یوتا سناتور میت رامنی پیشنهاد $12-یک-ساعت جایزه برای بیماری همه گیر کوروناویروس ضروری کارگران–اعم از کارکنان بیمارستان به فروشگاه مواد غذایی کارکنان-دوبله اضافه شده برای جبران خطر سلامت به عنوان “پاتریوت پرداخت.”

رامنی روز جمعه پیشنهاد موقت پاداش برای آمریکا ضروری کارگران را که کمتر از 90000 دلار در سال گفت: سه چهارم از $12 ساعتی پاداش خواهد بود پرداخت شده توسط دولت فدرال و باقی مانده یک چهارم خواهد بود پرداخت مربوطه کارفرمایان.

طرح تامین مالی از طریق استرداد مالیات بر حقوق و دستمزد اعتباری که کارفرمایان باید انتخاب و به maxes در $1,440 در هر ماه و هر کارمند برای ژوئن و ژوئیه. کارگران تمام وقت را دریافت تا $1,920 پاداش ماهانه و 75 درصد از آن خواهد بود مسترد به کارفرمای خود.

این سناتور جمهوری خواه اشاره کرد جمعه که بخشی از پیشنهاد خود را با هدف اطمینان ضروری کارگران پرداخت شود به همان اندازه اگر نه بیشتر از مردم در خانه که در حال دریافت مزایای بیکاری. ضروری کارگران را که بیش از 50000 دلار در یک سال و واجد شرایط زیر رامنی “پاتریوت پرداخت” طرح مبهوت کاهش در دسترس اعتبار مالیاتی گسترش تا افرادی را به عنوان مقدار به عنوان 90000 دلار در سال است.

“من فکر می کنم این یک موضوع اساسی و انصاف” رامنی گفت: در طول یک مجازی زوم نشست خبری جمعه.

“این افراد در حال گرفتن یک خطر سلامت ارائه مواد غذایی برای ما در فروشگاه های مواد غذایی رانندگی اتوبوس و وسایل نقلیه حمل و نقل مطمئن شوید که ما مراقبت از سلامت ما نیاز در بیمارستان ها و درمانگاه ها و نگه داشتن بیمارستان های ما تمیز — تمامی این کارگران خط مقدم دریافت غرامت اضافی و آن را نیز طراحی شده است به مطمئن شوید که افرادی که در حال کار برای مراقبت از ما در حال ساخت در واقع به عنوان مقدار پول و یا پول بیشتری نسبت به کسانی که در بیکاری” یوتا سناتور ادامه داد.

وزارت کار ایالات متحده و کنگره هستند وظیفه تعیین بحرانی صنایع و کسی که دقیقا می افتد تحت عنوان “ضروری کارگر.” رامنی سنا پیشنهاد می گوید چنین شغل شامل, اما نه محدود به کارکنان بیمارستان توزیع کنندگان مواد غذایی و پردازنده و مراقبت های بهداشتی با تولید کنندگان. واجد شرایط کارفرمایان نیاز به گواهی است که کارکنان خود را مشغول به کار در شرایط که خود را افزایش قرار گرفتن در معرض بالقوه به کوروناویروس.

“امریکا در خط مقدم کارگران در حال نگه داشتن ما را امن و سالم و تغذیه در طول #COVID19 بحران است. #PatriotPay خواهد مطمئن شوید که آنها پاداش آن را” رامنی توییتی جمعه, لینک دادن به وب سایت خود را که میسازد به سنا پیشنهاد.

کارکنان واجد شرایط تلقی و برای رامنی اعتبار مالیاتی طرح باید کار 100 ساعت در هر ماه است که آنها دریافت این جایزه که در ماه جولای به پایان می رسد.

سناتور ارائه شده زیر یوتا-محور برای مثال چگونه خود را پیشنهاد می کند: “یک فروشگاه مواد غذایی در, Provo, Utah, انتخاب کردن می تواند به Patriot پرداخت به کارگران $12/ساعت جایزه. کارفرما کمک می کند $3 در حالی که فدرال بهره مند خواهد اضافه کردن $9, معنی $10/ساعت کارگر را دریافت $5,760 پاداش ممکن است از 1 تا پایان ماه ژوئیه. فروشگاه مواد غذایی کارگر هفتگی چک شامل اضافی $480.”

نیوزویک رسیده به رامنی, Salt Lake City, دفتر بعد از ظهر شنبه.

mitt romney patriot pay bonus
یوتا سناتور میت رامنی پیشنهاد $12-یک-ساعت جایزه برای تمام بیماری همه گیر کوروناویروس ضروری کارگران اعم از کارکنان بیمارستان به فروشگاه مواد غذایی کارکنان دوبله اضافه شده برای جبران خطر سلامت به عنوان “پاتریوت پرداخت.”
تراشه SOMODEVILLA / کارکنان/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im