اسکار مجالس و راک هادسون وحشتناک اقدام: واقعیت و داستان در Netflix بکشد هالیوود

کوئنتین تارانتینو را Once Upon A Time in Hollywood whisked ما را به جهان متناوب که در آن شارون تیت جان سالم به در برد مرگبار جنون از منسون ، در حال حاضر می آید رایان مورفی به همان اندازه خارق العاده هالیوود که dreamily شگفتی آنچه در عصر طلایی سینما ممکن است مانند نگاه به حال درب های پرتاب شده به همجنس باز, آفریقایی-آمریکایی ها و دیگر اقلیت ها.

واقعیت و داستان در حال حاوی insouciantly توسط مورفی. او فلفل عمل با چهره های تاریخی مانند Rock Hudson, Anna May وانگ هتی مک دنیل النور روزولت و بدنام عامل به ستاره هنری Willson.

در همان زمان بسیاری از جزئیات است که احساس واقعی در هالیوود تبدیل به خالص اختراع. وجود دارد هرگز یک thrusting بازیگر جوان به نام جک Castello. یا یک گی آفریقایی-آمریکایی فیلمنامه به نام مورچه کلمن. آس تصاویر استودیو در مرکز داستان یک مورفی فانتزی.

سرگرم کننده جریان از مهارت است که با خالق Glee و American Horror Story interweaves حقیقت و فانتزی. درایو شیک پوش سالن که در آن کاستلو می یابد اشتغال برای مثال یک آرامی مبدل بازگویی داستان از Scotty قهقهه زد که خود را “سرزمین خواب وخیال” بهره برداری از ایستگاه های خدمات در بلوار هالیوود. کسانی که در مجالس بالا در تپه های هالیوود که در آن Castello رد sleazy Willson بسیار احتمالا اتفاق افتاده است بیش از حد.


“من علاقه مند به ساخت یک فیلمی,” مورفی گفت: برخورد شده است. “من علاقه مند در انجام ویکیپدیا راک هادسون مورد که آیا او می دانید ؟ چگونه او آنها را می دانید ؟ آیا او می دانم ویویان لی? او آگاه است که ویویان لی بود ؟ آیا او می دانم که تلولا Bankhead بود ؟

“آنچه که من می خواستم به انجام است که به نوعی یک جایگزین جهان در آن نگاه کنید. در جهان به دنبال این افراد برخی از چیزهایی که هستند و برخی از چیزهایی که بسیار متفاوت هستند. من می خواهم به آن را حذف به مردم آن است که biopic رویکرد به زندگی مردم است. وجود دارد برخی از چیزهایی که ما را نگه داشته و بسیار درست است, بدیهی است, و وجود دارد برخی از چیزهایی که ما تغییر کرده است.” آنها قطعا انجام داد. (هشدار: حاوی اخلال گران.)

آیا کمیل واشنگتن وجود دارد ؟

لورا تازی مخصوص شکار خرگوش آفریقایی-آمریکایی سوپراستار-در-انتظار کاملا خیالی است. اما تازی مخصوص شکار خرگوش (Spider-Man: بازگشت به خانه) انجام مشق شب خود را و دیدم تشابه بین بلند پروازانه کمیل و زندگی واقعی بازیگران Dorothy Dandridge و لنا هورن.
لورا تازی مخصوص شکار خرگوش به عنوان کامیل


اعتبار: netflix

Dandridge بود را-بدون-زندانیان بمب که سوخته یک سوراخ در روی صفحه نمایش به عنوان او تبحر یک دنباله به صورت سیاه و سفید بازیگران. او آواز خواندن در کلیسا و در نیویورک را بدنام mob-اجرای پنبه باشگاه – که در آن سیاه و نوازندگان ممنوع شد از مخلوط کردن با مشتریان – قبل از طریق شکستن با “مسابقه فیلم” ساخته شده برای تفکیک آفریقایی-آمریکایی مخاطبان است.

بنابراین سوزاننده بود او استعداد او در نهایت elbowed راه خود را به “جریان اصلی” تصاویر. Dandridge به نظر می رسد در کنار گلن میلر ارکستر در Sun Valley Serenade (1941) هر چند او دنباله ضرب گلوله کشته شد به طوری که آن می تواند از بدن خارج زمانی که این فیلم زد در آمریکای جنوبی بدون ایجاد وقفه در داستان است.

