سرنگون رسمی که موفق فلوریدا عمومی COVID-19 ‘داشبورد’ نشان می دهد عدم شفافیت به عنوان دولت بازگشایی

Rebekah جونز رسمی در فلوریدا وزارت بهداشت که نظارت دولت را COVID-19 “داشبورد” حذف شده است از مدیریت داده ها و هشدار داد که این تصمیم می تواند تاثیر منفی شفافیت در مورد عفونت.

در یک ایمیل به کاربران از فلوریدا رمان coronavirus اطلاعات, پورتال, جونز, جغرافیایی, سیستم اطلاعات مدیریت برای فلوریدا در بخش بهداشت و درمان را در بخش کنترل بیماری و حفاظت از سلامت گفت که او تا به حال شده است از حذف نظارت داشبورد. جونز اشاره کرد که این تصمیم ساخته شده بود برای “دلایل من فراتر از تقسیم بندی را کنترل کنید.” ایمیل برای اولین بار گزارش فلوریدا امروز روز دوشنبه است.

“من درک می کنم, قدردانی, و حتی به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را در مورد تمام تغییرات چشمگیری رخ داده است و کسانی که هنوز برای آمدن” جونز که دارای مدرک دکترا در جغرافیا نوشت.

“به عنوان یک کلمه از احتیاط, من انتظار می رود تیم جدید به ادامه همین سطح دسترسی و شفافیت است که من ساخته شده مرکزی به روند طی دو ماه اول خواند و نوشت: در ایمیل. “پس از همه تعهد من به هر دو تا حد زیادی (مسلما به طور کامل) به همین دلیل من دیگر مدیریت آن است.”

Florida beach
جمعیت beachgoers ساعت U. s. Navy Blue Angels انجام یک روگذر در 8 مه در جکسون ویل فلوریدا در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.
سام گرین/گتی

عصر ایران رسیده است به فلوریدا وزارت بهداشت و دفتر فرماندار ران DeSantis یک جمهوری خواه برای نظر.

هلن آگور Ferré یک سخنگوی فلوریدا فرماندار مشترک بیانیه ای با میامی هرالد در مورد جونز’ سخنان.

“فلوریدا COVID-19 داشبورد ایجاد شده توسط سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) تیم در بخش کنترل بیماری و حفاظت از سلامت در فلوریدا وزارت بهداشت. اگر چه Rebekah جونز است که دیگر درگیر GIS تیم همچنان به مدیریت و به روز رسانی داشبورد ارائه دقیق و اطلاعات مهم که به طور عمومی در دسترس” Ferré گفت.

به عنوان هرالد گزارش DeSantis تا به حال خود را ستایش دولت با شفافیت COVID-19 داده است. با این حال دولت خود مواجه شده است و انتقاد در رابطه با شفافیت در مورد تعدادی از عفونت ها در خانه های سالمندان و زندان. سوالات نیز گردش مورد آزمایش کارهای عقب افتاده و چگونه در اوایل رمان coronavirus دولتی در دولت است.

جونز’ ایمیل و نگرانی خود را در مورد شفافیت آمده به عنوان فلوریدا به سرعت حرکت می کند به بازگشایی آن اقتصاد است. دولت در ابتدا آهسته به پیاده سازی یک ایالت مستند با وجود اصرار رهبران محلی در سخت ضربه شهرداری. در حال حاضر در جنوب شرقی دولت با هدف بازگشایی به سرعت به عنوان جدید کروناویروس عفونت به نظر می رسد در حال افزایش است.

پس از ضبط 502 عفونت های جدید در مارس 15, دولت دیدم 1,189 جدید موارد تایید شده در روز یکشنبه و سپس 1,541 موارد جدید در روز دوشنبه. از زمان شروع این بیماری همه گیر فلوریدا به ثبت بیش از 45,000 موارد از رمان ویروس. از کسانی که آلوده 1,973 فتح کرد گرفته شد فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit