مسافران این کشتی برای اولین بار از کاله به انگلستان وارد پست-Brexit بریتانیا داده شد یادبود مدالها به مناسبت – اما بسیاری از نام های بریتانیا تصمیم به ترک “افسرده”, “احمق” و “ساده لوحانه”.

کسانی که روی Cotes پردازنده های شنی میره از فرانسه شب گذشته و وارد 11.45 pm کمتر از یک ساعت پس از بریتانیا را ترک کرده بود اتحادیه اروپا. آنها داده شد پین است که گفت: “سفر من از طریق داور پس از Brexit.”

پردازنده این لحظه تاریخی وارد با کمی سر و صدا. در حالی که احزاب از بالا و پایین کشور برای giddy Brexiteers وجود دارد جشن در میان مسافران به عنوان ساعت زده در یکی از آخرین کشتی به ترک سرزمین اصلی اروپا و 26 مایل (42km) سفر در سراسر کانال انگلیسی. فقط غم و اندوه و کمی از خشم.

“این بسیار افسرده آنچه امروز اتفاق می افتد گفت:” آلسیو Bortone است که در انگلستان زندگی می کردند برای مدت 10 سال.

42 ساله دارای همسر و فرزندان خود را نگه داشتن دو گذرنامه. کار خود را به عنوان یک مهندس نرم افزار به ارمغان می آورد او را به طور منظم به این قاره است.

“من فقط عبور این بعد از ظهر چهار مرز از آلمان و هلند و بلژیک و فرانسه است. این چیزی است که ما ساخته شده است به عنوان اروپاییان” او به خبرگزاری فرانسه گفت که او سوار کشتی آوردن او به تصویب رسید خانه.
طرفدار اتحادیه اروپا پیام بود که پیش بینی شده بر روی صخره در امتداد ساحل در رمسگت


اعتبار: پیتر NICHOLLS/ایسنا

داشتن زندگی و کار در انگلستان برای یک دهه و داشتن یک خانه وجود دارد او می گوید: او در حال حاضر برای درخواست اجازه اقامت و همسرش است که به دنبال تابعیت ایتالیایی در سفارش به اروپا پاسپورت.

“من برای پرداخت یک حق من استفاده می شود به در حال حاضر. آن را مقدار زیادی از کاغذ بازی بود که لازم نیست مقدار زیادی از هزینه و زمان است که ما باید به دور انداختن برای هیچ چیز واقعا… این بی معنی است.”

برای Bortone و دیگران روی Cote des تپه کشیدن دور از سرزمین اصلی اروپا و عنوان برای بریتانیا برای پایان دادن به تقریبا نیم قرن از عضویت در اتحادیه اروپا را 90 دقیقه عبور تا به حال حزن انگیز اهمیت است.

“پدر و مادر من رای دادند را ترک کنند. احمقها” گفت: جیمی کانینگهام تکان دادن سر خود را. “به نظر نمی رسد ارزش خطر برای من” 22 ساله و دانش آموز انگلیسی به خبرگزاری فرانسه گفت در کاله در راه خانه خود را به ناتینگهام پس از یک اروپایی تعطیلات اسکی.

“آن را تحت تاثیر شخصا بسیاری از مردم است. وجود دارد بسیاری از مردم کار در اروپا کار در بریتانیا است که در واقع نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

مسافر مشتاق او احساس می کند فریب خورده و ترس اتحادیه اروپا بلوک و سابق خود را متحد نمی ممکن است قادر به توافق بر محدودیت های سفر قوانین.

“من نمی خواهد می خواهید به درخواست برای ویزای من نمی خواهم به پرداخت هزینه برای ویزا بدیهی است که هر زمان من می خواهم به پرش بر روی یک کشتی پرش در یک پرواز.”

برای ادوارد Maren, 24 رومانی در کارخانه کارگر که کار کرده است و در بریتانیا از سال 2013 آن روز غم انگیز.

“من نمی دانم… آنها می خواهند به خود را,” او گفت: با rueful شانه در یک جدول با چند تن از دوستان نیز از رومانی. “بسیاری از کارگران در انگلستان افراد خارجی و اگر آنها را متوقف استقبال از آنها را من نمی دانم اگر انگلستان خواهد شد به سمت بالا یا رو به پایین.

“من نمی باید هر گونه مشکل در حال حرکت در داخل و خارج از انگلستان وجود دارد اما افرادی که تعقیب چیزی بهتر برای زندگی بهتر, پول, زندگی بهتر, زندگی بهتر (برای آنها) از آن خواهد شد بسیار سخت است.

کشورها در اروپا گفت: آقای Maren, “باید به کمک یکدیگر نه فقط دیوار (خودمان) است.”
دوور اروپا شلوغ ترین فری پورت


اعتبار: پیتر تابستان/گتی ایماژ

نیک Schunke, 37, بود, بی پرده در خشم خود را. “این یک ایده احمقانه” آلمان به خبرگزاری فرانسه گفت. “بریتانیا یک اقتصاد پایدار با بقیه اتحادیه اروپا و در حال حاضر آنها شکستن کسانی که اوراق قرضه فقط به در خود را دوباره و یا به معاملات با ما.”

Schunke که یک دوست دختر بریتانیا گفت که او انتظار ندارد Brexit به او را تحت تاثیر قرار شخصا به جز “زمانی که من نیاز به یک گذرنامه برای سفر.”

یکی از مسافران کشتی نزدیک با خبرگزاری فرانسه تایید شده از Brexit.

“شما باید یک اتحادیه اروپا اقدام به عنوان یکی… زمانی که مورد نیاز است. آن را قطعا از دست دادن قدرت برای بریتانیا نمی تواند به آن مرحله” گفت: آقای کانینگهام.
داگ Bannister, بندر ارشد اجرایی وجود دارد گفت: یک “بیت امداد” است که بدون معامله Brexit شده است اجتناب شود


اعتبار: پیتر NICHOLLS/ایسنا

P&O کشتی روح بریتانیا که در سمت چپ کاله در حدود 11.50 pm به وقت محلی آخرین متقابل کانال قایق به ترک کاله برای داور قبل از بریتانیا چپ اتحادیه اروپا. مدت کوتاهی قبل از آن, افتخار, Canterbury P&O صنایع دستی همچنین رفتگان به سمت صخره های سفید.

با وجود عدم اطمینان بیش از مبارزه با تروریسم در اروپا در طول چند سال گذشته کارکنان در بندر دوور انتظار کسب و کار به طور معمول در سال 2020 است.

داگ Bannister, بندر ارشد اجرایی گفت: PA که وجود دارد یک “بیت امداد” در میان معامله گران است که بدون معامله Brexit شده است اجتناب شود. او گفت: “بسیاری از مردم صرف مقدار زیادی از زمان و در طول 12 ماه گذشته آماده شدن برای هیچ-مقابله Brexit.

“طریق است که همه ما آموخته زیادی در مورد آنچه لازم بود به تجارت با موفقیت در یک پست-Brexit عصر.”

پنج میلیون وسایل نقلیه و تقریبا 12 میلیون مسافر از طریق تصویب دوور هر سال آن را در اروپا شلوغ ترین کشتی در بندر.
یک گروه فعال بینی یک حرفه ای-اتحادیه اروپا پیام بر روی صخره در دوور


اعتبار: Led توسط الاغ/PA

اوایل روز جمعه یک عشق نامه ای به اتحادیه اروپا از جنگ جهانی دوم جانبازان, Stephen گودال و سیدنی “Sid” ادم کند و تنبل بود و پیش بینی شده بر روی صخره در دوور.

در یک فیلم مرتب توسط گروه فعال رهبری خر جفت تاسف انگلستان قریب الوقوع خروج از اتحادیه اروپا در یک عاطفی تصویری که در آن صحبت در مورد آنها امید خود را از بازگشت یک روز.

پس از دست زدن به کلمات از دو جانبازان, این ویدئو به پایان رسید با ستاره ها در اتحادیه اروپا پرچم به آرامی ناپدید می شود.

تنها با یک ستاره باقی مانده به خط بخوانید: “این ستاره ما. پس از آن برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de