‘شیوع’ وارد Netflix بکشد بالا 10: در اینجا 6 قرنطینه آماده فیلم به جریان

نیوزویک | No comments

به عنوان بیشتر و بیشتر مردم از خانه کار می کنند و تصمیم به ماندن در coronavirus نگرانی های 1995 فیلم شیوع وارد Netflix بکشد بالا 10 و R. E. M. کلاسیک آهنگ “این پایان جهان (به عنوان ما آن را می دانم)” دوباره وارد iTunes top 100 songs.

در حالی که برخی از مردم ممکن است برای فرار از واقعیات (دیزنی+ اضافه شده منجمد 2 زودتر از از برنامه ریزی با توجه به تنوع) وجود دارد چند فیلم در سراسر جریان خدمات است که به داستانی تصاویر از شیوع بیماری.

در زیر شش قرنطینه مناسب فیلم است که شما می توانید پیدا کردن آنلاین.

coronavirus movies
در این تصویر عکس آرم از رسانه ارائه دهندگان خدمات Netflix و آمازون نخست تصویری دیزنی + و Hulu نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش اپل MacBook Pro با صفحه نمایش در 20 نوامبر سال 2019 در پاریس, فرانسه.
Chesnot/گتی

شیوع (1995) در Netflix بکشد

این پزشکی فاجعه تکان دادن ستاره داستین هافمن, Morgan Freeman, و, Rene Russo تلاش برای مهار یک ویروس که شکسته در کالیفرنیا شهر. این بیماری گسترش می یابد از یک میمون آورده ایالات متحده آمریکا از آفریقا پس از مامور گمرک اجازه می دهد تا آن را به. در حالی که تلاش برای پیدا کردن یک درمان کلی تلاش می کند به سنگ تیز کردن در در ویروس مرگبار زیستی-سلاح.

Contagion (2011) در Hulu و آمازون نخست

این 2011 استیون سودربرگ درام است که در دسترس برای اجاره و یا خرید در آمازون است. این برنامه شامل یک ستاره نکردم بازیگران از جمله مت دیمون, سکس کیت وینسلت, Laurence Fishburne, Gwyneth Paltrow و جود لاو در این فیلم به دنبال یک تنوع از مردم-از جمله ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دولتی و مردمی عادی–در جهانی همه گیر.

روز گذشته (2013) در Hulu

این فیلم اسپانیایی تواریخ یک بیماری همه گیر که در آن مردم دچار ترس از فضاهای باز. اگر انسان وارد فضاهای باز آنها می میرند بسیار در مدت کوتاهی پس از. اجتناب از این بیماری همه گیر انسان ها مجبور به ترک خانه های خود. این ممکن است بهترین چیزی که برای تماشای, اگر شما در میانهی شب در سمت چپ خانه در حالی که کار از خانه.

93 روز (2016) در Netflix بکشد

در این فیلم پزشکان و مقامات مسابقه برای مهار شیوع مرگبار ویروس ابولا. بر اساس 2014 وضعیت در نیجریه, ستاره فیلم Danny Glover با نیجریه, بازیگران زن مقبول سفله Akintola و زن مقبول سفله, مانوئل. این فیلم اختصاص داده شده بود به Ameyo Adadevoh یک دکتر که نقش کلیدی در مهار شیوع بیماری که فوت در سال 2014.

Carriers (2009) در Netflix بکشد

این تریلر ویژگی های Chris Pine و Piper Perabo و پس از چهار دوستان در تلاش برای رسیدن به یک پناهگاه دور از گسترش یک ویروس مرگبار است. این گروه روحیه قطره پس از آنها از گاز را اجرا کنید. با وجود پیدا کردن یک مرد که موافق به درایو آنها را در نتیجه به نظر می رسد تاریک و دلگیر به عنوان او تلاش می کند تا خود را آلوده به یک بیمارستان است.

همه گیر (2020) در Netflix بکشد

در ماه ژانویه منتشر شد این جدید docuseries شرح زیر است پزشکان و مورد بحث چه مراحل گرفته شده برای جلوگیری و مبارزه با جهانی همه گیر. در حالی که این سری است که قطعا آموزنده, آن ممکن است احساس کمی بیش از حد واقعی برای برخی از بینندگان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>