مجلس نانسی پلوسی روز پنجشنبه گفت که او “راضی” با واکنش جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری به اتهام تجاوز جنسی علیه او.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است متهم به آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی با سابق سنا کارمند تارا Reade. بایدن انتخاباتی را رد کرده است اتهامات هر چند بایدن خود را نه به طور مستقیم خطاب به آنها.

“من فکر حمایت جو بایدن. من راضی هستم با او چگونه است پاسخ داد:” پلوسی گفت: در مصاحبه با سی ان ان “روز جدید است.” او اعلام حمایت از بایدن روز دوشنبه.

سی ان ان فشرده پلوسی در بایدن را عمومی سکوت تا کنون در برابر این اتهامات است.

“شما می دانید, آن را یک موضوع است که او برای مقابله با, اما من تحت تاثیر قرار با افرادی که کار را برای او گفت که آنها کاملا شنیده ام هرگز یک ذره از اطلاعات در مورد این. هیچ کس تا کنون مطرح ادعا یا هر کس دیگری به آنها بگویید در مورد چنین ادعای” پلوسی پاسخ داد.

پلوسی تصریح کرد: حمایت بایدن در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی پنج شنبه گفت که او “کامل احترام برای من بیش از حد جنبش” اما او همچنین معتقد است که در فرآیند دادرسی.

وجود دارد “با توجه روند و این واقعیت است که جو بایدن است جو بایدن” پلوسی گفت و اشاره کرد که سنا کارکنان شده بود مصاحبه و هیچ سابقه ای از Reade اتهام.

“من باید یک سطح راحتی با این وضعیت که من آن را ببینید” پلوسی گفت.

رادیو فردا گفته است با Reade چند بار از او برای اولین بار او را متهم کرد از نظر جنسی آزار او. او بازگو بسیاری از جزئیات او برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده با مترقی پادکست در مارس 25 ادعا که بایدن نفوذ او را با دست خود در حالی که در کنگره مجتمع در سال 1993 زمانی که او یک دستیار او در سنا ،

در سال 2019 چند تن دیگر متهم بایدن از نامناسب لمس بود که بیش از حد مهربان و یا بیش از حد آشنا. Reade تنها فردی که به جلو آمده و او را متهم به تجاوز جنسی. او گفت: CBS اخبار او انتشار این آخرین نماید چرا که او ارائه فرصت به انجام این کار در این پادکست به دلیل دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین بایدن و برنی ساندرز بود که رقابتی که Reade این اتهام. Reade علنا به حمایت Sanders.

اصلی اتهامات علیه بایدن نیست شامل تجاوز جنسی نماید. در آوریل 2019 او گفت: کالیفرنیا روزنامه اتحادیه که در “او استفاده می شود برای قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من. من فقط از نوع یخ و منتظر او را به جلوگیری از انجام آن است.” او همچنین ادعا کرد که مسئولیت های خود را در سنا اتاق شد کاهش می یابد و پس از او حاضر به خدمت نوشیدنی در یک رویداد. Reade گفت که بایدن به حال ساخته شده است درخواست از او چرا که او دوست داشت Reade است ،

این اتحادیه در گزارش “Reade گفت که او در نظر نمی اعمال [توسط بایدن] نسبت جنسی. او در عوض در مقایسه با تجربه خود به عنوان یک چراغ” یک قطعه از مبلمان به توان در اطراف نقل مکان کرد. “سپس هنگامی که آن را بیش از حد روشن شما پرتاب آن را دور'” Reade گفت.

شده است وجود دارد برخی از گزینش که Reade اولین اتهام این حمله در 1990s. این هفته سابق همسایه از Reade را در 90s, فیلم آموزش LaCasse گفت: CBS اخبار او به خاطر Reade گفتن او در حدود سال 1995 یا 1996 مورد حمله توسط بایدن جزئیات اولین گزارش کسب و کار خودی.

Reade برادر Collin Moulton همچنین گفت: CBS اخبار او به خاطر Reade گفت: بایدن قرار دادن دست خود را “فوت” اما حساب خود را تکامل یافته پس از او به ABC News در ماه مارس زمانی که او گفت که او آگاه بود از محل کار خود پایان داد. او همچنین گفت: در مصاحبه اخیر خود با روزنامه واشنگتن پست که در سال 1993 Reade به او گفته بود که بایدن به حال نامناسب لمس گردن و شانه ها. چند روز بعد او پیامک ارسال می گویند که او به یاد می آورد Reade به او گفته بود بایدن قرار داده بود دست خود را “‘زیر لباس.'”

