خشم به عنوان matadors سرپیچی از coronavirus نگرانی برای برگزاری اسپانیا اولین گاوبازی پس از مستند

هولناک تصاویر نشان می دهد یک شمشیر کشش بالا و پایین در یک گاو به عنوان مرگ آن بدن convulses در اسپانیا اولین گاوبازی پس از مستند.

عینک انداخته تازه و طوفان خشم و انزجار در bloodsport با فعالان خواستار آن را متوقف و در میان موج جدید کروناویروس موارد در اسپانیا.

کارمن Ibarlucea از حقوق حیوانات, گروه, La Tortura No Es Cultura (شکنجه است نه فرهنگ) گفت: “ما در حال حاضر مصرف بیش از حد مرگ و درد در این ماه؟”

صحنه ثبت شده در آبیلا, 55 کیلومتری غرب پایتخت اسپانیا مادرید توسط فعالان از شکنجه نیست, فرهنگ و حیوان نگهبان.

این فیلم همچنین نشان می دهد که صحنه یا میدان گاوبازی است که کمتر از نیمی کامل با بخش های بزرگی از تراس برگزاری تنها یک تعداد انگشت شماری از تماشاگران و بالا ردیف رها در همه طرف.
عرصه شد کمتر از نیمی از تمام فعالان پس از هشدار از خطرات مرتبط با کروناویروس انتقال


اعتبار: RAUL SANCHIDRIAN/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock/شاتر

مارتا Esteban Miñano از حیوانات نگهبان گفت: “گاوبازی لابی شده است تقاضاهای مصرانه برای ماه درخواست برای پول و خواستار قادر به نگه داشتن یک گاوبازی.

“و چه اتفاقی افتاد ؟ از آن شده است در مجموع شکست ادعایی طرفداران پاسخ نداده اند.”

مستند به آمار گاوبازی سخت و bloodsport را کارفرمایان شده اند آوازی در مورد نیاز به یارانه های دولتی آن است که اگر برای زنده ماندن.

اما در عمل در حال حاضر دریافت پول از ملی و محلی در حالی که مزارع پرورش حیوانات برای صحنه یا میدان گاوبازی نشان داده شده است به اتحادیه اروپا دریافت پول نقد است.

Mrs Esteban ادامه داد: “چگونه می تواند به این بی رحمانه ورشکسته کسب و کار همچنان یارانه با بودجه عمومی?

“این یک زباله های اسپانیایی و اروپایی مالیات در یک زمان زیادی نیاز است.”
مردم با پوشیدن ماسک صورت برگزاری یک پلاکارد مطلب “گاوبازی است و فرهنگ” در طول یک تظاهرات خواستار منابع بیشتر برای گاوبازی سنت


اعتبار: PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP

کارمن Ibarlucea افزود: “اعداد برای خود صحبت می کنند: در اسپانیا کسانی از ما که رد گاوبازی هستند و اکثریت بزرگی.

“انگلستان در سال 2005 ممنوع شکار روباه. چین فقط به سختی یک ماه پیش ممنوع, پرورش سگ برای مصرف انسان است. سنت هستند و نه غیر منقول است.”

بروز ویروس موارد در اسپانیا سه برابر شده است بیش از گذشته دو هفته از 8.8 مورد در هر 100000 نفر در جولای 3 به 27.4 در هر 100 ، 000.

این باعث شده است که دولت بریتانیا به reimpose اجباری قرنطینه برای همه, ورود, از, اسپانیا, مجبور, انگلیسی گردشگران داخلی را به خود منزوی برای 14 روز در بازگشت به خانه خود را.

اسپانیا دریافت بیشتر گردشگران از انگلستان بیش از هر کشور دیگر و گردشگری حساب برای 11 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور پس از بازگشت از قرنطینه می آید به عنوان یکی دیگر از ضربه به اقتصاد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net