صبر و اعتماد به نفس افزایش پرداخت برای بث انگلستان به عنوان افزایش نقش ملی خواند

او یک دل سرد دان بالینی یادداشت برداری از شانس ظالم مرگبار دقیق و او فقط ممکن است بازیکنی است که می تواند دوباره فیل نویل انگلستان تیم.

انگلستان England جدید سلاح های کشتار جمعی و سر و صدا برای او برای شروع یک بین المللی برای اولین بار در برابر ژاپن به اوج بعد از این تا حد زیادی بی مزه شکست ایالات متحده آمریکا در بازی افتتاحیه SheBelieves جام.

او یک درنده او باشگاه فرم کشنده اهداف خود رکورد 14 برای چلسی در حال حاضر در این فصل قابل توجه است. هیچ کس به ثمر رساند تا بار دیگر در سوپر لیگ از انگلستان است. تنها هلند بین المللی و جهانی ستاره Vivianne Miedema می بازی اما حتی او نمی تواند زندگی می کنند تا 66% شات دقت امتیاز.

انگلستان آماده است و انگلیس انتظار دارد. در سن 25 سالگی او است و دیگر کشتی با احساس حقارت و دیگر نگران اینکه آیا او به اندازه کافی خوب است, صرفا مشتاق به اثبات او می تواند فقط به عنوان کشنده برای کشور خود را به عنوان او برای باشگاه است. این احساس می کند مانند او زمان و نویل با دو برد در هشت بازی نیاز به یک جرقه از جایی.
انگلستان نشان داد او پیش از این با استفاده از یک روانشناس برای کمک به او در بازی روانی


اعتبار: گتی ایماژ

“سفر هر کس متفاوت است” گفت: انگلستان به دنبال آرامش در تیم ملی tracksuit و راحت با موشکافی می آید که با فوتبال بین المللی

“من در یک مرحله در زندگی حرفه ای من که در آن زمانی که من در رفت-وام [از چلسی به لیورپول] من به طور کلی فکر نمی کنم من که قرار بود به آن را.

“اما شما در پیدا کردن یک راه را از طریق آن. من در بر داشت یک راه را از طریق آن. من خودم در یک موقعیت که در آن من اعتقاد خودم بیشتر. بدیهی است که نمایش بر روی زمین است. من بیشتر اعتماد به نفس و شاد در حال حاضر.

“و با توجه به انگلستان, برای من, من هرگز از قرار دادن هر گونه فشار بر خودم با آن است. من همیشه فکر می کردم اگر شما در حال بازی خوبی به بار خواهد آمد.

“اگر چه برخی از مردم احتمالا فکر می کنم من یک بیت از یک شخص بالغ در اواخر به دلیل اینکه اکثر مردم در [برای تیم ملی] در اواخر نوجوانی و اوایل بیست سالگی و من نمی آمد تا من 25 همه قله ها در زمان های مختلف.

“من امیدوار هستم من در میانهی شب به اوج خود رسید و بیش از حد به زودی. و من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد بیشتر به آمده است. من فکر می کنم آن را فقط مهم است که شما اعتماد به خود روند و اگر آن را به معنای آن اتفاق خواهد افتاد. خوشبختانه این اتفاق افتاد.”

ذهن یک چیز پیچیده و انگلستان نقل مکان کرد و به لندن از بارنزلی درک نمی فرستاده بودن شمال به بازی برای لیورپول است. آن را انجام داده بود به او به طور منظم برای اولین بار تیم فوتبال اما آن پاشیدند شک و تردید در سر او است که به یک اعتماد به نفس مشکل است. هر چه می گذرد در سر آن نیاز به توقف.

“وقتی که من بر روی وام در لیورپول عامل من را کمک به من,” او توضیح داد. “من رفتم به یک روانشناس که من رو در بهتر طرز فکر چرا که من همیشه فرد است که بسیار سخت در خودم و حیاتی است.

“او قادر به کمک به من را به یک موقعیت که در آن من می تواند قرار داده تا فشار زیادی بر خودم و کمتر انتقادی از هر چیزی که من.

“بنابراین در ابتدا من می خواهم بگویم آن آغاز شده و از آنجا و سپس دقیقه بیشتر من بازی در لیورپول است. سپس انتقال به چلسی نسبت به دومی پایان فصل گذشته من در بازی بیشتر بازی ها. من فکر می کنم این بازی بیشتر زمان شما و اهداف شما قادر به نمره به خصوص در موقعیت آن آسانسور اعتماد به نفس خود را.

“من هدف اصلی این فصل بود برای شروع کردن که چگونه من به پایان رسید در فصل گذشته – اهداف به ثمر رساند. خوشبختانه من موفق به انجام این کار است و همچنان به انجام این کار است.

“من هنوز هم سخت در خودم اما در زمان مناسب. من فکر می کنم شما باید به یاد بگیرند که وقتی حق را بحرانی و زمانی که حق را فقط به خودتان استراحت بدهید چون ما هنوز انسان ها در پایان روز و تا آنجا که شما می خواهید برای برنده شدن در همه چیز گاهی اوقات آن را فقط همیشه به معنای.

“من او را دیده چند بار اما من تا به حال شانس این فصل است. در یک راه خوب من می خواهم به فکر می کنم من نیاز نیست او را.”

او را برای پذیرش خود انگلستان را احساس نمی کند نویل ساخته شده است یک اشتباه است که مصرف خود را به تابستان گذشته جام جهانی است خارش به اثبات او در حال حاضر باید اول خود را انتخاب.

او در رقابت با الن سفید است و یک سالم است و یک افزایش بزرگ برای انگلستان به دو نوع مختلف از مرکز جلو با یکدیگر رقابت میکنند. آن را می دهد تیم ملی گزینه های بیشتر و این باعث می شود آنها را سخت تر برای پیش بینی و از این رو آماده است. انگلستان است و در عین حال برای شروع یک بازی برای کشور خود اما که قطعا تغییر خواهد کرد و در روز یکشنبه در نیوجرسی.

“این یک شوخی خانواده است که آن را در ستاره ها نوشته شده,” او می خندد هنگامی که آن را اشاره کرد که او به این نام مناسب برای تیتر نویسندگان. “نام آن را همه می گوید.

“این فقط خوش شانس است که من به آن نام. من فکر می کنم آن است که همیشه یک سردرد برای رسانه ای مردم که من که نام خانوادگی. همیشه خوب برای خنده, من که, اما یک نکته بسیار مهم آن را یک دستاورد شگفت انگیز برای خودم به اینجا و برای نشان.

“بله, من فکر می کنم آن را فقط بیش از یک خنده برای مردم از هر چیز. اما من دوست دارم نام من و من هرگز نمی خواهم به آن را تغییر دهید. و انگشتان عبور یک روز شما قادر خواهید بود به نوشتن تیتر: انگلستان برنده آن برای انگلستان است. که رویای.”

شما گمان می برند این یک رویا است که در مورد به حقیقت می پیوندند اگر نه در مقابل ژاپن در ردبول ورزشگاه سپس در مقابل اسپانیا در دالاس روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im