جفت برگزار شد به ظن ربودن گم شده و دختر نوجوان در نیوهمشایر

تلگراف | No comments

بازداشت یک مرد و یک زن به ظن ربودن یک 16 ساله که گم شده است برای یک هفته.

نوجوان شناسایی توسط پلیس اولین بار نام لوئیس گذشته دیده می شد در ظهر روز 8 مه در Somborne درایو, Havant, Hampshire.

29 سال و 29 سال بوده است به اتهام ربودن و بازداشت برای بازجویی.

پلیس انجام شده است خانه به خانه سوالات جستجو و جمع آوری دوربین های مدار بسته در شکار برای لوئیس.

رئیس بازرس الکس مطالعه از Hampshire پلیس گفت: “ما می خواهم برای اطمینان بخشیدن به مردم است که این است که هنوز هم بسیار فرد از دست رفته بررسی و اولویت ما این است که برای پیدا کردن لوئیس و مطمئن شوید که او امن است.

“ما کار کرده اند سخت پس از لوئیس گزارش شد گم شده او را بیابید و تا کنون ما دریافت پشتیبانی عالی از جامعه که برای ما بسیار خدا را شکر.

“من می دانم که مردم انتظار داریم که ما را به کشف تمام خطوط از سوالات را در جهت پیدا کردن لوئیس و به این ترتیب ما باید حرکت رو به جلو با یک ذهن باز به عنوان به که در آن او ممکن است.

“ما کار خود ادامه خواهد داد و بیش از آخر هفته با جستجوهای درون Leigh منطقه پارک بنابراین اگر کسی هر گونه نگرانی و یا اگر شما فکر می کنم شما ممکن است برخی از اطلاعات است که ممکن است کمک به, لطفا به ما صحبت می کنند.

“را به عنوان شما را درک خواهد کرد این تحقیقات جاری بنابراین ما قادر به رفتن به هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمان اما لطفا مطمئن باشید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای پیدا کردن لوئیس.”

وی افزود: “لوئیس اگر شما در حال خواندن این مطلب لطفا با ما تماس بگیرید و اجازه دهید ما می دانیم که شما خوب هستند. ما فقط می خواهم به می دانم که شما امن هستند.

“اگر شما احساس می کنید شما می توانید با ما تماس بگیرید, لطفا تماس با یک دوست و یا یک دوست – ما نیاز به دانستن است که شما خوب هستند.”

لوئیس است که به عنوان سفید 5ft 2in بلند و باریک و ساخت با راست, سیاه, شانه طول مو.

او گذشته بود با پوشیدن شلوار جین سیاه و سفید سیاه و سفید راه راه تی شرت سیاه و مربیان و سیاه و سفید کت خز هود به عنوان او پوشیده بود در یک عکس منتشر شده توسط پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>