بیش از 7 میلیون آمریکایی در حال انتظار برای از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که بیش از 1.5 میلیون در حال حاضر تخمین زده می شود را از دست داده اند پوشش بر اساس یک مطالعه جدید.

تحلیل منتشر شده در روز سه شنبه در معتبر Annals of Internal Medicine مجله علمی شد انجام شده توسط محققان در دانشکده پزشکی هاروارد و دانشگاه شهر نیویورک کالج هانتر. این تحقیق برآورد بیمه ضرر و زیان بر اساس در حال حاضر گزارش تعداد مدعیان بیکاری همراه با پیش بینی افزایش تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا طی هفته های آینده.

با حدود 1.5 میلیون کارگران آمریکایی در حال حاضر تخمین زده می شود را از دست داده اند پوشش پس از تبدیل شدن به بیکار اضافی 5.7 میلیون پیش بینی شده توسط این محققان به از دست دادن پوشش خود را تا پایان ماه ژوئن به عنوان نرخ بیکاری انتظار می رود که برای صعود. محققان اشاره کردند که محافظه کار متحده که مخالف گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA), معمولا شناخته شده به عنوان Obamacare به احتمال زیاد سخت ترین ضربه.

“پوشش ضرر و زیان به احتمال زیاد به شدیدترین در کشورهای که تبدیل کردن حفاظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه عمل را گسترش مدیکید. در گسترش متحده سهم افرادی که از دست داده اند و یا ترک یک کار که فاقد پوشش بود 22.1% در مقابل 8.3% برای افراد شاغل—تفاوت از 13.8 درصد” نویسندگان این مطالعه نوشت.

“در nonexpansion متحده uninsurance رای در میان این افراد بیکار شد 38.4% در برابر 15.8 درصد برای افراد شاغل—تفاوت از 22.6 درصد است. به عبارت دیگر نزدیک به 1 4 به تازگی کارگران بیکار در nonexpansion متحده به احتمال زیاد به از دست دادن پوشش آوردن خود را به طور کلی uninsurance رای دادن به نزدیک به 40%” آنها اشاره کرد.

Coronavirus patients
پزشکان پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی خالی کردن COVID-19 بيمار پس از رسیدن به مرکز پزشکی مونته فیور موسی پردیس در 7 آوریل در شهر نیویورک برانکس قصبه.
جان مور/گتی

نرخ بیکاری باید رسید به رکورد جدید در میان همه گیر. در طول هفته پایان مارس 21 عظیم 3.3 میلیون نفر اعمال شده برای بیمه بیکاری dwarfing 665,000 ادعا می کند که در اوج رکود بزرگ در سال 2009. اما یک هفته بعد که رکورد شکسته شد دوباره که دو بار به عنوان بسیاری از کارگران—6.6 میلیون—در زمینه بیکاری برای هفته پایان مارس 28. گزارش بعدی برای هفته پایان مارس 4, روز پنجشنبه منتشر خواهد شد و برخی از تحلیلگران انتظار دارند تعداد ادعاهای جدید در مورد همان است که در هفته گذشته است.

“این COVID-19 اپیدمی برجسته حماقت از بستن پوشش بهداشت و درمان به شغل. ما سیستم مراقبت های بهداشتی زین مردم با صورتحساب های پزشکی زمانی که آنها دست کم قادر به پرداخت هزینه آنها را به خاطر آنها گذاشته شده است و یا بیش از حد بیمار به کار” این مطالعه همکاری نویسنده دکتر Steffie Woolhandler یک پزشک مراقبت های اولیه و استاد در کالج هانتر و مدرس در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: در بیانیه ای ارسال آن به ایمیل رادیو فردا.

“بیمه درمانی در ایالات متحده است که مانند یک چتر است که ذوب در باران” پزشک اضافه شده است.

قانونگذاران و فعالان باید با ابراز نگرانی شدید از دست دادن بیمه درمانی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها و ارائه راه حل های مختلف. مشکل این است که با این واقعیت است که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها بودند در حال حاضر بیمه و یا بیمه شده به طور بالقوه جلوگیری از آنها را از دنبال مراقبت های پزشکی حتی در میان همه گیر. در حالی که کنگره با تصویب قانون به کروناویروس تست رایگان, بیمه افراد هنوز هم ممکن است نیاز به پرداخت هزینه برای درمان اگر آنها تست مثبت است.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفته است که ثبت نام برای بیمه از طریق ACA باید بازگشایی شد که این بیماری همه گیر در ادامه در حالی که همچنین فراخوانی برای درمان coronavirus بیماران به طور رایگان. رقیب سابق خود ورمونت سناتور برنی ساندرز که کاهش یافته است از این مسابقه در روز چهارشنبه تحت فشار قرار دادند تا برای گسترش مدیکر و مدیکید برای پوشش بیمه.

در مصاحبه ای با ملت منتشر شده در سه شنبه, ساندرز گفت: دولت فدرال باید گسترش برنامه های “یا پوشش و یا مکمل تمام برنامه های بیمه در این کشور—خط پایین این است که در این بحران مردم باید برای گرفتن پول از جیب خود برای مراقبت های بهداشتی.”

دکتر دیوید Himmelstein یک از نویسندگان این مطالعه جدید که توسط متخصص داخلی و استاد در کالج هانتر به عنوان به خوبی به عنوان مدرس در دانشکده پزشکی هاروارد پیشنهاد یک طرح مانند آن را به جلو توسط ساندرز برای رسیدگی به این مشکل است.

“در این اورژانس کنگره باید همه بیمه به طور خودکار واجد شرایط برای مدیکر” Himmelstein گفت: عصر ایران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که دولت را پوشش میدهد کسانی که بیمه توسط استرداد بیمارستان برای خود coronavirus درمان است. او اعلام کرد جمعه گذشته که بخشی از 2.2 تریلیون دلار پول محرک تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس را برای این منظور است.

“است که باید کاهش هر گونه نگرانی بیمه آمریکایی ها ممکن است در مورد به دنبال coronavirus درمان” رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im