پلوسی اعلام کرد در برخورد با کروناویروس لایحه ای برای کمک به خانواده های

مجلس نانسی پلوسی اعلام کرد توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در قانون برای ارائه کمک های مالی به خانواده ها و کارگران سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر به ظاهر پایان دادن به یک روز نامشخص مذاکرات است.

“ما مفتخریم به توافق با دولت برای حل و فصل فوق العاده چالش و در حال حاضر به زودی تصویب خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” پلوسی گفت: در نامه ای به همکاران.

اگر چه رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: قبل از آن جمعه که نبود او با دموکرات بیل و که او نمی فکر می کنم هر دو طرف بود به اندازه کافی او توییتی شب جمعه که او خواست دموکرات ها و جمهوری خواهان “به گرد هم می آیند و رای بله!” او نوشت که او به دنبال به جلو “برای امضای این لایحه نهایی ASAP.”

در نامه ای به همکاران پلوسی اشاره کرد که در حالی که دموکرات ها می تواند تصویب این لایحه در مجلس بدون حزب جمهوری خواه کمک او بر این باور بود که “برای ما مهم است برای اطمینان از مردم آمریکا که ما می توانیم با هم کار کنند برای مدیریت این بحران است.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

قانون امنیت پرداخت مرخصی اضطراری با دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را با توجه به Pelosi. آن را نیز افزایش بیمه بیکاری. این قانون همچنین افزایش بودجه فدرال برای مدیکید و تقویت بودجه برای کمک های غذایی و برنامه های.

Pelosi تحویل یک بیانیه بعد از ظهر جمعه شعار قانونی بسته به پاسخ به گسترش رمان coronavirus.

“مردم آمریکا انتظار و شایسته هماهنگ و مبتنی بر علم و کل دولت در پاسخ به” پلوسی گفت که این قانون است “متمرکز به طور مستقیم در ارائه پشتیبانی برای امریکا خانواده ها که باید اولویت اول ما.”

پلوسی تاکید کرد بسته به ارائه به ارائه تست رایگان از هزینه و گفت: “سه مهم ترین بخش های این لایحه در حال تست, تست, تست شده است.”

سخنران همچنین خواستار وحدت در دولت برای رسیدگی به بحران است.

“با هم کار ما را یک بار دیگر پیروز شویم و ما خواهد آمد قوی تر از قبل” پلوسی به این نتیجه رسیدند.

Pelosi شده است تقریبا در تماس مداوم با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin. در ضمن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد که برنامه ریزی شده زنگ تفریح برای سنا در هفته آینده لغو شده است برای رسیدگی به این ویروس است.

“من خوشحالم که مذاکرات در حال انجام بین دولت و سخنران پلوسی. من امیدوارم که کنگره می تواند با تصویب قانون دو حزبی برای ادامه مبارزه با کروناویروس و نگه داشتن اقتصاد ما قوی” مک کانل گفت: در یک صدای جیر جیر.

در بیانیه همراه اعلام این لایحه در چهارشنبه پلوسی گفت که “ما نمی توانیم مبارزه با کروناویروس موثر مگر اینکه هر کس در کشور ما که نیاز به آزمایش می شود می داند که آنها می توانند آزمون خود را رایگان است.”

“ما نمی توانیم سرعت شیوع کروناویروس زمانی که کارگران در گیر با وحشتناک انتخاب بین ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش بیماری و چک خانواده خود را نمی توانیم به از دست دادن” پلوسی ادامه داد. این خانه در ابتدا برنامه ریزی شده برای رای گیری در مورد این لایحه پنج شنبه صبح و اما قانونگذاران هنوز در مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد قانون برای رسیدگی به این ویروس تاثیر اقتصادی.

هفته گذشته رئیس جمهور تهمت امضا $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای پاسخ به بحران است.

کیمبرلی قهوه ای کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر