گشت مجموعه بالا به جلوگیری از وحشی کمپینگ و گشت پلیس سرکوب ‘غیر قانونی’ staycations

وحشی, اردو گشت راه اندازی شده است توسط پلیس پس از مذاکرات افزایش غیر قانونی staycations در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات در سراسر کشور گزارش داده اند که یک افزایش در مردم کمپینگ در نقاط زیبایی بدون اجازه و یا پارکینگ خود را campervans در بزرگراه دراز bys.

هفته گذشته اعتماد ملی گفت: آن را تا به حال دیده یک افزایش بزرگ در به اصطلاح “پرواز کمپینگ” که در آن بستر و باقی مانده از آتش را پشت سر گذاشت.

وحشی کمپین به طور کلی غیر قانونی در انگلستان و ولز بدون اجازه از صاحب ملک.

ترور بیتی, مدیر اجرایی جنوب فراز پارک ملی اقتدار گفت: تشویق مردم به اردوگاه خارج اما تنها در مقام campsites.

رنجرز باید متوجه “افزایش شدید” در غیر قانونی وحشی کمپینگ در طول بیماری همه گیر در سایت های تاریخی از جمله عصر برنز barrows, او گفت:.

“وجود دارد هیچ چیز بهتر از کمپینگ در زیر ستارگان و البته ما خواهد مردم را تشویق به انجام این کار گفت:” تلگراف. “اما ما یک مشکل با Instagram اثرگذارندهها ارسال تصاویر خود را به وحشی اردوگاه و مردم به دنبال.

“من می خواهم این افراد را روشن است که آنها یا برای اجازه خواسته و یا اردو به طور غیر قانونی.”

آقای بیتی گفت: بسیاری از وحشی کمپ متنفر بودن “tarred با همان قلم مو” را به عنوان کسانی که نور آتش و ترک یک ظرف غذا.

“بعضی از مردم شکایت دارند که دیر می رسند و ترک زود هنگام و ترک هیچ اثری. که به خوبی ممکن است اما برای کسانی که مردم به من می گویند – شما هنوز هم در ارتکاب جرم. این تقریبا غیر ممکن است برای رسم یک خط بین کسانی که در اردوگاه مسئولانه و کسانی که نمی,” او گفت:.

در غرب, Cumbria, افسران پلیس و رنجرز از منطقه دریاچه پارک ملی شده اند انجام گشت زنی برای پیدا کردن وحشی اعضای کمپ. کسانی که کمپینگ می تواند جریمه برای نقض مقررات یک سخنگوی پلیس هشدار داد.

در ماه گذشته بیش از 200 نفر گرفتار, وحشی, اردو در دریاچه منطقه با 20 نفر جریمه برای داشتن یک حزب و دیگران برای روشنایی آتش سوزی.

در جنگل جدید در ضمن جنگلداری انگلستان نقل مکان کرد تعدادی از اعضای کمپ پس از خاموش خود را به آتش.

“ما انتظار داریم کمپینگ خواهد بود همیشه محبوب این تابستان است و ما می خواهیم مردم را به برنامه ریزی و اقامت در مناسب کمپ با امکانات مناسب و احترام ما ارزشمند جنگل جدید” یک جنگلداری انگلستان سخنگوی گفت.

“وحشی کمپینگ غیر قانونی است در اینجا در جنگل جدید و می تواند باعث آسیب قابل توجهی به حیات وحش و چشم انداز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de