شناس که کشف ماقبل تاریخ River Monster دم توضیح می دهد که چرا آن را مانند یک بازی را تغییر

سه سال پس از پر زرق و برق کریستال پالاس جلب مشاهیر مانند چارلز داروین, Karl Marx, Charles Dickens, شارلوت برونته و لوئیس کارول به یک جهان عادلانه نمایشگاه در لندن آهن و پلیت-ساختمان شیشه ای—فن آوری مارول برای زمان بازگشایی مایل به سمت جنوب در شهر Bromley با یک نمایشگاه جدید ساخته شده است که تقریبا به عنوان بزرگ چلپ چلوپ: دایناسورها. استخدام 1854 ترین تا به روز فسیل شناسی علم, مجسمه بنیامین واترهاوس هاوکینز ایجاد مجسمه در 15 جنس از حیوانات منقرض شده از جمله دایناسورها مانند ankylosaurian Hylaeosaurusژوراسیک-دوره درنده Megalosaurus و گیاه خوار Iguanodon.

crystal-palace-dinosaurs
کارگران تمیز کردن یک کریستال پالاس دایناسورها در سال 1927.
عکس روباه عکس/گتی ایماژ

چمباتمه مارمولک مانند و خاص و یا در نزدیکی آب های برش لبه توصیفاتی بودند به سرعت منسوخ با یک انفجار از اکتشافات جدید. پارک دایناسورها—هنوز ایستاده امروز—شد آواتار از رده خارج و اکتشافات پس باید به طور مداوم آورده فسیل شناسی دورتر نسبت به بیشتر هوازی warmblooded فعال—حتی پرنده—دایناسور. در همین حال عظیم آبزیان غیر دایناسور خزنده اکتشافات جمعیت Mesozoic اقیانوس ها با اتوبوس به اندازه شکارچیان مانند Mosasaurus (دیده chomping مردم و دایناسورها به طور یکسان در جهان ژوراسیک فیلم).

بنابراین وقتی شناس و National Geographic Explorer نزار ابراهیم استادیار زیست شناسی در دانشگاه دیترویت مرسی شروع پیشنهاد که بزرگترین دایناسور درنده تا کنون کشف شده—Spinosaurus—ممکن است زندگی یک اول آبزی شیوه زندگی, فسیل شناسی, جامعه مردد به توافق برسند. در حالی که سازگاری مانند مخروطی دندان برای خوردن ماهی و تخت-کف پا برای پارو پیشنهاد یک نیمه آبزی, شیوه زندگی با اسپینوزاروس شکار در و در امتداد آبراه وجود ندارد و در عین حال توجیهی برای تجدید نظر دایناسورها به طور کامل اشغال اکوسیستم های آبی به طور کامل به عنوان بر روی زمین است.

اما ابراهیم و همکارانش’ نظریه در مورد آبزی دایناسورها تایید شد در دیدنی مد روز چهارشنبه زمانی که نشنال جئوگرافیک رونمایی کشف عمدتا دست نخورده Spinosaurus دم کاملا بر خلاف هر چیزی که بر روی یک دایناسور قبل (برای اطلاعات بیشتر در این کشف بازدید natgeo.com).

در مقاله خود “دم رو آبزی نقل و انتقال در یک theropod دایناسور” چهارشنبه منتشر در مجله علمی Nature ابراهیم و یک تیم بین المللی ارائه شده “بدون ابهام شواهد آبزی propulsive ساختار در یک دایناسور است.” خود را Spinosaurus که برآمدگی های در حال ظهور از آن دم مهره تشکیل یک تخت دست و پا زدن برای جلو راندن آن از طریق آب.

spinosaurus-vertebrae
کریستیانو Dal سسو ایتالیایی شناس (میلان موزه تاریخ طبیعی) بخشی از تیم ایتالیایی از اسپینوزاروس سفر. کریستیانو در حال برگزاری است یکی از اولین و کامل ترین—دم مهره (دم استخوان): دم 4. این دم سری از Spinosaurus aegyptiacus داشت در Kem Kem منطقه از مراکش. اکثریت قریب به اتفاق از دم استخوان داشت و در سال 2018 و 2019.
پائولو Verzone/National Geographic

“این می توانست واقعی و دراز مدت تهاجم از زیستگاه های آبی توسط دایناسورها آن چیزی است که تا به این نقطه بود که نوع غیر قابل تصور” ابراهیم گفت: عصر ایران. “من فکر می کنم دلیل اصلی که چرا مردم تمایلی به قبول Spinosaurus به عنوان یک به طور کامل آبزیان حیوانات است که تا به حال ما واقعا باید propulsive ساختار موتور است که حرکت این حیوانات از طریق آب. در حال حاضر ما آن را داشته باشد.”

این Spinosaurus زندگی می کردند بیش از 90 میلیون سال پیش در دشت دلتا از برکه ها دریاچه ها و رودخانه ها که کشیده از مدرن روز مراکش و مصر—منطقه تقریبا به اندازه قاره ایالات متحده است. ابراهیم با اشاره به آن به عنوان “رودخانه غول” به دلیل عظیم حیوانات آلاینده اکوسیستم های پشتیبانی شده از جمله خودرو به اندازه coelacanth, lungfish و sawfish با هشت پا snouts و خاردار و دندان است.

“این یکی از چیزهای جالب در مورد صحرای بزرگ آفریقا 100 میلیون سال پیش: آن پشتیبانی گیج کننده تنوع گسترده حیوانات” ابراهیم گفت. “نه فقط دایناسورها اما بزرگ crocs و ماهی و پرواز خزندگان. Spinosaurusبودن رودخانه هیولا اصل—صید در درجه اول در فراوان ماهی در اکوسیستم.”

Spinosaurus یک درنده توانمند در این محیط: 50 فوت از 16000 پوند با یک جمجمه تقریبا به عنوان طولانی به عنوان یک فرد بلند است. Spinosaurus همچنین sported عصبی ستون فقرات بادبان که ابراهیم و هشت نویسندگان پیشنهاد شده در سال 2014 ممکن است عمل به عنوان یک صفحه نمایش است که می تواند در بالا دیده آب مانند یک کوسه باله شش فوت قد. اما با کشف Spinosaurus‘ fin-مانند دم که پشتی بادبان ممکن است نقش فعال تر ثانویه تابع ارائه ثبات مانند یک دلسرد شدن. Spinosaurus را به رقابت برای شکار با الیگاتور های حیوانات مانند Elosuchus در آب و به اشتراک گذاشته شده خود را گسترده تر اکوسیستم با pterosaurs سربار و Carcharodontosaurus اندازه T. rex شکار زمین با استیک چاقو دندان.

spinosaurus-model
یک (در حال حاضر منسوخ شده) Spinosaurus مدل بر روی صفحه نمایش در خارج از موزه علوم طبیعی در بارسلونا در جولای 12, 2016.
جوزپ لاگو/خبرگزاری گتی ایماژ

“یکی از دلایل Spinosaurus است, برای من, نوع جام مقدس دایناسور فسیل شناسی است چرا که پس از آن گریزان” ابراهیم گفت. “وجود دارد تنها یک اسکلت در بر داشت دهه پیش. آن نابود شد در جنگ جهانی دوم است.”

که نمونه های کشف شده در مصر در سال 1915 بود از دست داد که بیش از 900 بمب افکن های متفقین حمله کردند مونیخ در آوریل 1944. از آن پس Spinosaurus مهره دندان و پوزه استخوان کشف شده است در کویر-محدود زمین شناسی Kem Kem تخت که در آن سفر رهبری توسط Ibrahim; شناس سمیر Zouhri از دانشگاه حسن دوم در کازابلانکا; و دیرین شناس دیوید Martill از دانشگاه پورتسموث کشف اضافی Spinosaurus استخوان در سال 2013.

پیدا کردن در مراکش بود به اندازه کافی برای نوشتن یک شرح Spinosaurusاما آن نبود تا سال 2018 بازگشت اعزامی پشتیبانی شده توسط یک کمک مالی از انجمن جغرافیای ملی است که این تیم کشف بیش از 30 Spinosaurus مهره از جمله از قبلا مرموز دم شده فرض شبیه به دیگر theropod شکارچیان در مدل های قبلی است. به جای دم مهره ها تا به حال دو پا استخوان نازک به اندازه کافی برای حمایت از یک, بلند, نازک دم مانند یک تخت دست و پا زدن.

“این مانند رفتن شکار فسیلی در مونتانا یا وایومینگ و یا برخی از مکان ها در کانادا که در آن شما پیدا کردن تقریبا کامل اسکلت دایناسور فقط هوازدگی از زمین” ابراهیم گفت: توصیف هر دو زمین شناسی و موانع عملی برای رهبری یک تیم به دشمن صحرا صحرا.

spinosaurus-expedition
اعضای تیم (از سمت چپ از بالا به پایین): ایوب Amane, دانشجو, Hassan II, University of Casablanca, زمین شناسی, گروه کازابلانکا; Samir Zouhri, استاد, دیرین شناسی, Hassan II, University of Casablanca, گروه زمین شناسی; Cristiano Dal سسو ایتالیایی شناس در میلان موزه تاریخ طبیعی; Gabriele Bindellini, شناس, دکترا دانشجو و فتوگرامتری متخصص در دانشگاه میلان (در مرکز تصویر); Marco Auditore, ایتالیایی, علمی تصویرگر; سیمون Maganuco پژوهشگر مستقل و دیرین شناس; M’Barek Fouadassi مراکش عضو تیم و نزار ابراهیم, دکترا, شناس, National Geographic Explorer Assistant Prof زیست شناسی در دانشگاه دیترویت رحمت excavating یک Spinosaurus استخوان.
پائولو Verzone/National Geographic

“مقدار زیادی از خون و عرق رفت و به این کشف. همه چیز را که احتمالا می تواند به اشتباه را به اشتباه” ابراهیم گفت. “ما تا به حال طوفان شن ما تا به حال سیل سیل (در بیابان ذهن شما) ما از دست یکی از ما درست وسایل نقلیه. ما تا به حال همه نوع از تجهیزات موفق ما مانند یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن ما استفاده می شود برای حذف بیش از 15 تن از سنگ در 120 درجه فارنهایت. لیست در می رود و در. شما می توانید ببینید که چرا مردم ممکن است به شما می دانید آنچه که من فقط چوب با مونتانا است.”

اما نتایج دیدنی و جذاب: کامل ترین دوره کرتاسه دایناسور درنده داشت تا کنون در آفریقا با حدود 60 درصد از حیوانات کشف شده از جمله قطعاتی از جمجمه و بسیاری از Spinosaurus‘ غیر منتظره دم.

در سال 2001 در پارک ژوراسیک 3, Spinosaurus به نظر می رسد به عنوان یک بزرگتر nastier جایگزینی برای Tyrannosaurus, خوراکی یک T. rex‘s گردن و سپس تعقیب شناس آلن گرانت—که می تواند صحبت می کنند به Velociraptors در حال حاضر در سراسر زمین و آب است. شبیه به دیگر درنده theropods در سراسر 140 و یا پس از میلیون ها سال پوشا ژوراسیک و کرتاسه فیلم Spinosaurus راه درست و متعادل با خود و سفت دم.

اما در حال حاضر با کشف Spinosaurus‘ دم ما مواجه با یک حیوان بسیار متفاوت با وضعیت مناسب تر برای شنا کردن از در حال اجرا بر روی زمین. آن ممکن است دقیق تر به حفره دار Sam Neill و William H. Macy در برابر تایتانیک نیوت.

“هنگامی که شما در حال برخورد با یک حیوان مثل Spinosaurus هیچ طرح شما می توانید در نگاه” ابراهیم گفت.

پس از کاشفان از Spinosaurus دم شروع به جستجو ادبیات علمی (“و گوگل” ابراهیم بستری) برای مفید تطبیقی تونند. آنها دریافتند شگفت انگیزی شبیه شبح—البته تنها 1/100 از ظهر—در دانوب crested newt با آن دندانه دار پشتی تاج و پارو به شکل دم که با استفاده از آن به دنبال tadpoles در سراسر مجارستان بستر رودخانه ها. این نیوت انتخاب شد به عنوان یکی از چهار گونه های مورد استفاده در مقايسه دم شنا اندازه گیری که در مقایسه با لیزر-برش مدل دم نصب شده در زیر آب در یک رباتیک درایو شفت.

“ما تایید کرد که Spinosaurus دم می قابل توجهی تولید محوری” استفانی پیرس دانشیار Organismic و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه هاروارد گفت: عصر ایران.