درست مثل کامیل او شاعرانه درگیر با یک مرد سفید پوست. Dandridge تا به حال چهار سال امور با مدیر Otto Preminger که به توصیه او تنها به قبول نقش بازیگران. ازدواج اول او به رقصنده هارولد نیکلاس بود در همین حال شده است یک فاجعه است. او گفت: به سمت چپ به بازی گلف وقتی که او رفت و به کار با آنها تنها فرزند تابنده در خواهر در قانون ، نوزاد متولد شده در آسیب های مغزی – که Dandridge هرگز بخشید نیکلاس.

او تا به حال تاسف بیش از Preminger بیش از حد احساس قوی بازو تاکتیک های او توصیه او را به اتخاذ در هالیوود آسیب دیده و حرفه ای خود را. او تا به حال لحظه ای او را در spotlit. در سال 1954 Dandridge شد اولین آفریقایی-آمریکایی برای دریافت بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد برای کارمن جونز (کارگردان Preminger).

او از دست رفته به گریس کلی برای دختر کشور اما فقط به نامزد شد و تاریخ ساخت. و مانند کمیل در هالیوود او کاهش یافته است به تحقیرآمیز نقش به که آفریقایی-آمریکایی ها محدود شد. داریل اف Zanuck مثلا تحت فشار قرار دادند او را قبول بخشی از Tuptim در پادشاه و من (1956). Dandridge رد کرد و گفت “من نمی توانم بازی را برده است.”Dorothy Dandridge در موسیقی کارمن جونز


اعتبار: moviepix

Dandridge نمی لذت بردن از نوعی پایان خوش کامیل تجربه در هالیوود است. کلمه اطراف کردم در مورد او سرکش خط. او در بر داشت آن را سخت تر و سخت تر برای پیدا کردن کار. او در سال 1965 در سن 42 بعد از یک کشنده مصرف بیش از حد داروهای ضد افسردگی. در این زمان او تا به حال $2.14 در بانک

Lena Horne دیگر ستاره در آنها تازی مخصوص شکار خرگوش مدل عملکرد او تا به حال به مراتب کمتر سرنوشت غم انگیز. همانطور که با داستانی کامیل — و زندگی واقعی Dandridge – او حاضر به بازی و سپس استاندارد آفریقایی-آمریکایی بخش هایی از خدمتکاران یا روسپی.

او هرگز افزایش یافت و به Dandridge را ارتفاعات و هیچ دریافت نمی اسکار معرفی. اما وجود دارد هیچ خرد کردن پایین یا نه. او در سال 1981 برنده تونی برای Lena Horne: بانو و موسیقی آهنگ-و-رقص revue که داستان زندگی او را.

دو سال بعد سهم خود را به علت از حقوق برابر بود اذعان کرد زمانی که او موفق به دریافت NAACP (انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی) مدال جایزه قبلا عطا Martin Luther King, Jr., Richard Wright, Langston Hughes و رزا پارکس. او در گذشت مسالمت آمیز در سال 2010 در سن 92.

آیا KKK سوزاندن صلیب در 1940s هالیوود است ؟

یکی آشکار داستان سوزاندن صلیب که به نظر می رسد خارج از خانه کامیل سهام با مدیر عاشق ریموند Ainsley (به تصویر کشیده شده توسط Darren Criss و اختراع Ryan Murphy). هالیوود ساخته شده و مقدار زیادی از فیلم در مورد Ku Klux Klan. در واقع, DW گریفیث را 1915 سکوت حماسه تولد یک ملت است گفت: به موجب تجدید حیات در کلان فعالیت با تجسم خود را از این سازمان به عنوان یک قهرمان نیروی.

اما وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از سازمان پرتاب وزن خود را در اطراف در هالیوود است. KKK آیا, اما, حضور در جنوب کالیفرنیا در سال 1922 بیش از 100 باشلق مردان شکست را به یک خانه در کالیفرنیا متعلق به باسک فروشنده مشروب قاچاق. دو Klansman درگذشت متعاقب آن ضربات با پلیس.
دیوید Corenswet و جرمی پاپ در هالیوود

“من می خواستم برای انجام یک نمایش در مورد به خاک سپرده شد تاریخ” مورفی گفت: نیویورک پست که در مورد خواسته تمرکز خود را بر اقلیت ها در این سری است. “من می خواستم به برخی از افرادی که برخورد وحشتناک دست توسط هالیوود یک پایان خوش.

“و من می خواستم به درخواست یک بازنگری تاریخچه سوال شد: اگر این مردم بودند که اجازه داده می شود که آنها در اواخر دهه چهل و دریافت که تصویر بر روی صفحه نمایش آن را تغییر مسیر از هالیوود و آن را قطره پایین و تغییر زندگی من به عنوان یک گی بچه در حال رشد در دهه هفتاد که احساس کردند که من تا به حال هیچ نقش مدل?”

شد, George Cukor احزاب واقعا که وحشی ؟

Cukor به کارگردانی فیلادلفیا داستان 1950 نسخه از یک ستاره متولد شده است و برنده بهترین کارگردانی اسکار برای My Fair Lady 1964. مورفی هالیوود به تصویر می کشد او را به عنوان بد اخلاق حلقه-استاد خود را در هالیوود هیلز احزاب پر اولین بار (حمل می شود از USC تیم فوتبال و از اسکاتی باورز نر, فاحشه, drive-thru).

مدیر بود و در واقع ، یک داستان است که او از کار اخراج شد بر باد رفته چون کلارک گیبل اعتراض به کار با یک “پری”. اما یکی دیگر از شایعه آن است که شیروانی بود او را اخراج چرا که خود تیره تاریخ به عنوان یک شیک پوش. در این ظرفیت گزارش شده بود او تا به حال یک شهوت پرست برخورد با بازیگر ویلیام Haines, یک دوست از Cukor است.
در سرزمین خواب وخیال پسران آماده به حزب در George Cukor خانه


اعتبار: netflix

“جورج است که کارگردانی یکی از بیلی پیر ترفندها” کسی است گفت: به شوخی در گوش رس را از شیروانی. و با آن Cukor کردن تصویر.

Cukor گفته شد به لحاظ جنسی ژیان در حالی که ناتوان از دلبستگی عاطفی. قهقهه زد که روسپی مرد از خدمات ایستگاه در بلوار غروب آفتاب (و الهام بخش بود برای هالیوود جدیدترین شخصیت) توصیف Cukor گرفتن پایین به کسب و کار بدون حتی یک خود را-ترک بسیار کمتر مودب “سلام”.

او بعد از ظهر یکشنبه هر چیزی می رود, استخر, احزاب, در ضمن یک راز. Greta Garbo, آلدوس هاکسلی Simone Signoret و هنری میلر در میان خیره کننده استعدادها و ذهن درخشان او سرگرم در شش هکتار املاک و بالاتر از غروب آفتاب پلازا. به عنوان به تصویر کشیده شده در هالیوود, او, از, بیش از حد, به Vivien Leigh.

در ابتدا نجیبانه جو در این bashes تغییر خواهد کرد به عنوان مجموعه آفتاب و بیشتر احتیاط مهمانان خود را ساخته شده بهانه. بارونس d’Erlanger یک بار به طعنه که “آقای Cukor تمام این احزاب فوق العاده برای خانم ها در بعد از ظهر. سپس در شب شیطان را در اطراف به خوردن خرده!”

شد Avis آمبرگ یک استودیوی واقعی اجرایی?

مگ مرز شکستن فیلم در قلب هالیوود تولید شده توسط Ace تصاویر. اما هرگز یک مگ و نه Ace تصاویر. و هیچ زنی در زمان کنترل از عمده استودیو هالیوود تا 1980 به عنوان Patti LuPone را Avis آمبرگ می کند در اینجا.

و در عین حال شخصیت نبود مصرانه خواست به طور کامل از هوا نازک. مورفی گفت LuPone که آمبرگ است آزادانه در ایرن Gladys مایر دختر studio مغول لوئیس B مایر و شوهر از تولید David O Selznick. به عنوان با پتی, او به خوبی در ارتباط با یک دایره از دوستان و آشنایان از جمله اینگرید برگمن, Janet Gaynor و Katharine Hepburn.
Patti LuPone به عنوان Avis


اعتبار: Netflix

او نیز مشغول به کار به عنوان یک مدیر اجرایی در او شرکت می باشد. وجود دارد, اما هیچ شواهد او دوستانه با النور روزولت که پرداخت یک سفر به Ace تصاویر در هالیوود است.

Selznick را philandering در نهایت رشد بیش از حد برای گلادیس و او از او جدا و در سال 1945 بعد از 15 سال. او تا حدودی از یک مینی مغول خودش پس از حرکت به نیویورک است. کار در تئاتر او تولید یک اتوبوسی به نام هوس دادن مارلون براندو خود استراحت کردن نقش است. سرانجام در سن 70 در سال 1990. بر خلاف او داستانی alter-ego صرف نیست او سال دوم cavorting با روسپی مرد.

در هالیوود آمبرگ کمک می کند تا نجات حرفه ای از محو شدن ستاره جین Crandall حتی اگر Crandall شده است انجام دراز مدت امر با شوهر آس (Rob Reiner, بازی Ace به عنوان یک مش های مختلف استودیو سر از عصر طلایی). Crandall است نه بر اساس هر خاص بازیگر زن – با این حال او به تصویر کشیده شده توسط Mira Sorvino, معروف در لیست سیاه هالیوود پس از رد پیشرفت Harvey Weinstein.

آیا النور روزولت دخالت در استودیوی فیلم کسب و کار ؟

هیچ چیز مانند این صحنه که در آن روزولت التماس Avis به مگ در واقع اتفاق افتاده است. اما او قطعا ثابت در دهه 1930 هالیوود است. در سال 1939 Samuel Goldwyn استخدام پسرش جیمز به عنوان یک مدیر اجرایی است. گمانه زنی ها این است که Goldwyn را برای تقویت ارتباطات سیاسی خود و همچنین برای حقوق bragging. جیمز به نوبه خود در معرفی او به هالیوود جامعه است. او تبدیل شده تا بر روی فرش قرمز مثلا در سال 1939 والاتر از ویلیام وایلر را Wuthering Heights.

شد هتی مک دنیل زندگی جنسی واقعا که پر حادثه?

آفریقایی-آمریکایی پذیرفته شد از طریق یک درب سمت خود را به جمع آوری بهترین بازیگر نقش مکمل زن برنده شدن برای نقش خود را به عنوان خدمتکار “مامان” در بر باد رفته (1939). بلافاصله پس از آن او را همراهی می کردند به بیرون از اتاق.

هالیوود به ما نشان می دهد طرف دیگر به او. کامیل واشنگتن بر معروف ترین آفریقایی-آمریکایی بازیگر از نسل او تنها برای پیدا کردن او بت لذت بردن از یک صبحانه پر رو با معشوق تلولا Bankhead.
لورا تازی مخصوص شکار خرگوش به عنوان کمیل و Queen Latifah به عنوان هتی مک دنیل در هالیوود


اعتبار: netflix

این فقط مورفی تخیل شورش را اجرا کنید. McDaniel و Bankhead, آلاباما به دنیا آمد پدر در آمریکا, کنگره معتقد بودند به صمیمی. هر دوی آنها علاوه بر این گفته می شود اعضای یک راز باشگاه لزبین در هالیوود دوخت دایره. آن سر دسته بود دولورس دل ریو یک بازیگر و زیبایی که paramours شامل MGM مدیر هنری سدریک گیبونز (طراح تندیس اسکار) و اورسن ولز.

اما دل ریو بود به طور کامل تحت الشعاع قرار Bankhead که اشتهای افسانه ای بود. او نزدیک به فوت در سال 1933 بعد از یک اورژانس جراحی برای درمان بیماری های مقاربتی. به عنوان او را ترک بیمارستان او مشاهده به دکتر “من فکر نمی کنم این به من آموخت درس!”

بود که راک هادسون که وحشتناک یک بازیگر?

یکی از جالب ترین صحنه در هالیوود می بیند راک هادسون به طور مداوم اتفاقی بیش از همان خط از گفت و گو در صفحه نمایش خود را-آزمون برای میخکوب کردن محکم کردن (بعد از تغییر نام مگ). معلوم می شود که او واقعا بود که clunking در اوایل زندگی حرفه ای او.

