بیش از 300.000 نفر بهبود یافته اند از Coronavirus در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز

بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان بهبود یافته اند از کروناویروس که به هر سکنی قاره در جهان است.

در روز سه شنبه, جهانی, موارد افزایش به 1,426,096 با بیش از 387,547 موارد در ایالات متحده که بزرگترین شیوع رخ داده است. از این افراد 300,054 بهبود یافته اند از جمله 21,763 در ایالات متحده است.

همراه با یک مثبت تکه ای از اخبار در طول زمان تاریک, افزایش بهبود به طور بالقوه می تواند منجر به حتی بیشتر مردم در حال بهبود است. کسانی که به طور کامل بهبود از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس دارای آنتی بادی ها در پلاسما و مایع جزء خون است که می تواند حمله ویروس. با انتقال خود پلاسما به COVID-19 بيمار که به طور جدی بیمار مقامات امیدوارند که به برخی از آنها را منفعل ایمنی نسبت به ویروس.

معلوم نیست اگر پلاسما انتقال خواهد بود یک درمان موثر به گفته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اما برخی اطلاعات نشان می دهد این ممکن است کمک به مردم بهبود می یابند.

دکتر مایکل جوینر یک محقق از مایو کلینیک نقاهت پلاسما برنامه گفت: آنها می خواهم اداره این محصول برای طیف وسیعی از بیماران از جمله کسانی که در حال حاضر در بخش مراقبت ويژه به درک چگونگی اثرات آن دوره از خود ویروس. اما تعداد افرادی که به طور بالقوه می تواند کمک کرد وابسته به بازماندگان اهدا.

“من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای عموم مردم به درک این است که مانند مواد مخدر که در آن ما می تواند به افزایش تعداد شیفت و سطح شیب دار بالا خط تولید در یک شرکت دارویی,” Joyner گفت. “این یک محصول بیولوژیکی است که برای به دست آمده از یک مجموعه خاص از بیماران است.”

اهدا کنندگان بالقوه باید حداقل 17 سال سن و وزن حداقل 110 پوند بود و در سلامت خوب است و به خوبی احساس می شود و علامت-رایگان برای مدت حداقل 14 روز قبل از اهدای خون با توجه به صلیب سرخ.

coronavirus recoveries 300,000 covid-19
درهم بیمارانی که بهبود از رمان coronavirus بیماری ترک بیمارستان در این شرکت از کارکنان پزشکی در شهر فروش, شمال پایتخت رباط در روز جمعه. بیش از 300 ، 000 نفر در حال حاضر بهبود از کروناویروس که باعث COVID-19.
خبرگزاری فرانسه/گتی

آمریکا تنها کشور استفاده از پلاسما از بهبود بیماران به عنوان یک درمان بالقوه. نقاهت پلاسما استفاده شد و برای درمان MERS بیماران در کره جنوبی در سال 2015 و در مارس 31, کره ای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) اعلام کرد که به آنها اجازه می دهد پلاسما مورد استفاده قرار گیرد در COVID-19 بیماران نیز هست.

در روز سه شنبه قطع بیمارستان در کره جنوبی گفت: دو نفر از بهبود COVID-19 پس از دریافت پلاسما درمان با توجه به Korea Times. یک بیمار 67 ساله با سابقه فشار خون بالا منتشر شده بود از بیمارستان در “شکل خوب است.” دیگر بیمار 71 ساله “که قبلا سالم” مرد بود با موفقیت گرایند یک ونتیلاتور با توجه به جزئیات منتشر شده در مجله کره ای, علم پزشکی.

از 10,331 موارد در کره جنوبی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب 6,694 بهبود با توجه به ردیاب.

بیشترین بهبود 77,410 مردم شده است که در آن مقامات گزارش 82,718 موارد است. اگر چه برخی از مقامات و کارشناسان سوال که آیا چین به درستی گزارش خود موارد است. در اسپانیا دومین شیوع در سراسر جهان تا به حال 140,618 موارد و 43,208 بهبود.

اخبار از افزایش مورد شمارش و افزایش مرگ و عوارض به راحتی می توانید به پرورش ترس و برانگیختن وحشت بنابراین مسئولان باید با تشویق مردم به در نظر گرفتن کامل متن وضعیت. پرستاران در نیویورک و در اروپا آغاز شده و حتی دست زدن به بیماران از بیمارستان مرخص و به اشتراک گذاری الهام بخش ویدئوها آنلاین.

اما وقوع می توانید در ادامه به صورت ماه و آن را حداقل تا پایان مارس قبل از اجتماعی فاصله اقدامات برداشته در ایالات متحده در زمانی که خوشنودی می تواند هزینه زندگی مقامات اصرار مردم به ادامه انجام بخشی خود را به سرعت گسترش ویروس با تمرین مناسب دست و تنفسی بهداشت و ماندن در خانه.

“ما در حال رفتن به یک هفته شاید کمی بیش از یک هفته است اما وجود نور فوق العاده ای که در انتهای تونل” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im