اسکار 2020: کره جنوبی انگل باعث تاریخچه برنده بهترین تصویر

فیلم کره جنوبی انگل شده است به نام بهترین تصویر در اسکار امسال را تبدیل غیر انگلیسی زبان فیلم برای گرفتن جایزه بالا.

رنه زلوگر برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی جودی گارلند در Judy. Joaquin Phoenix نامگذاری شد بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بذله گو.

براد پیت و لورا درن scooped حمایت از جوایز بازیگری برای نقش خود را در یک بار پس از یک زمان در هالیوود و ازدواج داستان بود.

انگل برنده چهار جایزه در مجموع در حالی که آقا سام مندس در سال 1917 در زمان سه.

جنگ جهانی یک حماسه بوده است مورد علاقه را به نفع خود بهترین تصویر, اما آن جوایز همه در ویژگی های دسته بندی.

انگل تاریخی شب

انگل را Bong Joon-ho ضرب و شتم آقا سام به جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم و همچنین بهترین فیلمنامه اصلی جایزه.

این فیلم شریر اجتماعی طنز درباره دو خانواده از طبقات مختلف – که در فقر زندگی می کنند در یک نیمه زیرزمین و دیگری غنی خانواده ساکن در یک خانه بزرگ.

آن را در حال حاضر موفق چه دیگر هیچ زیرنویس فیلم انجام شده در 92 سال تاریخ جوایز اسکار و برنده بهترین تصویر.

تولید کننده Kwak گناه-ae که در جمع آوری این جایزه گفت: “من لال. ما هرگز تصور این اتفاق می افتد. من احساس بسیار بهتری لحظه در تاریخ اتفاق می افتد در حال حاضر.”

بزرگترین برندگان

 • انگل – 4
 • 1917 – 3
 • فورد در مقابل فراری – 2
 • Joker – 2
 • Once Upon A Time in Hollywood – 2
 • برندگان و نامزد کامل
 • در واکنش به این مراسم و برندگان

براد پیت سیاسی می شود

پیت برنده اولین اسکار بازیگری خود را حرفه ای – چیدن بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جایزه برای نقش خود در کوئنتین تارانتینو در فیلم است.

او برنده اولین شب و بلافاصله مورد استفاده در سخنرانی خود برای حمله به راه استیضاح علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شد.

او با اشاره به این واقعیت است که سناتور جمهوریخواه رای دادند در مقابل اجازه می دهد شاهدان از جمله سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شواهد.

“آنها به من گفت من فقط 45 ثانیه تا اینجا که 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته,” او گفت:. “من فکر شاید کوئنتین می کند, یک فیلم در مورد آن و در نهایت بزرگسالان انجام کار درست است.”

56 ساله نقل مکان کرد و از سیاسی به شخصی پرداخت ادای احترام به شرکت ستاره لئوناردو دی کاپریو و تأمل در سفر خود به هالیوود سوپر استار شدن.

“من کمی gobsmacked,” او گفت: احساسی شدن. “من یکی نیست که به عقب نگاه اما این ساخته شده است که من انجام دهید.”

Joaquin Phoenix: ‘من یک رذل در زندگی من’

ققنوس که جایزه بهترین بازیگر زن را برای خود قابل توجه عملکرد در اصل داستان در مورد بتمن را انتقام همچنین با استفاده از این تریبون برای ارسال صمیمی پیام در مورد وضعیت جهان گفت: بازیگران باید قدرت را به “صدای بی صدایان”.

پس از گفتن این مخاطبان برای جلوگیری از کف زدن او را به عنوان او در زمان به مرحله “انجام نمی دهد” — او موفق به پوشش موضوعات از حقوق حیوانات و محیط زیست, به نژادپرستی و تبعیض جنسی.

“من فکر زیادی در مورد برخی از مسائل ناراحت کننده است که ما رو در مجموع و در زمان ما به احساس می کنید که ما در حال دفاع از علل مختلف است.”

“اما من اشتراک است. برای من که آیا ما در حال صحبت کردن در مورد نابرابری جنسیتی و یا نژادپرستی و یا عجیب و غریب, حقوق و یا حقوق محیط زیست و یا حقوق حیوانات, ما در حال صحبت کردن در مورد مبارزه با بی عدالتی است.”

وگان فعال به حضار گفت که “ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و هنگامی که او به هنگام تولد ما سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه هستند و بی تردید”.

او همچنین با اشاره به خود معایب: “من یک رذل در زندگی من است. من بی رحمانه در زمان و سخت به کار با, اما بسیاری از مردم در این اتاق به من داده اند یک شانس دوم.”

او در پایان سخنرانی خود به نقل از یک شعر نوشته شده توسط خود را در اواخر برادر رودخانه: “اجرای به نجات و عشق و صلح را به دنبال خواهد داشت.”

 • زرق و برق فرش قرمز در تصاویر

لورا درن را ‘بهترین هدیه تولد تا کنون’

یک روز قبل از تولد 53 لورا درن برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی کردن یک وکیل طلاق در ازدواج داستان.

او از یک نامی سرپرست خانواده اما در برنده شدن در مدیریت چیزی است که پدر و مادر او ندارد. مادر Diane Ladd شده است نامزد سه جایزه اسکار و پدر بروس درن دو نامزد ناموفق.

“برخی می گویند هرگز دیدار با قهرمانان خود را” دختر خود را به حضار گفت. “اما من می گویم اگر شما واقعا خوش شانس شما می توانید آنها را به عنوان پدر و مادر خود را.”

در ضمن زلوگر با استفاده از سخنرانی او به پرداخت ادای احترام به گارلند بود که نامزد دو اسکار در 1950s و 60s.

“جودی گارلند دریافت نمی کنند و این افتخار را در زمان خود” بازیگر گفت. “من مطمئن هستم که این لحظه ای است که یک فرمت از جشن میراث او را.”

انگلیسی برندگان

 • سر التون جان و آهنگسازی شریک Bernie Taupin ارسال برنده بهترین ترانه اصلی برای (میخوام) عشق من دوباره از Rocketman. آن Sir Elton دوم اسکار 25 سال بعد از برنده شدن برای شیر شاه.
 • پس از دریافت 13 ناموفق نامزد Roger Deakins در حال حاضر برنده دومین اسکار در سه سال چیدن جایزه برای بهترین فیلمبرداری برای سال 1917.
 • دومینیک Tuohy شد تا در برابر خود را در جلوه های بصری دسته – نامزد Star Wars: The Rise of اسکای واکر و در سال 1917. او برنده برای سال 1917 (در کنار Guillaume Rocheron و گرگ باتلر).
 • انگلیسی, جفت مارک تیلور و Stuart Wilson برداشت میکس صدا جایزه برای همان فیلم است.
 • طراح صحنه و لباس ژاکلین Durran برنده دومین اسکار خود حرفه ای برای کار بر روی زنان کوچک.
 • انگلیسی-ساخته شده آموزش اسکیت بورد در یک Warzone (اگر شما یک دختر هستید) scooped بهترین فیلم مستند کوتاه.

دیگر قابل توجه برندگان

 • Joker آهنگساز Hildur Gudnadottir شد اولین زن برنده بهترین نمره اصلی از سال 1997.
 • آمریکا کارخانهاولین فیلم از باراک و میشل اوباما, شرکت تولید شد به نام بهترین فیلم مستند. (اولین سابق زن و شوهر وجود ندارد, با این حال.)
 • داستان اسباب بازی 4 برنده بهترین انیمیشن های نه سال بعد از داستان اسباب بازی 3 برنده همین جایزه.
 • سابق آمریکا بازیکن فوتبال متی گیلاس برنده بهترین انیمیشن کوتاه برای مو عشق و اختصاص جایزه به اواخر بسکتبال ستاره و گذشته برنده اسکار کوبه برایانت گفت: “ممکن است همه ما یک قانون دوم به عنوان بزرگ به عنوان او بود.”

و برخی از قابل توجه حذفیات

 • گیلاس و همکار کارن روپرت Toliver تنها, سیاه, برندگان. و با تمام چهار بازیگری نامزد سفید تنها دیگر تنوع قومی در میان برندگان آمد از انگل تیم و بهترین آرایش ویکتور りなきてぃ هیرو.
 • همه اصلی فیلم نامزد دریافت جایزه برنده حداقل یک جایزه به جز مارتین اسکورسیزی‘s The Irishmanکه تا به حال 10 نامزد اما دور رفت دست خالی. اسکورسیزی را دریافت تشویق ایستاده زمانی که Bong Joon-ho ذکر او را بر روی صحنه.

هیچ میزبان (اما دو میزبان)

برای دومین سال در این مراسم تا به حال هیچ میزبان.

این همه را با یک آتش زا عملکرد توسط خواننده و بازیگر مهتاب Janelle Monae. “ما در حال جشن تمام زنانی که به کارگردانی فوق العاده, فیلم,” او گفت:. “من افتخار می کنم که در اینجا به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب است.”

پس از آن استیو مارتین و کریس راک به نظر می رسد برای ارائه سنتی باز مونولوگ به عنوان دو عمل می کنند. “ما هر دو به میزبانی اسکار قبل از. و این چنین تنزل” مارتین پکتیا میباشد.

او اظهار داشت: “فکر می کنم چقدر اسکار تغییر کرده در گذشته سال 92. در سال 1929 وجود دارد سیاه و سفید بازیگری نامزد.” سنگ اضافه شده: “و در حال حاضر در سال 2020 ما یکی است.”

سپس آنها را به راه به یک رشته از دیگر افراد مشهور به معرفی هر یک جایزه.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر