رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس گفته او را رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مدتها در انتظار اسرائیل و فلسطین صلح نشان می دهد این پیشنهاد را به نفع اسرائیل و تقاضا غیر قابل قبول فلسطینی فداکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مجموعه ای برای اعلام پیشنهاد در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه.

طرح—نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر—به طور گسترده ای انتظار می رود به اعتبار جناح راست نتانیاهو nativist و امنیت-اولین سیاست در مورد فلسطینی ها است. این می تواند یک خوش آمدید مزیت برای نتانیاهو است که در مواجهه با کیفرخواست بیش از اتهامات تقلب.

چند انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به خنثی است. در واقع مقامات فلسطینی قطع روابط با کاخ سفید در اوایل تهمت ریاست جمهوری در اعتراض به تصمیم خود پال خواستار قطع بودجه دولت پناهندگان فلسطینی سازمان ها و سازمان های دولتی.

عباس—که ریاست جنبش فتح تحت کنترل اقتدار ملی اسمی که کنترل کرانه—روز دوشنبه گفت او نمی خواهد بپذیرد مغلوب ساختن پیشی جستن معامله اورشلیم پست گزارش شده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن یک سگ و یک سگ” عباس گفت. “آنها به نام من از واشنگتن و من نمی انتخاب کنید تا به تلفن… من گفتم نه و من ادامه خواهد داد برای گفتن ندارد.

“ما در حال رفتن برای روز دشوار است و ما در حال شروع به تحمل عواقب ناشی از عدم. مقاومت باید تشدید در تمام نقاط اصطکاک است. همه افراد جوان باید تشویق شود.”

منطقه شده است انتظار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح “معامله قرن” پس از او وارد کاخ سفید در سال 2017.

طرح رول شده و احاطه شده توسط تاخیر نه به خاطر آشفته سیاسی در اسرائیل که در آن رای دهندگان در حال آماده سازی به سر به پای صندوق های رای برای سومین بار در یک سال. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بی هیچ حرفی حمایت از مسلما ترین جناح راست دولت اسرائیل در تاریخ است.

در حال حاضر رئیس جمهور است و به طور موثر اورشلیم به رسمیت شناخته شده به عنوان سرمایه اسرائیل اذعان اشغال بلندی های جولان به اسرائیل زمین و گفت: دولت دیگر به نظر کرانه شهرک های غیر قانونی در مغایرت با قوانین بین المللی است.

دولت ارائه کرده است اشاره کرد که در آن به دنبال پیروزی فلسطینی ها با بیش از مشوق های اقتصادی و فشار از منطقه ای عربی متحده است. اما طرح صلح نیز می تواند به عقب اسرائیل برای الحاق کرانه شهرک و خیلی از دره اردن که کشورش یکی دیگر از ضربه به محاصره حل دو دولت.

عباس روز دوشنبه گفت: “به من گفته شد من پرداخت قیمت سنگین برای من احمقانه رفتار است. من لازم نیست خیلی طولانی تر به زندگی می کنند و من نمی خواهد به عنوان یک خائن است. آن چه در حال مرگ مانند شهدا یا پرواز پرچم فلسطین را بر دیوارهای اورشلیم.”

84-سال نیز نامیده می شود در سازمان های شبه نظامی جهاد اسلامی و حماس و دومی که کنترل نوار غزه را به پیوستن به او در مقاومت در برابر این پیشنهاد است. خبرگزاری فرانسه گزارش روز شنبه که حماس و فتح مقامات را به حضور نادر نشست دو جانبه در بانک غرب شهر رام الله به سازماندهی مشترک مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن معامله است.

Mahmoud Abbas, Donald Trump, peace plan, Israel
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی صحبت می کند پیش از مذاکرات در صدارت در اوت 29, 2019 در برلین آلمان است.
میشل Tantussi/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su