هادسون ساخته شده خود را روی صفحه نمایش اولین بار در سال 1948 با یک بخش کوچک در Raoul Walsh جنگ فیلم اسکادران جنگنده. او تا به حال فقط دو خط در این فیلم و لازم 38 طول می کشد تا اولین: “شما رو به یک بزرگتر تخته سیاه”.

بازیگر سوار والش به ناامیدی با مدیر و گفتند “شما گنگ بزرگ حرامزاده نیست فقط در مرکز دوربین و اقامت وجود دارد مانند یک درخت حرکت می کند!”

هنگامی که در واقع او آمده است ؟

هالیوود با نتیجه – spoiler alert – راک هادسون و پسر مورچه رفتن با عشق خود را. در زندگی واقعی هادسون ماند مستور از طریق کار خود را.

در سال 1955 محرمانه مجله تهدید به افشای اما هادسون مدیر Willson به جای ارائه اطلاعات در مورد مشتری دیگری, روی, Calhoun و وقت خود را در زندان. به زودی پس از آن یک ازدواج شتابزده بود و مرتب بین هادسون و Willson, لزبین, منشی, Phyllis دروازه.
راک هادسون در حدود 1955


اعتبار: گتی

شم اتحادیه محکوم شد. در سال 1958 گیتس برای ثبت طلاق با استناد به روانی ظلم و ستم. هادسون در ضمن تا به حال یک رشته از راز عاشقان. او همجنسگرایی ظاهرا باز-راز در هالیوود است. اما آن را تنها پس از مرگ او در ماه اکتبر سال 1985 از ایدز-عوارض مربوط که حجاب برداشته شد در زندگی مخفی خود.

که واقعا جاروب تخته در سال 1948 اسکار?

وجود دارد هیچ مگ به حمل همه قبل از آن در تاریخ 20 جوایز اسکار. در عوض بهترین تصویر رفت و به gentleman’s Agreement با Elia Kazan برنده بهترین کارگردان برای فیلم همان.
این مگ خدمه رفتن به اسکار در هالیوود


اعتبار: netflix

بهترین بازیگر نقش اول مرد رفت و به رونالد کلمن برای یک زندگی دو زن و بهترین بازیگر نقش مکمل زن به Loretta جوان در کشاورز دختر.

در هالیوود, ما دیدن جک کاستلو از دست دادن در بهترین بازیگر نقش مکمل مرد دسته به Edmund Gwenn – که در واقع برای دریافت گونگ برای Miracle on 34th Street. با این حال این جایزه ارائه شد توسط Ernest Borgnine – بازیگر نمی خواهد خود را از اولین صفحه نمایش تا سال 1951.

بود که میخ?

واقعا وجود دارد یک بازیگر به نام Peg که شروع به پریدن کرد و به مرگ او از هالیوود ثبت نام. Millicent “Peg” Entwistle درگذشت خودکشی در سال 1932 به عنوان رویاهای خود را از یک زندگی در شهر نقده هم پاشید. Entwistle بدن داشت توسط واکر در یک دره در هالیوود هیلز. در جیب یک خودکشی توجه داشته باشید. آن را بخوانید: “من می ترسم من ترسو. من متاسفم برای همه چیز. اگر من این کار را انجام دادند خیلی وقت پیش آن را ذخیره مقدار زیادی از درد”.
میخکوب کردن محکم کردن Entwistle در سال 1932


اعتبار: alamy

Entwistle تا به حال متولد شده است در پورت تالبوت و زندگی به طور خلاصه در لندن قبل از حرکت به نیویورک با پدر او در سن پنج سالگی. او با موفقیت در برادوی, که در آن او شناخته شده برای توانایی خود را به ترکیب زرق و برق با طنز زمان. در سال 1932 او نقل مکان کرد بیش از حد هالیوود و دریافت یک بخش کوچک در سیزده زنان, هیجان انگیز تولید شده توسط David O Selznick.

اما آن را در زیر منتشر شد یک ماه پس از مرگ او و بخشی کوچک بود. او کاهش یافت و به سرعت به ابهام. در حال حاضر نزدیک به 90 سال در او زنده توسط رایان مورفی و هالیوود. خواندن داستان خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر