مالیات بر حقوق برش و مارس 15 فرمت خواهد بیشتر کمک به غنی

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که تعدادی از اقدامات مالیاتی برای کمک به سپر اقتصاد ایالات متحده از coronavirus از جمله مالیات بر حقوق و دستمزد “تعطیلات” و تاخیر در مارس 15 مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده. هنوز نه سیاست است و به احتمال زیاد به تقویت آمریکایی ها به عنوان آنجا که کاخ سفید ممکن است امید اقتصاددانان می گویند.

برای یک برش مالیات حقوق و دستمزد خواهد هیچ چیز برای کمک به افرادی که گذاشته شده است یا furloughed و در حال گرفتن یک چک. این امر همچنین دور زدن سالمندان—گروهی که در معرض رمان coronavirus و بسیاری از آنها کار نمی کند.

و در حالی که مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات را به مقدار افزایش برای بسیاری از کارگران بزرگترین برندگان خواهد بود بگیر بالا. که رقیق مالی دارو برای اقتصاد به عنوان یک کل — در اینجا به همین دلیل:

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“بالا-درآمد مردم صرف نیست به عنوان مقدار از درآمد خود را به عنوان افراد کم درآمد انجام دهد” گفت: Howard یا سوء استفاده ” gleckman یک عضو ارشد در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز. “اگر چه شما در حال تلاش برای انجام به ایجاد ثبات در اقتصاد است که مردم به مصرف بالا دادن درآمد مردم پول کمک نمی خواهد که.”

نقدی, کمک های مالی, به خصوص برای کم درآمد و با درآمد متوسط مردم به طور کلی نشان داده شده است به افزایش هزینه های مصرف کننده — نیروی حیاتی از اقتصاد ایالات متحده. اما نسبتا کوچک افزایش کارگران را از حقوق و دستمزد کاهش مالیات بعید است که برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در برابر سریع-پخش coronavirus با توجه به مایکل فشار یک اقتصاددان در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه.

“منافع می رسند قطره ای با قطره ای کوچک در هر چک” گونه نوشت: خبری بلومبرگ. “که نمی خواهد انجام دهد به اندازه کافی برای خانواده های آسیب دیده از کروناویروس که به احتمال زیاد به نیاز قابل ملاحظه تزریق پول برای دیدار با هزینه های لازم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه کاهش مالیات برای کاهش coronavirus’ تاثیر اقتصادی

در ضمن به تأخیر انداختن مارس 15 آخرین مهلت برای افرادی که به فایل های خود را مالیات بر درآمد خواهد اجازه دهید مردم نگه دارید و بر روی نقدی خود را به جای ارسال آن به IRS حداقل در کوتاه مدت. مشکل: افرادی که بدهکار مالیات را دریافت کنید برخی از امداد رسانی به کسانی که در انتظار بازپرداخت می تواند خود را در انتظار طولانی برای پول خود را.

“اگر شما با استفاده از تشکیل پرونده مالیات بر تاخیر به کم کردن سرعت عملیات در IRS شما همچنین تاخیر افرادی که چک بازپرداخت گفت:” کلیتون آلن, یک تحلیلگر سهام در ارتفاع اوراق بهادار.

یک مشکل مرتبط است که اکثریت قریب به اتفاق از مالیات دهندگان — حدود 80 درصد — دریافت پول زمانی که آنها فایل و اکثریت قریب به اتفاق آنها کم یا متوسط درآمد کارگران — فقط نوع فرد است که بیشتر احتمال دارد به صرف.

“که بازپرداخت بررسی برای بسیاری از آمریکایی ها است, بزرگترین ضربت درآمد در سال,” آلن گفت: به طوری که بسیاری از خانواده ها برنامه ریزی در اطراف آن است.

“بسیاری از کسانی که پرداخت به چیزهایی مانند صورتحساب های پزشکی و هزینه های دیگر که واقعا بسیار مهم است. اگر شما به تاخیر می اندازد که مالیات بر بازپرداخت روند که نمی خواهید برای کمک به اگر شما نگرانی است [اقتصادی] محرک,” او اضافه شده است.

هر گونه تاخیر در بازپرداخت مالیات است یک مشکل برای کارگران کم درآمد است. و قابل توجهی به تاخیر می توانست گسترده تر اقتصادی اثرات وزن در هزینه های مصرف کننده. همانطور که از هفته گذشته IRS صادر کرده است فقط نیمی از $320 میلیارد در بازپرداخت مالیات آن به سال گذشته با توجه به پر کردن آمار.

نیویورک تعطیل برادوی و بزرگ دیگر حوادث بیش از coronavirus

بهتر مالیاتی متمرکز بر سیاست به افزایش رشد اقتصادی می تواند شامل گسترش به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد که اهداف کم درآمد و با درآمد متوسط کارگران گفت: یا سوء استفاده ” gleckman از مرکز سیاست های مالیاتی.

دولت فدرال نیز می تواند موضوع پیش پرداخت در بازپرداخت مالیات به عنوان آن را در گذشته انجام داده به ویژه در دوران جورج دبلیو بوش دوره اول. که افراد واجد شرایط به ادعای EITC سال آینده را دریافت کنید پول در حساب بانکی خود را و یا یک بررسی در پست این بهار به جای انتظار به اظهارنامه مالیاتی.

اما موثر ترین سیاست ممکن نیست باید با مالیات در همه.

“حتی اگر من یک سیاست مالیاتی پسر من فکر می کنم سازنده ترین چیزی که دولت می تواند انجام دهید در حال حاضر افزایش بهداشت عمومی و نه قرار دادن پول مردم در جیب” یا سوء استفاده ” gleckman گفت.

او افزود: “این تمام مشکل این است که ایجاد شده توسط افرادی که بیرون رفتن چون آنها ترس از بیماری است. دولت باید به انجام همه چیز آنها می توانید مطمئن شوید که مردم می ترسند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>