وحشت به فرار اسپانیا مستند در میان توده تعطیلی در سراسر اروپا

اسپانیا و فرانسه رفت و به مستند شب گذشته به عنوان مبارزه برای مهار coronavirus شدت یافته است.

با 193 کشته و 6,046 عفونت اسپانیا بدترین آمار کشور در اروپا پس از ایتالیا. تحت پیش نویس اقدامات جدید تمام حمل و نقل عمومی خواهد بود برش و مردم باید در خانه بمانند به جز برای خرید مواد غذایی و یا دارو و رفتن به بیمارستان رفتن به محل کار و یا دیگر شرایط اضطراری.

نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد محدودیت های زیر سنبله بزرگ در تعدادی از عفونت ها در این کشور از برخی از 46 میلیون نفر است.

“ممنوعیت به گردش در خیابان ها و… باید به دنبال شروع امروز او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی پس از جلسه هیئت دولت که به طول انجامید بیش از هفت ساعت است.

آن را به سمت چپ گردشگران انگلیسی و دانش آموزان در تکاپوی خانه قبل از برخی از ترین در اروپا محدودیت های شدیدی به اجرا در آمد. وجود هرج و مرج در آسمان با پرواز های از انگلستان به اسپانیا در حال برگشت هوا.

فرانسه ضمن اعلام بسته شدن غیر ضروری کسب و کار شروع و در نیمه شب از جمله رستوران ها و کافه ها به عنوان کشور گزارش 12 جدید و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 91.

در جای دیگر, دانمارک به لهستان, لتونی, لیتوانی, جمهوری چک, اتریش, اسلوونی, کوزوو و قبرس تمام مرزهای خود را بسته. روسیه و گرجستان به دنبال کت و شلوار.

با اسپانیا مستند تنها چند ساعت دور بریتانیا ابراز ترس از بودن قادر به کشور را ترک کنند.

مورین سبز, 57, از Lancashire که صاحب یک خانه برای تعطیلات در تربیخا در کوستا بلانکا گفت: او شده است در اسپانیا برای دو هفته آماده برای قرار دادن خانه خود را در بازار — اما در حال حاضر او ترس او نمی خواهد بود قادر به گرفتن خانه با 84 ساله و مادر.

او گفت: “من معتقدم که ارتش در حال حاضر به پیوستن به نیروهای با پلیس به مطمئن شوید که مردم ماندن در خانه به جز در مواقع ضروری بازديد به سوپر مارکت محل کار و یا برای مراقبت های پزشکی. بزرگترین کابوس در این زمان است که فرودگاه را دید و من به دام افتاده اینجا.”

سارا Cowie, 20 اراسموس دانشجویی که همواره در زندگی در گرانادا از سپتامبر گفت: ساندی تلگراف پرواز پر شد تا به سرعت در حال.

Ms Cowie از Aberdeenshire گفت: “تمام پروازها در حال گرفتن رزرو و … وجود دارد بنابراین بسیاری از دانش آموزان در تلاش برای ترک کنند.”

به عنوان کشور آماده خود را برای مستند مادرید, کانون اسپانیا شیوع بود تخلیه به ساکنان فرار به خانه دوم در ساحل قبل از محدودیت آورده بودند.

مالاگا, ماربلا و بنیدورم در میان بسیاری از شهرهای نزدیک به سواحل دیروز پس از هزاران مادرید ساکنان swarmed ساحل و نادیده گرفتن توصیه به ماندن در خانه های خود.

منطقه مورسیا نیز اقدام به مهر و موم کردن آن شهرهای ساحلی به عنوان ترافیک ساخته شده است تا در شرایط عمده خروج از پایتخت. فرناندو لوپز Miras, این منطقه رئیس جمهور گفت: “این اقدام جدی لازم است زیرا مردم بی مسئولیتی است.

ساکنان در مادرید و شمال شرق کاتالونیا از خواب بیدار شد دیروز به توقیف کافه ها و رستوران ها و دیگر غیر ضروری رسانه های تجاری به عنوان دستور مقامات منطقه ای روز قبل از.

مقامات و عمومی بهداشت و درمان کارگران و همچنین رادیو و تلویزیون و مجریان خبر, در حال ساخت درخواست مردم برای ماندن در خانه به منظور کاهش خونتان سرایت منحنی.

در اوایل این هفته امور خارجه و مشترک المنافع صادر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به نقاط خاصی از اسپانیا از جمله مادرید, La Rioja و شهرستانهای لا باستیدا و Vitoria.

محدودیت های جدید و فزاینده مرگ و میر سوالات مطرح شده به شرح بریتانیا در اسپانیا است که ممکن است قادر به دسترسی به مراقبت در یک ضعف سیستم بیمارستان.

در روز شنبه شرکت هواپیمایی Jet2 لغو تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی اسپانیا جزایر بالئارس و جزایر قناری و توی گفت مشتریان که تعطیلات رزرو به اسپانیا بین دیروز و فردا, لغو شده اند, باعث ترس این است که گردشگران داخلی قادر خواهد بود کشور را ترک کنند.

یک سخنگوی Jet2 که در عمل از نه فرودگاه های بریتانیا گفت: این شرکت بود “اقدام کردن به عقب از مقامات اسپانیایی” است که در معرفی اقدامات اضطراری برای بستن میله, رستوران ها و سواحل است.

تعدادی از Jet2 پرواز به اسپانیا برگشت و در اواسط پرواز. بیانیه ای از این شرکت گفت: “ما در حال تماس با ما مشتریان که در حال حاضر در این مقصد و هستند که به دلیل سفر به توصیه آنها را از گزینه های خود را بنابراین ما می خواهیم مشتریان به تماس با ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im