سخنران نانسی پلوسی خواهد بود صحبت کردن در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی صبح روز پنجشنبه یک روز پس از سنا رای به تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح.

پلوسی و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال درگیر یک دشمنی که شد بیشتر مشهود است در طول خارجه این اتحادیه در روز سه شنبه زمانی که رئیس جمهور رد یک دست را از پلوسی و سخنران آشکارا پاره پاره تا کپی کردن آدرس بعد از آقای ترامپ سخنان خود به این نتیجه رسیدند.

Pelosi شده است در انتقاد از استیضاح محاکمه در سنا و به خصوص این تصمیم توسط اکثریت جمهوریخواه به شنیدن از هر شاهدان قبل از رای گیری به بزدايد.

روند اخبار

تنها یک جمهوری خواه سناتور میت رامنی از یوتا رای به محکوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت است. هر جمهوریخواه رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقاله دوم از استیضاح انسداد کنگره است.

زبان ملی نماز و صبحانه در صبح روز پنج شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ضمنی محکوم رامنی که تا به حال گفت که تصمیم خود را به محکوم کردن رئیس جمهور در اولین مقاله از استیضاح هدایت شد اعتقاد خود را به خدا. رئیس جمهور همچنین در زمان غیر مستقیم در پلوسی در سخنرانی خود متهم او بودن ریاکارانه قبلا گفت که او دعا می کند برای رئیس جمهور.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است. نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که نه چندان” آقای ترامپ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de