همه گیر upends ثبت نام رای دهندگان تلاش های پیش از انتخابات نوامبر

واشنگتن — با دانشگاه بسته شده, جشنواره ها و کنسرت لغو شد و دفاتر موتور خودرو توقیف این بیماری همه گیر کوروناویروس مختل کرده است نه تنها راه عادی زندگی را برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها اما به معنای سنتی از ثبت نام رای دهندگان در طول یک سال انتخابات است که می تواند جذب رکورد مشارکت مردم است.

در حال حاضر گروه های مدنی اختصاص داده شده به ثبت نام رای دهندگان جدید در حال معامله بریده مطالب برای صفحات وب و تجهیز نشدن این راه که از طریق آن رسیدن به آینده نگر رای دهندگان پیش از باقی مانده مقدماتی و کلی انتخابات که رای دهندگان رأی گیری برای رئیس جمهور تمام راه را به محلی در منطقه وکیل.

“بسیاری از افراد که تعامل ما با ثبت نام در رای گیری توسط یک سازمان و یا داوطلب در دانشگاه با کلیپ بورد در دست خود را” شارلی بونر و ارتباطات و مدیر حرکت تگزاس یک سازمان حزبی که به دنبال افزایش مشارکت جوانان در انتخابات گفت: CBS News. “در حال حاضر که دانشگاه ها بسته اند کسانی که تلاش همه متوقف شده است.”

در حالی که 39 ایالت و ناحیه کلمبیا پیشنهاد آنلاین ثبت نام رای دهندگان تگزاس است که در میان تعداد انگشت شماری کوچک که نمی کند. به عنوان یک نتیجه بونر گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس حرکت مجبور تگزاس برای ساخت وب سایت خود را به اجازه می دهد آینده نگر رای دهندگان در دولت به درخواست یک فرم ثبت نام رای دهندگان که این گروه سپس ایمیل با تمام پستی پرداخت می شود.

“این بسیار دشوار است دولت به ثبت نام در یک روز خوب,” او گفت: از تگزاس. “ما در حال حاضر در بدترین روز است.”

قبل از همه گیر شروع به گسترش سریع آن در سراسر ایالات متحده حرکت تگزاس ثبت نام بیش از 7000 نفر در هفته منتهی به شنبه در مارس 3, بونر گفت. اما به عنوان خوابگاه بودند توقیف و در کلاس های حضوری آنلاین نقل مکان وادار دانش آموزان به ترک دانشگاه و بازگشت به خانه بونر گفت: این گروه دیدم یک شیب قابل توجهی در تعداد افراد ثبت نام برای رای دادن.

برای مقابله با آن به عنوان کاهش نوامبر انتخابات تساوی نزدیک تر حرکت تگزاس است با ضربه زدن به معنی سنتی توسعه — تلفن بانکی, متن, پیام, کمپین های رسانه های اجتماعی و استفاده از آن را برای ثبت نام رای دهندگان. این گروه اجرا خواهد شد در یک پیام کوتاه برنامه برای رسیدن به رای دهندگان و تبلیغات در رسانه های اجتماعی و همچنین میزبانی آنلاین کنسرت به درایو ثبت نام رای دهندگان.

“زیرساخت چیزهایی که مجبور COVID این جدید دیجیتال توسعه ساختارهای حیاتی هستند برای رسیدن به جوان مردم که آنها در راه مبارزات هرگز انجام می شود” بونر گفت.

نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها یک سطح بالا از شور و شوق در مورد رای گیری در سال 2020 انتخابات و رای دهندگان ثبت نام در دو ماه اول سال جاری رشد آن در همان زمان در سال 2016 با توجه به گزارش ماه ژوئن از مرکز برای انتخابات نوآوری و پژوهش است. اما در این گزارش که در 11 متحده است که مورد بررسی قرار گرفت و منطقه کلمبیا همه تجربه یک افت شدید در جدید ثبت نام رای دهندگان اعداد بعد از coronavirus رسید.

در میدان نبرد ایالت فلوریدا به عنوان مثال حدود 110,000 جدید رای دهندگان ثبت نام شده در فوریه, اما وجود دارد فقط بیش از 21,000 جدید ثبت نام رای دهندگان. در فوریه سال 2016 با مقایسه این دولت دیدم بیش از 87,000 جدید ثبت نام و در مارس سال 2016 بیش از 52,000.

تنها کالیفرنیا و ویسکانسین گزارش جدید بیشتر رای دهندگان ثبت نام در مارس سال 2020 نسبت به مارس 2016 مرکز برای انتخابات نوآوری و پژوهش در بر داشت.

“هر کس صحبت کردن در مورد رای-توسط-mail که بزرگ است اما شما حتی نمی توانید رای-با-ایمیل اگر شما نمی توانید ثبت نام برای رای دادن. شما می توانید حتی نمی باید که گفتگو” بونر گفت.