کارایی 2D پلاستیک Spinosaurus دم شکل بیشتری تولید محوری از دم متعلق به زمین مبتنی بر گوشتخواران Coelophysis و الوسوروساما کمتر از تمساح نیل یا crested newt. در حالی که پیرس تاکید کرد که Spinosaurus شنا کردن نقل و انتقال هنوز ناشناخته های بسیاری—از جمله اینکه آیا یا نه آن ور رفته با آن اندام—شکل دایناسور دم مجاز برای یک فرصت در زیر آب کروز با سرعت بیش از پنج مایل در ساعت است.

“بر خلاف اخیر پیشنهادات که Spinosaurus محدود شد به ودینگ و دلهره شکاری از اطراف لبه های اجسام از آب مورفولوژی و عملکرد آن دم—همراه با دیگر لوازم جانبی برای زندگی در آب—نقطه به Spinosaurus شده فعال و بسیار تخصصی آبزی درنده است که به دنبال و شکار خود را در ستون آب” تیم به این نتیجه رسیدند در طبیعت کاغذ.

این یافته حمایت شد تا با اتصال سست بین دم یا دم—مهره که داده اند Spinosaurus انعطاف پذیری بیشتر نسبت به توانست تعادل دم از زمین محدود شکارچیان دایناسور.

“ما فکر می کنیم که این احتمال وجود دارد که با چنین بزرگ و انعطاف پذیر دم Spinosaurus به حال قابل توجهی از قدرت مانور و البته توانایی جذب طعمه در جهات مختلف تقویت شد با گردن دراز” جورج Lauder, استاد Organismic و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه هاروارد گفت: عصر ایران.

دیرین شناسی شامل کار پلیسی هر دو در این زمینه و آزمایشگاه بنابراین ابراهیم Lauder و سوراخ تاکید کرد که Spinosaurus کشف نمی کند و فقط به استراحت قرار داده بحث بر سر شیوه زندگی از کرتاسه غول پیکر, اما همچنین به معرفی تمام سوالات جدید.

“این واقعا هیجان انگیز ترین چیزی که برای من و تیم من—که توسط راه, شد, شگفت انگیز ترین تیم شما می تواند تصور کنید; من تا به حال بسیار زحمتکش و تیز همکاران کار با من در این کاغذ—به همین دلیل من هیجان زده در مورد این است که بر خلاف بسیاری دیگر فسیل شناسی داستان های آن نه فقط پیدا کردن است که می افزاید: به یک موجود روایت” ابراهیم گفت: عصر ایران. “این کشف باز می شود تا دنیای جدیدی از امکانات زیست محیطی.”

این reframing از دایناسورها به عنوان رقبای آبکی در اکوسیستم به احتمال زیاد شروع Spinosaurus‘ اجداد—spinosaurids مانند خوردن ماهی Baryonyx و Suchomimus از اوایل کرتاسه—که ممکن است منجر بیشتر آبزی و نیمه آبزی از آنچه قبلا اعتقاد بر این حتی بدون افراطی سازگاری مانند Spinosaurus‘ دست و پا زدن دم. پس از چند دهه در حال حرکت به دور از قرن دگم تصویر دایناسورها به عنوان باتلاق محدود مارمولک دیرینه شناسان می تواند در حال حاضر بازبینی امکانات آبزی دایناسورها با چشم های تازه و جدید داده.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر خود را از بازگشت به مجموعه موزه و ببینید که شاید دیگر دایناسورها وجود دارد اشتباه یا نادیده گرفته شده در گذشته است که ممکن است نشان می دهد مشابه سازگاری” ابراهیم گفت. “و هنوز هم وجود دارد بی شماری فسیل شناسی گنجینه های فقط در حال انتظار برای کشف شود در نقاط مختلف جهان به خصوص در مناطقی مانند آفریقا که نادیده گرفته شده در بسیاری از راه های مختلف. که یکی از چیزهایی که ما در حال تلاش برای تغییر با ما پژوهش است. Spinosaurus است که یک قسمت از این, اما ما واقعا در تلاش برای قرار دادن آفریقایی دایناسورها و حیوانات است که زندگی در کنار آنها را بر روی نقشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر