یک شبه حکومت نظامی اعلام شده برای نیویورک

فرماندار اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio , اعلام سراسر شهر بود منع رفت و آمد در شهر نیویورک از 11 p. m. دوشنبه تا ساعت 5 شنبه. این حرکت به دنبال یک شب از خشونت پس از یک روز صلح آمیز تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“من پشت سر معترضان و پیام خود را, اما متاسفانه هستند افرادی که به دنبال منحرف کردن و بی اعتبار ساختن این لحظه” کومو گفت. “خشونت و غارت شده است بد برای شهرستان دولت و کل این جنبش ملی را تضعیف میکند و مانع از این صالح شود. در حالی که ما مردم را تشویق به اعتراض مسالمت آمیز و صدای آنها شنیده ایمنی از عموم مردم میباشد و نمی تواند به خطر بیافتد.”

وقتی پرسیده شد که در WAMC عمومی رادیو اگر حکومت نظامی گذشته بیش از یک شب کومو گفت: “این 11 به 5 امشب و پس از آن خواهیم دید که در آن ما در حال فردا.”

شهر نیویورک که بیش از 8 میلیون نفر است پس دیگر شهرهای بزرگی مثل لس آنجلس و شیکاگو است. کومو گفته بود قبل از او صحبت می کنند با د Blasio در مورد منع رفت و آمد و گفت: “از نظر قانونی من می تواند اعمال مقررات منع رفت و آمد.” شده اند وجود دارد حکومت اعمال شده در برخی از نیویورک به شهرهای کوچکتر از جمله بوفالو و آلبانی.

یک شبه حکومت نظامی اعلام کرد و به نیویورک سیتی

کومو نیز گفت: NYPD دو برابر خواهد شد و حضور خود را در خیابان از 4,000 افسران 8,000 افسران. اوایل روز دوشنبه کومو گفته بود او فکر کرد که به اندازه NYPD خواهد او اجتناب نیاز به فعال کردن گارد ملی مانند سایر شهرستانها را انجام داده اند.

NYPD گفت: بیش از 400 نفر دستگیر شدند و یک شبه و اضافه کرد که چند افسر پلیس دچار غیر تهدید کننده زندگی صدمات و تقریبا یک دوجین از خودروهای پلیس نیز آسیب دیده بود, CBS New York گزارش شده است. اوایل روز دوشنبه کومو گفت: “شب گذشته بد بود برای شهر نیویورک است.”

شده است وجود دارد انتقاد بیش از NYPD واکنش به معترضان از جمله یک حادثه مربوط به یک NYPD خودرو که سوار به یک جمعیت از معترضان. کومو بارها گفت که او منصوب کرده است دادستان کل Letitia جیمز به بررسی پلیس انجام شده است.

شده اند وجود دارد روز از ناآرامی ها در سراسر کشور زیر فلوید مرگ در مینیاپولیس در مه 25. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه در حالی که فلوید بود و دستبند و التماس برای هوا. یک افسر شده است به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمدو او اخراج شد همراه با سه نفر دیگر. مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون منجر خواهد شد تمام تعقیب مرتبط با فلوید مرگ مقامات یکشنبه شب اعلام کرد.

آدری مک نامارا کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im