پلوسی و مک کانل در حال حرکت به سمت توقف کنگره تورهای

سی بی اس آمریکا | No comments

مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در حال حرکت به سمت به طور موقت متوقف تورهای پایتخت ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس. این تصمیم به طور مشترک توسط دو رهبر با ورودی از حضور پزشک از کنگره سنا رهبری aide گفت: CBS News.

سناتور دایان فاینستاین از کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: اوایل روز چهارشنبه که او معتقد است که کنگره باید به طور موقت بسته شده و به عنوان یک احتیاط. در 86, فاینستاین قدیمی ترین عضو کنگره و در یک گروه سنی که در معرض خطر تبدیل شدن به بسیار بد از COVID-19. بسیاری از قانونگذاران در کنگره بیش از 65 سال است.

“من نگران این واقعیت است که ما نیاز به این محل پایین” فاینستاین گفت. “من واقعا بر این باورند که در حال حاضر است.”

روند اخبار ”

او افزود که تعدادی از موارد “جدی و آن را در حال افزایش است.”

با این حال سناتور جان کندی, لوئیزیانا گفت: “مبارزه با مانند یک ببر” در برابر بسته شدن کاپیتول.

“من در برابر خاموش کردن کاپیتول. من مبارزه خواهد کرد که. من مبارزه خواهد کرد که مانند یک ببر. آن را ممکن است باشد اما من فکر نمی کنم ما باید به تعطیل. ما در حال انتظار به رهبری” کندی گفت.

حداقل یک سناتور دفتر گفتن کارکنان به ارتباط از راه دور در حال حاضر. کاپیتول هیل کارکنان برای سناتور میت رامنی از یوتا شده اند “دستور به کار از خانه در حال حاضر به عنوان یک اقدام پیشگیرانه” اما “سناتور رامنی ادامه خواهد داد به دنبال خود برنامه به طور منظم.”

رامنی مدیر ارتباطات لیز جانسون اصرار دارد این است که “فقط یک اقدام پیشگیرانه” است و نه مربوط به هر بیماری است.

فضل Segers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>