Pangolins به فروش می رسد در Facebook به رغم بین المللی ممنوعیت پتانسیل لینک Coronavirus

Pangolins و pangolin مقیاس هنوز هم برای فروش در Facebook با وجود اینکه متناقض به رسانه های اجتماعی پلت فرم دستورالعمل با توجه به تحقیقات انجام شده توسط Tech شفافیت پروژه.

Pangolins در زمان به نام پوسته پوسته anteaters شده اند هدف غیر قانونی حیات وحش جرم و جنایت خود را برای گوشت و مقیاس. تمام هشت pangolin گونه های تحت حفاظت ملی و بین المللی و قوانین شکار از حیوانات فرود آمد دو گونه در انقراض لیست با توجه به صندوق جهانی حیات وحش (WWF).

Facebook جامعه استانداردهای منع محتوا است که تلاش برای فروش, تجارت, اهدا هدیه و یا درخواست گونه های در معرض خطر و یا قطعات آنها. اما تکنولوژی شفافیت پروژه در بر داشت متعدد Facebook صفحات که ارائه pangolins و مقیاس برای فروش.

به عنوان بسیاری از 2.7 میلیون آفریقایی pangolins کشته در هر سال با توجه به African Wildlife Foundation (دروغ). خود را در مقیاس های مورد استفاده در طب سنتی چینی است و مردم بر این باورند که آنها می تواند به درمان انواع بیماری ها از جمله آرتروز و سرطان است.

یکی Facebook صفحه به نام “Pangolin,” ارائه شده روغن ساخته شده از حیوانات و طبقه بندی شده به عنوان یک “نجات حیوانات خدمات” و همچنین “Health/Beauty” و “سلامت زنان درمانگاه” با توجه به تکنولوژی شفافیت پروژه.

coronavirus pangolins sales traffic facebook
زیمبابوه ذخیره بازی راهنمای Matius Mhambe دارای “Marimba” یک زن pangolin وزن 10kgs شده است که در نه سال در مراقبت وحشی زندگی حیوانات پناهگاه فقط در خارج از کشور, پایتخت آن هراره در سپتامبر 22, 2016. Pangolins جهان هستند ترین قاچاق های حیوانی و در ادامه به فروش می رسد در Facebook با وجود قوانین بین المللی منع آن.
JEKESAI NJIKIZANA/خبرگزاری فرانسه/گتی

دیگر صفحات طبقه بندی شده خود را به عنوان باغ وحش. مدیران برای دو صفحه “Pangolin مقیاس برای فروش در ویتنام” و “کرگدن شاخ و Pangolin مقیاس برای فروش در چین” قرار داده و آنها را تحت رده که با توجه به Buzzfeed News.

“ما به طور پراکنده به شکار و فروش شاخ کرگدن و pangolin ترازو تماس با ما برای اطلاعات بیشتر بر روی خرید واتساپ, من”, یک صفحه, گفت: با توجه به BuzzFeed News.

یک Facebook سخنگوی شرکت گفت: انتخاب این شرکت منع تجارت از حیات وحش در معرض خطر و یا قطعات آنها. “آن را غیر قانونی آن اشتباه است و ما باید تیم اختصاص داده شده به توقف فعالیت این” سخنگوی گفت.

هنگامی که سمت چپ در حالت عادی اکوسیستم pangolins نمی مطرح فوری تهدید برای زندگی بشر با توجه به سازمان ملل متحد دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم (UNDOC). اما خرید و فروش غیر قانونی آنها را بالقوه برای سلامتی مضر است و ممکن است آنها یک حامل جدید کروناویروس که آلوده بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

در زمانی که جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر UNDOC اذعان حفاظت از گونه در معرض خطر ممکن است در خط مقدم از ذهن مردم. با توجه به آنچه ما در مورد زمان شیوع UNDOC گفت: توقف تجارت غیر قانونی در pangolins و حیات وحش است که یک “گام مهم” در کمک به جلوگیری از آینده سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

دو Facebook صفحات اختصاص داده شده به pangolin فروش در حال حاضر گرفته شده است را برای نقض سیاست های شرکت. هنگامی که صفحات گرفته شده و مردم می تواند دسترسی به اطلاعات از این صفحه شامل اطلاعات تماس.

در سال 2018 ائتلاف برای پایان دادن به حیات وحش ردیابی آنلاین گرد هم آورده کارشناسان از WWF و جهانی تجارت الکترونیکی و فن آوری و رسانه های اجتماعی شرکت ها از جمله Facebook, برای کاهش قاچاق حیات وحش آنلاین 80 درصد تا سال 2020 است. همانطور که از ماه مارس 34 شرکت های درگیر در این ائتلاف به حذف و یا مسدود شده و بیش از 3 میلیون لیست از سیستم عامل خود را.

زمانی که pangolins احساس تهدید, آنها را به استفاده از خود پوسته پوسته بیرونی و رول را به یک توپ برای محافظت از خود. در حالی که خود را در مقیاس های بسیار دشوار را برای شکارچیان برای نفوذ به دفاع از تاکتیک باعث می شود آنها را به یک هدف آسان برای شکارچیان چرا که آنها به سادگی می توانید انتخاب کنید pangolin قرار داده و آن را به یک کیسه با توجه به دروغ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر