه باز می شود که در نیویورک در اواخر این ماه. صبح امروز خود را Instagram حساب اعلام کرد که بازی بود که به کارگردانی “سام مندس برنده جایزه اسکار برای بهترین کارگردان و بهترین تصویر خود را برای جنگ جهانی دوم حماسه ‘در سال 1917’.”

ظاهرا همه چیز اشتباه بود به سرعت حذف شده و هیچ کس هیچ گونه اطلاعات خودی. بیایید امیدواریم که آن را jinxed بریتانیا بزرگترین امید.

بونگ جون-هو ستان شارون!

بونگ جون هو (راست) پس از رسیدن با بازیگران انگل

اعتبار:
FilmMagic

یکll چشم شده اند در انگل مدیر بونگ جون-هو این جوایز فصل خود را به عنوان درخشان طنز فیلم (در مورد کلاس تقسیم در سئول) ممکن است اسب به جرات بهترین تصویر از امن frontrunner 1917. آنها نیز در خود مترجم شارون Choi که به دست آورد کاملا fandom خودش. “شارون بزرگ fandom!” لبخند زد جونگ هو به دنبال شیک در سیاه و سفید و عینک آفتابی و تیز توکس. “شارون می خواهد به یک فیلمساز او كارگرداني فيلم” اضافه شده Jong-ho. ممکن است ما دیدن چوی در جوایز مدار خود را در شرایط خود در سال آینده ؟

شما همچنین می توانید خواندن رابی کالین مصاحبه با بونگ جون-هو اینجا. EH

امشب بهترین تصویر یک چرت زدن?

Film منتقد تیم Robey می گوید: “در جهت خشن از احتمال من می گویند بهترین تصویر را به ما می دهد کسل کننده انتخاب معدنی یکی از شرم آور یک, اخلال اما نمی خام یک حرفه ای-دستاورد یک سرکش یکی برای خود پدر دو جبهه-دونده از چند ماه پیش و کمی زنان است.”

مواد غذایی به روز رسانی!

ولفگانگ پاک بودن عکس-بمباران توسط نوعی از sous chef

اعتبار:
ایسنا

Oزخم آشپز ولفگانگ فقط ریخته لوبیا (پس به صحبت می کنند) در مورد یک فیلم با مضمون ظرف بر روی فرش قرمز. تایید شب کارخانه شیب (پایین را ببینید) به او گفت: خبرنگار Ryan Seacrest: “من حتی یک پیتزا زیرا من تو را دیدم این فیلم کره ای! انگل! یک سبک کره ای پیتزا با stirfried و سبزیجات و پیاز بهار, زنجبیل-سویا لعاب – من خودم شگفت زده!”

با توجه به اینکه انگل به یاد ماندنی ترین آشپزی لحظه شامل (SPOILER ALERT!) یک باربیکیوی سیخ بودن رانش از طریق زندگی انسان, بیایید امیدوار باشیم که Para-پیتزا بطور قابل توجهی کمتر کشنده است. TFS

خواهد کرد این بود که حداقل قشنگ اسکار در تاریخ ؟

منn بسیار تحت اللفظی بله. جوایز اتخاذ کرده اند عمدتا گیاهی, منو, جایگزین های لبنی در بسیاری از غذاهای با بادام و شیر نارگیل. همه از پیش نشان می دهد canapes امشب گیاهخوار هستند و به عنوان 70 درصد از این ظروف در ارائه فرمانداران توپ.

“من می خواهم یک لعنتی استیک!” فریاد زد: رابرت پتینسون در فانوس دریایی. بسیاری از امشب مهمان ممکن است همدردی. (ظاهرا لقمه از گوشت گاو wagyu و دودی ماهی قزل آلا هنوز هم در ارائه برای, هاردکور, غیر گیاه خوار.)

تازه frockwatch #1: بیلی پورتر

(برای اولین بار در یک نامنظم سری که در آن بیچاره فیلم روزنامه نگاران تظاهر به درک, haute couture)

Musical تئاتر ستاره بیلی پورتر نمی آمد به بازی در مراسم اسکار سال 2020 است. او وارد یک فراک به رقیب… بسیاری از frocks. این است که یک جامد طلا پر کرست و تطبیق طلا rimmed عینک ؟ و نوعی از پرتقال اژدها-مضمون ، EH

بیلی پورتر پرتاب اشکال بر روی فرش قرمز

اعتبار:
ایسنا

این تیم Robey تصاحب

Tonight تلگراف فیلم حساب توییتر @telegraphfilm خواهد بود در دست متخصص ما منتقد فیلم Tim Robey. نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای تیم دقیقه توسط دقیقه پیش بینی واکنش های تجزیه و تحلیل به عنوان او به تماشای مراسم شامپاین در دست ،

ما دشمنی!

Let آن صورت, هیجان انگیز ترین جوایز نشان می دهد همیشه آنهایی که کمی اشتباه (سلام اسکار 2018). و یا حتی بهتر از زمانی که آنها چاشنی با دشمنی. در سال 1962 جوآن کرافورد آنقدر عصبانی است که او شرکت ستاره بت دیویس در هر اتفاقی افتاد به Baby Jane? شده بود نامزد جایزه اسکار برای فیلم او فرستاده هر نامزد جایزه اسکار گفتن آنها او می شود هیجان زده به جمع آوری جایزه خود را برای آنها در مورد نبود. می خواهید بدانید که چه چیزی اتفاق افتاده است ؟ ما به عنوان خوانده شده مجموعه ای از juiciest اسکار دشمنی در اینجا.

یک فلاش بک به یک ارام Ruffalo

Tدر اینجا هیچ مقام رسمی میزبان امشب در اسکار است اما وجود دارد یک دسته از مهمان مجریان – از جمله مارک رافالو که مشترک یک عکس دوست داشتنی از خود و همسرش طلوع آفتاب در اینجا نه سال پیش. وای…

سلام شب بخیر و خوش آمدید

منt زمان را به بازی موسیقی! از آن زمان به نور چراغ! از آن زمان به سر خم کردن برای یک شب اسکار ماراتن پایان که همه ما می خواهیم کاش ما می خواهم به تماشای ماپت ها نشان می دهد به جای. ما النور سالن (EH) و Tristram Fane ساندرز (TFS) و ما خواهید بود به نگه داشتن شما نوشته شده طول شب. که آیا شما فکر می کنم باید برنده امشب ؟ به اشتراک گذاشتن افکار خود را و پیش بینی ها در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im