در فوریه 28, 54 دانشجویان فارغ التحصیل شدند اخراج از آموزش دستیار موقعیت در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز پس از قابل توجه برای دستمزد بالاتر و 28 بیشتر گفته شد آنها نخواهد بود rehired که از سه ماهه آینده شروع می شود در پایان ماه مارس.

بسیاری از کسانی که اخراج دانشگاه هستند پدر و مادر والدین و دانش آموزان بین المللی — و در حال حاضر آنها می گویند که آنها در حال تلاش و حتی بیشتر برای پوشش پایه هزینه های زندگی.

جک دیویس یک دانشجوی دکتری در علوم انسانی بخش تاریخ از آگاهی برنامه گفت: CBS اخبار او به ایالات متحده آمد از استرالیا برای حضور در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز. او گفت که او صرف اکثریت از اولین دو و نیم سال از شش سال از برنامه به عنوان دستیار آموزشی (TA) است.

روند اخبار ”

در 4:50 p. m. در فوریه 28, او گفت که او موفق به دریافت یک تک جمله ایمیل از اجرایی معاونت دفتر گفتن او او دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شود و تنها کار او این است که واجد شرایط برای عنوان های تحصیلات تکمیلی بین المللی ،

Jack Davies Email
دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز (Ph. D. student جک دیویس گفت که او با دریافت یک ایمیل در روز جمعه گفت: او دیگر واجد شرایط برای کار خود را. جک دیویس

“ایمیل به اطلاع شما است که شما دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شود و یا دریافت هر گونه تحصیلی دانشجو کارمند (ASE) انتصاب از جمله موقعیت های چنین به عنوان دستیار تدریس, کارشناسی ارشد, دانشجو, مربی مدرس یا خواننده برای بهار چهارم از 2019-2020 سال تحصیلی” ایمیل گفت.

او در حال حاضر به دنبال به حرکت به خانه برای چهارمین بار پس از شروع UC — اما حتی قبل از اینکه او شلیک شد و او گفت: وضعیت مالی خود را متزلزل شد.

29 ساله ساخته شده حدود 2000 $در یک ماه بعد از کسر مالیات حدود 600 دلار که رفت و نسبت به اجاره یک اتاق در یک خانه با چهار نفر دیگر. او در نظر گرفته شده است “اجاره بر دوش” توسط ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری دستورالعمل.

با وجود وعده های غذایی پرش و به اشتراک گذاری مسکن, او گفت که او تنها گرفتن بیشتر به بدهی. UC است دستمزد خود را تنها درآمد و او نمی تواند ایالات متحده را کارت اعتباری و یا وام به دلیل فقدان سابقه اعتباری در ایالات متحده تنها کارت اعتباری او گفت: بر اساس, در, استرالیا, و آن را به یک نرخ بهره بالا و یک “فقیر” نرخ تبدیل.

“ما نباید نیاز به تامین مالی بدهی ما اجاره. گرفتن وام به معنی گرفتن در بدهی به سادگی به یک سقف بالای سر ما. و حداقل برای من شاید فقط به خاطر من بیا از یک کشور دیگر به نظر می رسد که نوع غیر قابل قبول” او گفت:. “این واقعا یک نوع منحرف وضعیت که وجود ندارد در کشورهای دیگر است و چیزی ارزش مبارزه علیه.”

با توجه به UC Santa Cruz, TA, کتاب, آموزش دستیاران هستند “نقطه اصلی تماس با ما برای صدها نفر از دانش آموزان است.” TAs انتظار می رود به منظور تسهیل در آزمایشگاه و یا بحث, بخش, درجه, مقالات و امتحانات, برگزاری, دفتر, ساعت, حضور, سخنرانی, حال, سخنرانی مهمان و/یا پیش نویس امتحانات با توجه به handbook — همه در عرض 20 ساعت در هفته است. با وجود این کلاه در ساعت, دانش آموزان گفت: CBS اخبار که آنها اغلب کار دیگر.

با توجه به UAW 2865 اتحادیه به نمایندگی از دیویس و دیگر دانشجویان تحصیلات تکمیلی علمی دانشجویی کارکنان و دستمزد به طور متوسط از $21,000 یک سال است. هر ASE دانشجو در تمام دانشگاه UC در نظر گرفته شده است اجاره-بر دوش با توجه به این اتحادیه است.

دستیار اساتید به عنوان ذکر شده در UCSC وب سایت را به حداقل $66,100 یک سال و اساتید را می توانید به $175,800 یک سال است. رؤسای می تواند به $696,000 یک سال است.

با وجود کار در هر نقطه از 20 به بیش از 40 ساعت در هفته وجود دارد ده ها تن از حساب دانشجویان فارغ التحصیل بی خانمان بودن با تکیه بر مواد غذایی محلی pantries و اجتناب از مراقبت های پزشکی مورد نیاز. بسیاری از این حساب های ارسال شده در یک وب سایت ایجاد شده توسط قابل توجه دانش آموزان است.

این شرایط باعث شد صدها نفر از دانش آموزان به تقاضای تنظیم هزینه های زندگی و یا نوشابه است. نوشابه 4 تمام جنبش آغاز شد و در UC سانتا کروز در ماه نوامبر و دسامبر و شرکت دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید اعتصاب در زمینه محوطه دانشگاه و سقوط نکردن 2019 نمرات دانش آموزان در کلاس های خود را.

UAW 2865 است خواستار تنظیم هزینه های زندگی از $2,285. این دانش آموزان در سانتا کروز که سازمان “wildcat حملات” — کار توقف مجاز توسط اتحادیه رهبری — خواستار کمتر فقط $1,412.

کسانی که کار توقف باعث اخراج.

“این بسیار ناامید کننده به ما که ما را به چنین مرحله شدید اما ما در نهایت نمی تواند حفظ دانش آموزان فارغ التحصیل به عنوان کارکنان است که نمی خواهد انجام مسئولیت های خود گفت:” اسکات هرناندز-Jason مدیر اخبار و رسانه ها روابط در UC Santa Cruz. “در حالی که ما شده اند قادر به موفقیت 96 درصد از نمرات ارائه شده برای سه ماهه پاییز, ما می توانیم به خطر اندازد ما دانشجویان’ آموزش و پرورش و یا قرار داده و آنها را در یک موقعیت که در آن آنها ممکن است منابع آموزش آنها نیاز به موفقیت در طول ترم بهار.”

در خود وب سایت آن قابل توجه دانش آموزان گفته اند که آنها نمی خواهد خودداری نمرات در شرایطی که نیاز به “خود را فوری آزاد کند.” دفتر ثبت و با توجه به دانش آموزان اجازه خواهد داد که فرد نمرات به ارسال در یک مورد به مورد و بر اساس.

“به عنوان مربیان تعهد ما این است که همیشه به مبارزه برای ما دانش آموزان و پشتیبانی قوی تر برای کارشناسی آموزش و پرورش” آنها نوشت. “در اواسط مدت و دراز مدت این دانش آموزان بسیار بهتر در خدمت زمانی که کارگران حرفه ای اداره آموزش و پرورش خود را در دانشگاه می توانید تمرکز بر روی کار خود را به جای houselessness مواد غذایی ناامنی و حمل و نقل precarity.”

برخی از اعضای هیئت علمی باید گفت که آنها نیز خودداری نمرات و حمایت از این اعتصاب با توجه به دانش آموزان است.

Manasvin Rajagopalan
Manasvin Rajagopalan یک دانشجوی دکترای ادبیات تطبیقی از دانشگاه کالیفرنیا در دیویس است که یک دانشجوی بین المللی از هند و یکی از صدها UC دانش آموزان قابل توجه برای تنظیم هزینه های زندگی (کولا). حسن نیت ارائه میدهد از Manasvin Rajagopalan

هرناندز-Jason گفت: بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می تواند کار به عنوان دستیار آموزش می توانید در ادامه مطالعات خود را و باید حفظ زمان ثبت نام به عنوان یک نیاز برای ویزا.

تحت مقررات فدرال دانش آموزان با یک F1 ویزا اجازه کار خارج از دانشگاه. آنها تنها مجاز به کار در پردیس تا 20 ساعت در هفته بیش از 50% از زمان. آنها همچنین باید قادر به حمایت از خود از نظر مالی. اگر آنها نمی, با رعایت این دستورالعمل ها آنها را در معرض خطر از دست دادن خود را در وضعیت حقوقی.

Manasvin Rajagopalan چهره مسائل مشابه در UC Davis, جایی که او یک سوم سال دانشجوی دکترای ادبیات تطبیقی. در اصل از هند 26 ساله همچنین دارای یک F1 ویزا و گفت: چند وجود دارد گزینه های مالی برای دانشجویان بین المللی. اکثر کمک هزینه های تحصیلی گفت: در حال محدود به شهروندان آمریکایی و یا شهروندان “ساخت آن را غیر ممکن است برای ما برای زنده ماندن بدون آموزش مشاغل.”

“کمبود بودجه فرصت ها و خطرات شدید با اشتغال از دست دادن آن را دشوار برای مدیریت در سیستم و منجر به پیامدهای شدید برای ما,” او گفت: “به خصوص اگر ما در حال از کشورهای با نرخ ارز نامطلوب.”

