در یک لحظه خیره کننده در پایان از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه مجلس نانسی پلوسی عمدا برداشت نیمی از صفحات گفتار او فقط تحویل داده شده و پاره پاره آنها را در نیمی از او به عنوان پشت سر او ایستادند.

سپس او تکرار حرکت با نیم دیگر از صفحات برگزاری آنها را در مقابل او و حول قطعه عقب افتا در حالی که آقای ترامپ ایستاده در مقابل از او دریافت تشویق از جمهوری خواهان در مجلس مجلسی.

خبرنگاران بودند که نامشخص است که او در واقع پاره پاره کردن این گفتار خواسته پلوسی در مورد آن را به عنوان او از اتاق خارج شد.

روند اخبار

“من پاره آن را” او پاسخ داد. “من در تلاش بود برای پیدا کردن یک صفحه از حقیقت وجود دارد.” وقتی پرسیده شد که چرا او تا به حال آن را پاره پاره تا او پاسخ داد: “این ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین است.”

کاخ سفید بعد از آن در پاسخ با یک داغدار توییت: “سخنران پلوسی فقط پاره پاره کردن: یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی. بقای یک کودک متولد شده در 21 هفته. عزاداری خانواده های سنگی جونز و Kayla مولر. یک سرویس عضو این مراسم با خانواده اش. که میراث او را.”

او اقدام پوش شب روشن بیمار را میان رئیس جمهور و رئیس. تنش زمانی شروع شد که آقای ترامپ با نزدیک شدن به تریبون و به نظر می رسد به چشم پوشی پلوسی که او ارائه شده دست خود را به او قبل از او شروع به صحبت کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن snubs پلوسی دادن

پس از سخنرانی پلوسی توییتی عکس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال گذشته خود را تمدید دست و نوشت: “دموکرات ها هرگز متوقف خواهد شد گسترش دست دوستی به کار انجام می شود #ForThePeople. ما کار خواهد کرد برای پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن ما می توانیم اما ایستاده زمین ما که در آن ما می توانیم.”

زمانی که پلوسی معرفی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او از سمت چپ مرسوم عبارت “من این امتیاز بالا و متمایز افتخار” معرفی رئیس جمهور ایالات متحده و به سادگی معرفی او به عنوان “رئیس جمهور ایالات متحده است.” بالا پلوسی دستیار وقتی پرسید که آیا او تا به حال هر گونه راهنمایی در چرا پلوسی حال حذف این واژه گفت, CBS News, “نه.”

پلوسی همچنین او ساخته شده نارضایتی با رئیس جمهور آشکار در آدرس خود. زمانی که آقای تهمت شکایت کرده است که “بیش از 130 قانون گذاران در این اتاق باید تایید قانونی که ورشکسته ملت ما با ارائه رایگان-مالیات دهندگان بودجه بهداشت و درمان به میلیون ها نفر از بیگانگان غیر قانونی” او mouthed “درست نیست.”

Pelosi اقدامات به نظر می رسد خروج از آنچه او به طور کلی خواسته های خود را حزبی که حفظ ادب. فقط یک ماه و نیم پیش او به طور چشمگیری shushed دموکرات که رشد بیش از حد آوازی در کف خانه پس از رای به استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

کاترین واتسون, نانسی Cordes, Alan او فضل Segers و استیون Khazaal کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de