“انگل” اولین غیر انگلیسی زبان فیلم برنده بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار. بونگ جون هو را استادانه غیر مستقیم طبقه طنز در زمان هالیوود جایزه در مراسم اسکار یکشنبه شب همراه با جایزه برای بهترین کارگردان, بهترین های بین المللی فیلم و بهترین فیلمنامه.

در یک سال تحت سلطه دوره حماسه — “سال 1917” “Once Upon a Time … در هالیوود” “The Irishman” — فیلم آکادمی به جای رفت و در خارج از کشور به کره جنوبی به پاداش معاصر و نگران کننده پرتره از نابرابری های اجتماعی در “انگل.”

برنده شد یک لحظه نقطه عطفی برای جوایز اسکار است که مدت طولانی است که محتوا به تعصبی بین المللی فیلم های خود را به دسته.

Parasite — best picture — 92nd annual Oscars
“انگل” تولید Kwak گناه-ae (L) و بونگ جون-هو (R) قبول جایزه بهترین تصویر برای “انگل” در طول 92 اسکار در تئاتر دالبی در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 9 سال 2020 است. گتی

چندین ایستاده ovations استقبال بونگ چندین برنده است. “من آماده ام به نوشیدن امشب” بونگ گفت: باعث roars از جمعیت است. به طور غیر منتظره ای به نام دوباره برای بهترین کارگردان بونگ ادای همکار خود را نامزد خصوص مارتین اسکورسیزی و به این نتیجه رسیدند: “در حال حاضر من آماده برای نوشیدن تا فردا.”

جوایز اسکار بیشتر

بیشتر در جوایز اسکار

پس از دالبی تئاتر را خالی کرده بود از “انگل” تیم هنوز باقی مانده در مرحله خیساندن آن در.

پیروزی برای “انگل” — بود که پژواک از تعجب پیروزی “مهتاب” بیش از “لا لا زمین” سه سال پیش — در آمد یک سال که بسیاری از انتقاد از عدم تنوع در نامزد و عدم وجود زن فیلمسازان. اما پیروزی برای “انگل” فعال هالیوود به تلنگر اسکریپت و سیگنال یک نوع متفاوت از پیشرفت.

در انجام این کار, اسکار فیلم تبدیل دور دیگر تاریخ ساخت رویداد دوباره انکار Netflix بکشد خود را برای اولین بار بهترین-تصویر تندیس با وجود دو رقیب در “ایرلندی” و “ازدواج داستان” و-هزینه جوایز کمپین حمله رعد اسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im