Rajagopalan گرفتن بخشی در UC Davis’ درجه بندی اعتصاب و نگران است که پردیس ممکن است به دنبال سانتا کروز سرب در شلیک دانش آموزان است. او گفت: او در حال محتاط با مشارکت خود و اگر فشار به اندازه کافی به او را تهدید می کند وضعیت ویزای او “ممکن است مجبور به تجدید نظر کند.”

او همچنین به دنبال طرح های احتمالی مانند ارسال تقاضا به دانشگاه های دیگر در ایالات متحده و انگلستان است. اما اگر او نیاز به سوئیچ مدارس او خطر داشتن برای شروع برنامه درجه و برای پیدا کردن یک راه برای تامین مالی حرکت می کند.

“[این] ممکن است من را مجبور به فکر می کنم در مورد اینکه آیا من می توانیم در دانشگاه ها و در همه آن افتضاح است چون من واقعا دوست دارم آنچه که من انجام,” او گفت:. “من کار هر دو در پژوهش و با دانش آموزان است.”

برای برخی از دانش آموزان گراد گرفتن تنظیم هزینه های زندگی بیش از قادر بودن به پوشش اجاره — آن را قادر به خرید مواد غذایی برای کودکان خود. دیویس گفت: حداقل دو پدر و مادر شده اند اخراج از سانتا کروز به صورت قابل توجه و همچنین سه نفر که در انتظار یک کودک.

برندا ارجنا یک مادر تنها و سوم-سال دانشجوی دکتری تحصیل در رشته انسان شناسی از کار اخراج شد در فوریه 28 در یک ایمیل گفت که موثر مارس 26, آن است که دانشگاه “قصد اخراج شما از موقعیت خود را از آموزش دستیار در انسان شناسی.” او زندگی با او 10 ساله پسر در خانواده مسکن در پردیس که حتی در 1,400 دلار در ماه برای یک آپارتمان دو خوابه می خورد تا بیش از نیمی از درآمد ماهانه.

brenda arjona
برندا ارجنا یک دانشجوی تمام وقت پژوهشگر پاره وقت آموزش دستیار و یک مادر تمام وقت و در حال حاضر او را به مبارزه برای تنظیم هزینه های زندگی از UC سانتا کروز به او یک زندگی بهتر. حسن نیت ارائه میدهد از برندا ارجنا

“من احساس می کنم تخریب,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند یک سیلی به این دوری آمده و دو درجه است که من و هنوز هم در حال مبارزه بود. … من نباید در این وضعیت است.”

ارجنا, 33, شده است قابل توجه از دسامبر. او ساخته شده حدود 2200 دلار در ماه برای حمایت از او و پسرش — فقط 200 دلار بیشتر از دیویس. در سقوط او نمی تواند استطاعت به او پرداخت قبض برق.

“من به شدت افسرده است. … آن را سخت به مسائل مربوط به سلامت روان هنگامی که شما با داشتن یک زمان سخت گیری می کند و شما در حال تلاش برای گرفتن یک حرفه و شما در حال تلاش برای بالا بردن یک کودک است. من در نقطه شکستن” او گفت:. “مدرسه این one-size-fits-all قالب … من یک مادر تنها و من باید برای مراقبت از یک بچه و لازم نیست که یک شریک برای کمک به.”

این مدرسه گفته است که ارائه خواهد شد سالانه $2,500 مسکن مکمل تا بیشتر پردیس مسکن در دسترس است. اما این فقط $208 یک ماه و ارجنا توضیح داده شده است که به سختی به اندازه کافی برای پوشش مواد غذایی, اجاره, صورتحساب و مراقبت از کودک.

همه از اخراج دانشجویان که صحبت به رادیو فردا امیدوار هستند که مدرسه را به یک توافق با اتحادیه و که آنها خواهد بود rehired.

ارجنا گفت که اگر او rehired گرفتن تنظیم هزینه های زندگی معنی خواهد بود که قادر به تامین نیازهای اساسی برای او و پسرش در حالی که او کار می کند و به سمت حرفه ای مفید خواهد بود که برای هر دو از آنها را در دراز مدت.

“من نمی خواهم اسراف زندگی من فقط می خواهم به قادر به پرداخت هزینه اولیه نیاز دارد. من می خواهم به قادر به خرید کاغذ توالت” او گفت:. “ما فقط تلاش به در یک موقعیت که در آن ما می تواند پرداخت هزینه برای آن چیزهایی است که کاملا لازم و مطالعه است.”

در حال حاضر ارجنا دیویس و ده ها تن از دیگر UC Santa Cruz دانش آموزان در حال برنامه ریزی برای ادامه قابل توجه است.

“این باید به طور کامل غیر قابل قبول باید در نظر گرفته شود اسفناک و غیر قابل تحمل,” دیویس گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد معیشت و خانواده ها و مشاغل است که درست شده است که به راحتی و callously به مخاطره می انداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de