ما Giro توسط, دوچرخه سواری, پادکست, مرحله هفت: شیر شاه – قسمت اول

تلگراف | No comments

Mario Cipollini دارای رکورد بیشترین Giro d’italia مرحله برنده و بنابراین ما در حال رفتن به صرف دو مرحله از ما Giro به دنبال کار خود را و زندگی است که به عنوان آشفته به عنوان آن بوده است زرق و برق دار.

ریچارد مور, لیونل minor sights و دانیل Friebe را گسترده وابسته به زمانسنجی, نگاهی به زندگی حرفه ای از این مرد که با نام مستعار شیر شاه و سوپر ماریو که بازاریابی مردان می خواستم به استفاده از برای فروش محصولات خود و بود که بی چون و چرای سریعترین مرد جهان برای یک دوره در 1990s.


این قسمت به ما طول می کشد به اوج زندگی حرفه ای خود را از سال 2002 فصل زمانی که او را تهدید به بازنشسته و در عین حال برنده میلان-سان رمو و جهان عنوان قهرمانی.

ما شنیدن از دو نفر از معاصران خود را در دسته sprints تام فولاد و ایوان Quaranta از سفید مات است و از عکاس گراهام واتسون که دیدم شیر شاه نزدیک است.

نیز وجود دارد شراب از روز یک ناهار خوشمزه ساده که ترکیبی از کربوهیدرات به اثر درخشان و منظم amacord ویژگی تعمق به دوچرخه سواری پادکست را پشت کاتالوگ.

به عنوان دانیل اشاره در آغاز 2000s پنج تا از بزرگترین نامها در دوچرخه سواری حرفه ای شد, Lance Armstrong, مارکو Pantani آذر Ullrich, فرانک Vandenbroucke و Mario Cipollini… همه عظمت به دست آورد و همچنین معروفیت و دیده می شود می تواند به عنوان پوستر پسران برای یک دوره زمانی که حرفه ای rode به عنوان نزدیک به خورشید به عنوان آنها می توانند. بند خودتان در برای دیدن اگر ما می توانیم طعم شیر شاه.

  • دوچرخه سواری پادکست پشتیبانی می کند iwoca و علوم ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>