بخش هایی از ایالات متحده در تلاش برای تعطیل به عنوان کشور معافیت یکی دیگر از ویروس رکورد

ایالات متحده شاهد یکی دیگر از شکستن رکورد در روز جمعه با 66,600 جدید کروناویروس موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. که از قبل ضبط روزانه از 63,200 موارد در روز پنج شنبه و علائم سومین بار در کمتر از یک هفته به این کشور ضربه تمام زمان بالا برای تایید عفونت.
 
ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود بیش از 3.18 میلیون COVID-19 مورد و بیش از 134,000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

خیلی از کشور است و تلاش برای تعطیل کردن یک بار دیگر به عنوان ویروس گسترش می یابد, مایکل, جورج گزارش “فردا صبح: شنبه.”

میله, رستوران ها و جوان ساخته شده راه خود را به تیررس فرمانداران در ایالت های جنوبی که در آن ویروس صعودی.

کارولینای جنوبی, فرماندار هنری مک مستر با صدور یک فرمان اجرایی جمعه به منع فروش مشروبات الکلی در کافه ها و رستوران ها در دولت پس از ساعت 11 شب می رود آن را به اثر در شنبه مؤثر در مورد 8,000 مکان.

“بسیاری از افراد جوان در کشور ما و همچنین در سراسر کشور به نظر می رسد به گرفتن ویروس به طور جدی به عنوان آنها باید” مک مستر گفت.

“ما می دانیم که افراد جوان که به سرعت در حال انقباض ویروس و گسترش آن به جوامع ما اغلب در جمع اواخر شب اتمسفر است که به سادگی منجر به توقف آن ادامه داد: انتقال گفت:” مک مستر.

در کنتاکی سایت آزمون متصدی بار مایکل rick barrow می داند چه اتفاقی می افتد پس از 11 p. m.

“هنگامی که آن را می شود بیش از حد در اواخر شب این فقط باور نکردنی” گفت: rick barrow.

“آن بوده است بسیار, آجیل,” او گفت:. “به اندازه کافی به شما می خواهید برای رفتن تست شده است.”

در تنسی, Shelby County رستوران مشتریان نیاز به چنگال بیش از اطلاعات تماس خود را قبل از آنها در حال نشسته است.

“این واقعا مهم است که مردم نام و شماره تلفن چرا که اگر بود کسی که مثبت بود که در رستوران در همان زمان پس از آن صاحبان می توانید بگویید هر کس دیگری گفت:” بیماری های عفونی, دکتر, Manoj جین است که در نیروی کار محلی است که موظف حکومت.

مایکل پاتریک سرآشپز و صاحب ریزو را در ممفیس خواهد چسبیدن به اطلاعات و نمودار صندلی برای بخشی بهتر از یک ماه برای کمک به ردیابی کاربران که تست مثبت برای COVID-19.

“من از آنها بدم میاید برای خدای ناکرده کسی به مریض در اینجا, اما من احساس می کنم آن را یک تعهد به مردم اجازه می دانم که خوردند اینجا” پاتریک گفت.

گرجستان مجموعه جدید تک روز رکورد جدید کروناویروس موارد در جمعه گزارش بیش از 4,400 عفونت های جدید. شاید تعداد مورد درخواست آتلانتا شهردار Keisha لنس کف برای سفارش این شهرستان به بازگشت به مرحله 1 از بازگشایی موثر بلافاصله.

در ضمن افزایش عفونت ویروس در پنسیلوانیا هستند که مقصر بخشی در شلوغ میله و همچنین از خارج از کشور سفر. دولت گزارش داد بیش از 1000 عفونت های جدید جمعه – بالاترین-روز شمارش وجود دارد پس ممکن است.

در نوادا میله در هفت استان ها دستور داده شد به نزدیک دوباره در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. آن را نشانه دومین بار دولت را افزایش محدودیت ها پس از آن آغاز بازگشایی.

Virus Outbreak Las Vegas
بهداشت و درمان کارگران تست بیماران در اتومبیل های خود را در یک درایو از طریق coronavirus تست سایت و اجرا توسط دانشگاه نوادا لاس وگاس دانشکده پزشکی و نوادا گارد ملی در 10 ژوئیه سال 2020 در لاس وگاس. جان Locher/AP

در تگزاس یکی از سخت ترین ضربه متحده فرماندار گرگ ابوت هشدار داد جمعه که او ممکن است به پیاده سازی یک مستند اگر ویروس اعداد نمی آیند پایین. فرماندار اتحاد تصریح کرد: چندین بار در این هفته که ایالت ماسک منظور باید به دنبال.

“بدترین و در عین حال آمده است که ما راه خود را از طریق این افزایش عظیم در مردم تست مثبت” ابوت گفته رادیو فردا وابسته KLBK-تلویزیون. “تنها راهی که ما می توانیم نگه داشتن کسب و کار ما باز تنها راهی است که ما می تواند همچنان به کار آنها نیاز به پرداخت صورتحساب خود را برای همه به اتخاذ این عمل پوشیدن یک ماسک صورت.”

تعداد coronavirus بیماران بستری در دولت چهار برابر شده در ماه گذشته, CBS News’ غرب عراق تفيش ویارئال گزارش شده است. دولت پیشی گرفته 240,000 موارد تایید شده در روز جمعه و دیده است بیش از 3000 COVID-19 مرگ و میر.

-مشارکت: سوفی لوئیس و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im