اما اخیرا دیگران گفته اند Reade تنها مثبت صحبت کرد در مورد کار قبلی در بایدن ، لین هامر که عمل یک اسب کالیفرنیا نجات که در آن Reade داوطلب برای چند سال گفت: CBS اخبار Reade عینک تجربه در بایدن را مانند یک “پر در کلاه.” هامر نیز مورد سوال Reade را مطالعه کنید.

نیویورک تایمز مصاحبه Reade را همکاران سابق نیست که به یاد داشته باشید هر گونه شکایت از Reade در مورد نوع رفتار از بایدن او توضیح می دهد در حال حاضر.

یکی از Reade را همکاران سابق ماریان بیکر بایدن معاون سابق دستیار اجرایی در دهه 1990 ارائه یک بیانیه به رادیو فردا از طریق بایدن کمپین ابراز تردید در مورد Reade را با خود ندارد.

“من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی” در این بیانیه از بیکر گفت. “من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر.”

بایدن نه به طور مستقیم خطاب Reade بدخشان از او جلو آمد 36 روز پیش. چند تا از شایعه بالقوه در حال اجرا آمپول و سایر مشخصات بالا دموکرات ها پاسخ داده اند.

استیسی آبرامز گفت HuffPost در ایمیل “من معتقدم که زنان سزاوار به شنیده می شود و من باور دارم که در اینجا اتفاق افتاده است.” سناتور کامالا هریس گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل که Reade “حق دارد داستان خود را برای گفتن. و من باور دارم که و من معتقدم که جو بایدن معتقد است که بیش از حد.” مینه سوتا سناتور و نامزد سابق ریاست جمهوری ctq گفت: MSNBC در اوایل این ماه در بخش “من فکر می کنم این مورد بررسی شده است.”

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer NPR گفت “من فکر می کنم زنان باید قادر به داستان خود را. من فکر می کنم که مهم این است که این اتهامات در حال شماری از رسانه ها به فراتر از آن. و من فکر می کنم که شما می دانید, آن چیزی است که هیچ کس طول می کشد به آرامی.

سه مشاوران به این زنان که ممکن است تحت نظر گرفتن بایدن را در حال اجرا همسر گفت: CBS News عدم پاسخ بایدن به طور مستقیم قرار داده و آنها را در یک سخت و خسته کننده موقعیت.

“من فکر می کنم مربوط است به بحث در مورد هر چیزی” سناتور برنی ساندرز گفت: در مصاحبه با “فردا صبح” در ماه آوریل هنگامی که از او خواسته شد در مورد اتهام. نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز رفت و بیشتر از ساندرز در اوایل این ماه و تشویق بحث و گفتگو در مورد اتهام.

“من فکر می کنم آن را قانونی و مشروع به بحث در مورد این چیزها. و اگر ما می خواهیم اگر ما دوباره می خواهید به صداقت شما نمی توانید می گویند شما می دانید — هر دو بر این باورند زنان, حمایت از همه از این تا آن ناراحتی شما تا زمانی که آن ناراحتی ما” Ocasio-کورتز گفت: در یک گفتگو آنلاین با بال یک شبکه و فضای جامعه برای زنان است.

بایدن معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield گفت: CBS اخبار در اوایل این ماه که اتهام شد “نادرست است.”

“معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان” Bedingfield بیانیه بخوانید. “او نویسنده و مبارزه برای عبور و با عبور نمود از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”
 
Reade به نام بایدن به انتشار سوابق خود را از 36 سال تصدی خود به عنوان یک سناتور که در حال حاضر نگهداری می شود توسط دانشگاه دلاور و غیر قابل دسترس برای عموم است. دانشگاه خودداری کرده است به افشای مقالات, گفتن, اخبار رسانه های که آنها در دسترس تبدیل خواهد شد و دو سال پس از بایدن را ترک کرده است ،

Reade گفته فاکس نیوز در اوایل این هفته که او بر این باور پرونده که شامل یک فرم شکایت او واصل در طول زمان خود را در بایدن ، Reade قبلا گفتم این بار که او شکایت با سنا پرسنل دفتر اما گفت که او نمی باید یک کپی از شکایت و این بار قادر به پیدا کردن هر گونه فرم.

سارا برته, Michael Kaplan و Caitlin Huey-سوختگی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im