برای لیگ از زنان رای دهندگان این گروه به طور معمول ثبت نام رای دهندگان در مدارس تابعیت مراسم جشنواره و حمل و نقل عمومی, مکان گفت: Jeanette Senecal آن مدیر ارشد ماموریت تاثیر است. این سازمان در حال برنامه ریزی برای حضور در تابعیت مراسم بین ماه های ژانویه و نوامبر سال جاری که در آن بیش از 140,000 مردم را تبدیل به جدید شهروندان ایالات متحده.

“که 140,000 مردم است که ما در حال برنامه ریزی برای دسترسی به. در حال حاضر بسیاری از آنها تا به حال خود را در مراسم” Senecal گفت: CBS News. “مقدار زیادی از فرصت های به ثبت نام رای دهندگان در فرد واقعا در دسترس ما است.”

برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در ثبت نام رای دهندگان لیگ زنان رای دهندگان به جای ایجاد یک ارائه پاورپوینت را برای ارائه به مدارس آن را با این نسخهها کار است و به دنبال راه های جدید برای مستقیم رای دهندگان به آن منابع آنلاین.

“من اعتقاد ندارم که هیچ دولتی است که تا به حال ثبت نام چرخه برای مقایسه انتخابات چرخه” Senecal گفت. “از آنجا که DMVs نیست باز, جشنواره نیست اتفاق می افتد وجود ندارد به عنوان بسیاری از ثبت نام از طریق آمدن.”

در حالی که این بیماری همه گیر roiled ثبت نام تلاش های بسیاری از رای گیری گروه را در بر داشت که ناآرامی های مدنی موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در پایان ممکن است منجر به افزایش در ثبت نام کاربران جدید.

“مردم شروع به دریافت انرژی در آن لحظه” بونر از حرکت تگزاس گفت. “مردم درگیر شدن در hyperlocal سطح آنها از دیدن آنها می تواند تاثیر بر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند توسط رای گیری برای خود منطقه وکلای کلانترها همه این چیزهایی که نه سکسی, اما از آن جایی که مردم در حال پیدا کردن خود را در نقطه ورود برای ایجاد یک تفاوت.”

Juneteenth Dallas
Aetry جونز چپ و Caerry Rigbon نوار تا ثبت نام رای دهندگان ثبت نام در شهرستان دالاس سالن قبل از Juneteenth 2020 جشن و اعتراض به خشونت پلیس در دالاس چهار شنبه, ژوئن 19 سال 2020 است. LM اوترو / AP

Adorning ماسک صورت و مسلح ضد عفونی کننده دست داوطلبان با اتحادیه زنان رای دهندگان در حال حاضر ثبت نام جدید رای دهندگان در تظاهرات و نژادی عدالت تظاهرات Senecal گفت.

“مردم می بینند که صدای خود و رای خود مهم است. این مهم است که انتخاب شد به خود کلانتر خود را در شوراهای شهر,” او گفت:. “من فکر می کنم این یک catalyzing لحظه ای که در آن مردم گفت:” این یک مشکل در اینجا است که یکی از راه من می توانید آدرس آن: من می توانم برای رأی دادن ثبت نام کنید و سعی کنید به تاثیر تغییر در جامعه است.'”

آرا سنگ است که اجرا دیجیتال تلاش برای ثبت نام رای دهندگان و مشارکت مردم برای چندین سال در حال حاضر و آن را به خوبی می چرخاند در دوران coronavirus گزارش آن را پردازش بیش از 125,000 ثبت نام رای دهندگان برنامه های کاربردی در ماه ژوئن به تنهایی به مراتب فراتر کمتر از 40000 خام در ماه ژوئن سال 2016.

کارولین دویت سنگ آرا را مدیر اجرایی گفت: این گروه پلت فرم پردازش شده 525,000 ثبت نام رای دهندگان برنامه های کاربردی که تا کنون در این سال رقم آن نمی رسید تا سپتامبر در سال 2016 چرخه. آرا سنگ نیز کمک کرده است بیش از 175 سازمان انتقال از ثبت نام رای دهندگان در این زمینه به آنلاین از اواسط ماه مارس را به عنوان آنها را مجبور به تغییر استراتژی های خود را با توجه به همه گیر, او گفت:.

“آنچه که ما در اطراف دیدم روزهای منتهی به و در طول اولیه تظاهرات و ادامه داد: به دیدن یک افزایش در ثبت نام رای دهندگان افزایش به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد انتخابات و مردم واقعا به دنبال اقدام” دویت گفت: CBS News. “این است که بزرگتر از 2020 انتخابات. این است که در مورد ارزش های کشور ما و اینکه آیا یا نه ما در حال آماده مسئولیت رسیدگی به نه فقط یک بیماری همه گیر اما آماده برای رسیدگی و جسورانه به اندازه کافی به واقعا نگاه سیستماتیک نژادپرستی ساختاری نژاد پرستی. که یک مسئله بزرگتر از 2020 انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net