‘Overzealous’ پلیس با استفاده از coronavirus قدرت را به اتهام خریداران برای خرید وسایل غیر ضروری’

تعدادی از نیروهای پلیس متهم شده اند که overzealous در رویکرد خود را به قدرت های جدید برای به اجرا درآوردن coronavirus مستند قوانین.

Metropolitan Police Commissioner Cressida دیک گفت: رویکرد او این است که برای “کمک به آموزش و تشویق” عمومی مطابق با ونرخ محدودیت دیده می شود در زمان صلح و در انگلستان اصرار جریمه و هزینه تنها باید به عنوان آخرین چاره.

نظرات خود را پس از یک تعداد از نیروهای متهم به تجاوز در رویکرد خود را به قوانین جدید.

پلیس ولز جنوبی آمار در MP Stephen Kinnock برای بازدید از پدرش سابق کار رهبر نیل Kinnock در روز تولد خود را – ارز می تواند در زیر دیده می شود.

پلیس لنکشایر صادر 123 جریمه بیش از آخر هفته برای شکستن قوانین جدید در حالی که ماموران در کلیولند صادر 16 عمدتا برای ساخت رانندگان سفرهای غیر ضروری.

شمال مرز پلیس اسکاتلند صادر شده 25 مجازات ثابت اعلامیه بیش از آخر هفته به مردم نقض مقررات معرفی شده در, یک پیشنهاد برای جلوگیری مردم از, پخش كردن, کروناویروس در مکان های عمومی.

ماموران در وارینگتون summonsed شش نفر برای جرائم مختلف از جمله کسی که رفت و برای یک درایو زیرا آنها خسته شد و چند نفر از همان خانه بیرون رفتن برای خرید “غیر ضروری” اقلام است.

و فروشگاه های راحتی است که “اشتباه” گفت: برای جلوگیری از فروش تخم مرغ عید پاک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها در نظر گرفته غیر ضروری کالا.

ده ها تن از مردم از جمله کسانی که در نظر گرفته شده آسیب پذیر توسط دولت دستورالعمل متهم به پلیس بودن overzealous با رویکرد..

این تکرار سابق مستقل مؤلف از تروریسم قانون خداوند اندرسون گفت: “پلیس در کلمات و اعمال خود را باید به روشنی در مورد تفاوت بین قوانین و راهنمایی هر دو برای حفظ اعتماد عمومی به نقش خود و برای تضعیف snoopers, snitches و اوباش.

“نقض جدی باید جذب جریمه, اما گزارش های خبری بیش از اجرای قانون توسط پلیس و مردم برای جلوگیری از ترسو از ورزش حتی محدود آزادی آنها است.”

هفته گذشته Derbyshire پلیس خجالت کسانی که سفر به نقاط زیبایی برای خود یک قطعه از ورزش روزانه است. در این ویدئو می توانید تماشا نمایید.

او گفت که Ms کیر تا به حال “تنظیم لحن حق” با تاکید بر تبیین قوانین جدید به اعضای عمومی.

Cressida دیک: “در وهله اول من می خواهم افسران به تعامل با مردم’

“ما همه عادت کردن به محدودیت های جدید و من بسیار روشن است که در وهله اول من می خواهم افسران به تعامل با مردم صحبت کردن به مردم و تشویق آنها به رعایت.

“توضیح البته اگر آنها را درک نمی کنند – در حال حاضر ما تا به حال نمونه هایی از افرادی که به سادگی تا به حال بسیار شنیده ام همه پیام ها – و تنها به عنوان آخرین چاره با محدودیت های فعلی با استفاده از شرکت جهت و یا حتی اجرای.”

او گفت: ماموران را “به آرامی” پاک بوده و برخی از مردم هنگامی که کشف شده و به طور معمول توقف رانندگان است.

“ما در حال انجام آنچه که شما ممکن است تماس با بلوک های جاده و یا هر چیزی شبیه به آن,” او گفت:. “بله ما توقف رانندگان گاهی اوقات ما یک مکالمه با آنها.

“آنها ممکن است یک نور از ما ممکن است با آنها صحبت کنید ما ممکن است از آنها بخواهید در مورد سفر خود را. رویکرد ما این است که یکی به طور کامل در تلاش برای کمک به آموزش و تشویق مردم است.

“من فکر می کنم همه ما در حال تلاش برای رسیدن به این. رویکرد من در خدمت من است که یکی به طور کامل از تلاش برای تشویق مردم به تعامل با مردم به گفتگو با مردم است.”

خیابان داونینگ: ماموران باید با استفاده از اختیار خود

خیابان داونینگ گفت: ماموران پلیس باید با استفاده از “اختیار خود” در اجرای coronavirus مستند اقدامات است.

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “پلیس را ورزش اختیار خود را در استفاده از قدرت است که ما به آنها داده خواهد شد و هر چه مراحل را در نظر آنها مناسب برای متفرق کردن گروه از مردم که در حال نقض قوانین است.”

پرسید که آیا مغازه ها می تواند همچنان به فروش غیر موارد ضروری سخنگوی گفت: “ما مجموعه ای را که در مغازه ها می توانید باز باقی می ماند. اگر یک فروشگاه مجاز به باز باقی می ماند و سپس از آن خواهد شد البته فروش هر آیتم آن را در انبار.”

در پاسخ به برخی از نیروهای حرکت مردم در پارک سخنگوی پرسیده شد که آیا آن حضرت به “استراحت” روی یک نیمکت در طول ورزش روزانه است.

سخنگوی گفت: “قوانین مجموعه ای از آنچه که شما نیاز به انجام وجود دارد نباید هیچ گونه تجمعات بیش از دو نفر از خارج از هر فرد و خانواده است که مردم نیاز به باقی می ماند دو متر از هم جدا کنید.”

دولت تا به حال منتشر شده “پاک کردن مجموعه ای از دستورالعمل ها” و “آن را برای پلیس به اعمال اختیارات بیش از چگونه آنها با استفاده از قدرت است که در دسترس هستند”.

‘Overzealous’ مسئولان ‘اشتباه’ گفت: مغازه ها برای جلوگیری از فروش تخم مرغ عید پاک

فروشگاه رفاه بوده است “به اشتباه” گفت: برای جلوگیری از فروش تخم مرغ عید پاک در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها در نظر گرفته غیر ضروری کالا تجارت بدن ادعا می کند.

برخی از مغازه های مستقل گزارش داد که شورای افسران تلاش کرده بودند به آنها بگویید که چه آیتم های آنها می تواند و نمی تواند فروش از جمله تخم مرغ های شکلاتی و داغ صلیب بنس.

اما انجمن فروشگاه رفاه (ACS) متهم به مقامات “برداشتی غلط” قوانین و گفت: در حال حاضر اعضای آن به ادامه فروش اقلام به صورت عادی.

ACS اجرایی جیمز Lowman در بیانیه ای گفت: “دولت باید تعریف شده است که فروشگاه ها می توانید باقی می ماند باز است که شامل فروشگاه رفاه از جمله newsagents و خارج از مجوز.

“وجود دارد هیچ دولتی تعریف از محصولات که می تواند فروخته شده در این فروشگاه.

“این است overzealous اجرای و برداشتی غلط از قوانین است.”

دولت دستورالعمل دولت است که گوشه مغازه newsagents و سوپر مارکت ها مجاز به باز بماند در این بیماری همه گیر در حالی که کسب و کار مانند آرایشگاه ها و رستوران ها باید دید.

آقای Lowman افزود: “در مواردی که افسران باید به چالش کشیده فروشندگان و خریداران در این راه آن را به ارمغان آورد سردرگمی و پریشان خرده فروشان در شلوغ ترین هفته از زندگی خود و افزایش تعاملات بین افراد در زمانی که دولت در تلاش است برای به حداقل رساندن آنها.”

