پیراپزشک داوطلب در نیویورک مفتخر پس از مرگ از coronavirus

یک قهرمان مفتخر شد یکشنبه پس از از دست دادن زندگی خود را به کروناویروس, CBS New York, گزارش. پل کری بود, کلرادو, paramedic که به نیویورک شهرستان, کانون بیماری همه گیربه کمک در مبارزه با ویروس.

کری 66 بود در درجه اول پدر دو پسر و پدر چهار. در حال حاضر او یک قهرمان ملی پس از پاسخ دادن به تماس برای کمک به با COVID-19 همه گیر در اینجا قبل از تسلیم شدن به این ویروس خود را.

در روز یکشنبه وجود دارد گسترده در صفوف منظم از جمله صدها نفر از اولین پاسخ دهندگان که همراهی بدن خود را به لیبرتی نیوآرک فرودگاه برای سفر خود را در خانه.

“و همه ما اولین پاسخ دهندگان افتخار او به عنوان اگر او تا به حال شده است مادام العمر نیویورکر و من می دانم که این کاری بود که عمیقا نقل مکان کرد که” شهردار, بیل د Blasio گفت. “او به پایان رسید تا با آمدن به شهر نیویورک برای کمک به ما در ساعت نیاز و سپس آنقدر دردناک است که این بیماری به او گرفته شده است.”

آنتونی کاپون است رئیس جمهور Ambulnz مستقل خدمات آمبولانس کاری کرده.

“هنگامی که او پاسخ داد: آن را از هیجان به یک قهرمان. آن را از درک است که مردم واقعا نیاز به خدمات خود را و او می تواند بهترین استفاده از آنها در نیویورک” کاپون گفت.

paul-cary.jpg
پل کری Ambulnz

او گفت: جانبازان امدادگر یکی از اولین داوطلب برای پیوستن به این شرکت اعتصاب نیروی 19 پاسخ تیم. کری خدمت شد و در برانکس و در حال حاضر به امضا رسید تا به ماندن در یک دوم تور هنگامی که او بیمار شد حدود دو هفته پیش.

“او فقط به حال این رواقی شخصیت من به یاد داشته باشید که اجازه شما را به اعتماد به نفس کامل است که زمانی که او رفت و به کارگیری آن خوب خواهد بود که او به هیچ وجه قصد تبدیل به ترس” کاپون گفت.

خدمات در کری خونی. قبل از پیوستن به Ambulnz او یک آتش نشان و امدادگر برای آرورا کلرادو آتش نشانی برای بیش از 30 سال است.

هر چند زمان خود در نیویورک شد و مختصر خود را در اعتماد و ارادت چپ ماندنی است.

“در سراسر سازمان ما آن را مانند یک بمب رفت. آن را کاملا دلخراش” کاپون گفت. “من فکر می کنم هر کس که با او هر کس که بود و بخشی از آنها آن را به نام نیروی کار واقعا الهام از او.”

یکی از کری و بازداشت شد در حال حاضر در نیوآرک به عنوان پدر خود پرچم-بخور تابوت بود اولا قرار داده شده روی یک پرواز به کلرادو.

خانواده او منتشر شد بیانیه به شرح زیر:

“او در معرض خطر سلامت و ایمنی خود را برای محافظت از دیگران و ترک این جهان به مکانی بهتر” آنها نوشت. “ما در صلح دانستن است که پل آنچه را که او دوست داشت و چه به اعتقاد او در حق تا پایان.”

“هنگامی که کسی در آن نیاز مبرم و کسی که پاسخ به آن نیاز مبرم و آنها این کار را با خطر بزرگ برای خود هیچ کمتر از چیزهایی که هستند بیشتر نشانه ای از انسانیت” کاپون گفت.

کری نهایی قربانی هرگز فراموش نخواهد شد.

وجود خواهد داشت یکی دیگر از صفوف برای کاری در دنور قبل از نهایی مراسم در یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de