“Parks and Recreation” بازیگران reuniting برای یک قسمت

حتی یک بیماری همه گیر می تواند در حفظ و لسلی Knope از تلاش برای نجات جهان. بازیگران از ان بی سی “Parks and Recreation” است reuniting برای قسمت تک بعدی پنج شنبه به جمع آوری پول برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق با توجه به آزادی مطبوعات از NBC.

همراه با لسلی Knope, بازی های برگزار شده توسط Amy Poehler, ویژه نیم ساعت قسمت را ببینید بازگشت از اعضای بازیگران Nick Offerman اوبری پلازا رشیدا Jones, Adam Scott, Retta, Rob Lowe, Chris Pratt, Aziz Ansari, و جیم O’Heir. این قسمت خواهد شد در تاریخ 30 آوریل در 8:30 p. m. ET/PT در NBC. آزادی گفت: “چند ستاره مهمان از پونی جهان ممکن است پاپ در” بیش از حد.

این قسمت است که بر اساس این حال و روز همه گیر خواهد شد و به دنبال لسلی Knope به عنوان او تلاش می کند به ماندن متصل با سابق خود را پونی پارک های بخش co-کارگران در سن اجتماعی فاصله با توجه به سرگرمی امشب.

پرات که به تصویر می کشد داستانی در شهر کوچک محبوب راک استار اندی دوایر ارسال شده در مورد مراسم در Instagram. او گفت: این قسمت در حال حاضر فیلم برداری شده است و این که “بسیاری می گویند این بزرگترین قسمت از تلویزیون به فیلم برداری می شود در قرنطینه. این یک رقابت است. اما اگر آن را… ما را به راحتی برنده شوید.”

در این ویدئو پرات و بازیگران دیگر نوشته شده Poehler می گوید: قسمت فیلم برداری شده بود به طور کامل در بازیگران’ خانه های فردی.

نشان می دهد تهیه کننده اجرایی Michael Schur گفت: آنها به دنبال راه هایی برای کمک به مردم در طول coronavirus همه گیر و تصمیم گرفت که “آوردن این شخصیت را برای یک شب می تواند جمع آوری برخی از پول است.”

“من فرستاده امیدوار ایمیل به بازیگران و آنها همه پشت کردم به من در عرض 45 دقیقه,” او گفت:. “ما” در پارک ها و Rec تیم قرار داده است با هم یک 30 دقیقه تکه (قرنطینه) پونی زندگی و ما امیدواریم که همه از آن لذت می برد. و اهدا!”

تغذیه امریکا راه اندازی COVID-19 صندوق در ماه مارس برای کمک به بانک های مواد غذایی “امن منابع آنها نیاز به خدمت به آسیب پذیرترین اعضای جامعه در طول این زمان دشوار” با توجه به وب سایت خود را.

دولت مزرعه و سوبارو آمریکا خواهد شد و هر یک را مطابق کمک های مالی از $150,000 با توجه به انتشار. NBCUniversal و نویسندگان و تهیه کنندگان و بازیگران “Parks and Recreation” نیز تراشه در ارائه به طور کلی در مجموع $500,000 در تطبیق کمک های مالی از طریق مارس 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de