یک ACS گفت: حدود چهار فروشگاه رفاه گزارش دادند که این “اشتباه” گفت: شورای بهداشت محیط ماموران برای جلوگیری از فروش برخی از اقلام که آنها تلقی می شود که غیر ضروری است.

ACS که نشان دهنده بیش از 33,500 مغازه ها گفته اند که در تماس Buckinghamshire و سوری استانداردهای تجارت که تایید کرد که فروشگاه رفاه باید همچنان به فروش محصولات به صورت عادی.

آقای Lowman محلی گفت: مأموران انتظامی شده بود “تفسیر قوانین خود را در راه” و “نادرست روش”.

“توصیه ما هر خرده فروش رو به این چالش برای ادامه جستجوی خود را در محدوده نرمال و برای تماس با ما با نام محلی و یا نیروی پلیس و افسر بنابراین ما می توانید دنبال کنید تا با آنها” آقای Lowman گفت.

به اشتراک گذاری داستان خود را

پلیس اسکاتلند 25 جریمه بیش از آخر هفته

پلیس اسکاتلند صادر شده 25 مجازات ثابت اعلامیه بیش از آخر هفته به مردم نقض مقررات معرفی شده در, یک پیشنهاد برای جلوگیری مردم از, پخش كردن, کروناویروس در مکان های عمومی.

جدید قدرت در Coronavirus عمل آن را یک جرم جنایی برای دست انداختن سلامت عمومی راهنمایی در اجتماعی فاصله برای جلوگیری از Covid-19.

در نقطه جریمه £30 صادر می شود به افرادی که در نقض اجتماعی فاصله اقدامات افزایش به £60 اگر آنها پرداخت می شود ظرف 28 روز و در پوش £960 برای مجرمین.

معاون پاسبان مالکوم گراهام گفت: رادیو بی بی سی اسکاتلند خوب صبح اسکاتلند برنامه ای است که با وجود تعداد کمی از موارد که در آن جریمه صادر شد اکثریت قریب به اتفاق مردم بودند مطابق با مقررات جدید.

آقای گراهام گفت: “ما تا به حال بالا دید گشت راست در سراسر کشور از ما داده شد این اجرای قدرت و روشن است که اکثریت قریب به اتفاق مردم مطابق با اقداماتی که در محل هستند.

“ما صادر شده 25 مجازات ثابت اعلامیه در سراسر اسکاتلند در طی شنبه و یکشنبه و من فکر می کنم که شواهد قوی از این که چگونه این قدرت فوق العاده ای داشته اند تاثیر در فضای کوتاه از زمان با جوامع در سراسر اسکاتلند.

“ما همچنین دریافت تعداد قابل توجهی از تماس ابتدا از مردم درخواست چگونه ما مطابق با این مقررات و دوم, گزارش مردم آنها احساس می شد نقض آنها.

“ما در پاسخ به کسانی که خواستار به مطمئن شوید که ما دوباره می تواند توضیح دهد که چرا این مهم تشویق و ترغیب مردم به پیروی از آنها و در آن تعداد بسیار کمی از موارد استفاده از اجرای قدرت است که ما داریم آن است که اقلیت بسیار کوچک از مردم فقط حاضر مطابق با آنچه که مورد نیاز است.

“وجود دارد به طور گسترده سه شرایطی است که اتفاق افتاده است. ما تا به حال تعدادی از خانه احزاب هنوز هم در رفتن; ما به نام برای حضور در, و مردم حاضر به شکستن آن تا پس از آن اعلامیه می تواند صادر شود.

“ما تا به حال گروه از مردم در خارج و دوباره اگر مردم حاضر به پیروی بود که برخی از این شرایط و در تعداد بسیار کمی از موارد ما صادر مجازات ثابت اعلامیه به کسب و کار است که هنوز عامل آن مناسب نیست که آنها همچنان باید با توجه به قوانین و مقررات است که در محل هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im