پلوسی مک کانل کاهش عرضه برای تست سریع برای کنگره

مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صادر نادر بیانیه مشترک در روز شنبه کاهش جمهور تهمت پیشنهاد به ارائه سریع coronavirus تست برای سناتور بازگشت به پایتخت در هفته آینده. این بیانیه گفت که “کنگره می خواهد به نگه داشتن هدایت منابع به خط مقدم امکانات.”

“کنگره سپاسگزار برای دولت سخاوتمندانه پیشنهاد اعزام سریع COVID-19 تست قابلیت به کاپیتول هیل اما ما با احترام رد این پیشنهاد در این زمان” مک کانل و Pelosi نوشت. “کشور ما را تست ظرفیت در ادامه به مقیاس در سراسر کشور و کنگره می خواهد به نگه داشتن هدایت منابع به خط مقدم امکانات که در آن آنها می توانند انجام بسیاری از خوب ترین سریع است.”

“مطابق با دستورالعمل CDC کنگره استفاده خواهد شد زمان تست پروتکل های که از حضور پزشک است در محل قرار داده تا سریعتر این فن آوری تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس” در این بیانیه ادامه داد.

آسوشیتد پرس گزارش داد که کنگره حضور پزشک برایان موناهان گفت: مقامات عربستان در اوایل این هفته که در دفتر کار خود ندارند و منابع برای ارائه سریع تست برای هر سناتور بازگشت به کنگره. سنا خواهد reconvene روز دوشنبه و پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفته است. خانه را نمی توان بازگشت به پایتخت در موناهان را توصیه.

از حضور پزشک توزیع دستورالعمل به سنا دفاتر در جمعه تشویق سناتورها به اقداماتی مانند به حداقل رساندن تعدادی از کارکنان در مرکز کار و تمیز کردن فضاهای کار به طور منظم. این دستورالعمل ها بر اساس بهترین شیوه های توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در بیانیه ای در اوایل این هفته مجلس نمایندگان آمریکا گفت: برخی از “سوالات عملی” در مورد حفظ ایمنی خواهد بود خطاب به سنا, گسترده, در حالی که دیگران می تواند به حل و فصل در یک دفتر کار-با-office اساس.

“من به شدت اصرار همکاران من به مشورت این دستورالعمل که ما با دقت رزومه فرد در کار” مک کانل گفت. “من مشتاقانه منتظر دیدن همکاران من در روز دوشنبه. ما همچنان به ایستادگی در کنار هم برای مردم آمریکا — حتی به عنوان ما ایستاده شش فوت از هم جدا است.”

آقای ترامپ ساخته شده خود را ارائه به سناتور در یک صدای جیر جیر در صبح روز شنبه کوبیدن پلوسی برای او تصمیم به reconvene خانه و تماس او را “دیوانه”.

“فوق العاده ای وجود دارد CoronaVirus تست ظرفیت در واشنگتن سناتور بازگشت به سرمایه تپه در روز دوشنبه. به همین ترتیب که باید بازگشت اما به دلیل دیوانه Nancy P. 5 دقیقه ابوت آزمون استفاده خواهد شد. لطفا اطلاع رسانی دکتر Brian P. موناهان” آقای ترامپ نوشت: با اشاره به سریع-پاسخ آزمون طراحی و توسعه توسط شرکت ابوت.

سناتور دموکرات ابراز نا امیدی در مورد بازگشت به پایتخت با وجود این خطرات. Senator Tim Kaine گفت: در مصاحبه با MSNBC جمعه که مک کانل بود “به خطر انداختن زندگی بسیاری از مردم است.” Kaine اضافه شده است که او نمی خواهد خود را به کارکنان به کنگره گفت که انجام این کار را “نقض بهداشت عمومی ، واشنگتن یک مادر اقامت در خانه سفارش در محل تا زمانی که ممکن است 15.

سناتور دموکرات Joe Manchin همچنین ابراز نگرانی در مورد بازگشت به کنگره آمریکا در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

“برخی از این سناتورها را به بازگشت از COVID-19 “نقاط مهم” و دیگران در حال مبارزه با سرطان در نظر گرفته و به خصوص در معرض خطر” Manchin گفت. او با انتقاد مک کانل برای آوردن سنا بازگشت به کار در coronavirus پاسخ قانون اما او را متهم کرد از reconvening به منظور هل دادن از طریق رئیس جمهور تهمت را نامزد.

“این شرم آور است که میچ مک کانل خواهان آمریکا به DC برای رای دادن در تایید خود را بی حد و حصر قاضی و نامزد نامربوط به COVID-19 بیماری همه گیر. من مشتاق به بازگشت به واشنگتن به کار بر روی چالش های کشور ما مواجه با COVID-19 و اقتصاد, اما نه برای مک کانل شخصی دستور کار” Manchin گفت.

کمیته اطلاعات مجلس سنا در برنامه ریزی تایید جلسات برای آقای ترامپ نامزد برای مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe, برای شروع هفته آینده.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواست جمهوری خواهان مجلس سنا برای انجام نظارت از جلسات در مورد کوروناویروس پاسخ به جای “تایید جناح راست قضات و یا حفاظت از کسب و کار از مسئولیت قانونی.”

کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان که به درگیری بیش مرحله بعدی coronavirus تسکین قانون به عنوان دموکرات ها در حال اصرار بر کمک های بیشتر برای دولت و دولت های محلی و جمهوری خواهان در حال درخواست برای مسئولیت حمایت برای تحت تاثیر قرار کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر