مارک کوتاه, رئیس ستاد, معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شده از “توقف-و-frisk” که بسیار بحث برانگیز پلیس استراتژی انجام شد تحت سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی اما فکر آن را “آزار” زمانی که دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ شد شهردار شهر.

بلومبرگ به مدت طولانی با آن مواجه انتقاد برای “توقف-و-frisk” سیاست که به طور قابل توجهی افزایش یافت تحت این تاجر میلیاردر را تصدی عنوان شهردار نیویورک از سال 2002 تا 2013. که انتقاد مطرح در هفته گذشته به عنوان جمهوریخواه سابق اتحاد رسید در نظر سنجی های ملی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. پلیس استراتژی نامتناسب هدفمند نیویورک جوامع اقلیت منجر به بسیاری از تماس “توقف-و-frisk” و شهردار سابق “نژادپرست است.”

به عنوان کلیپ بلومبرگ دفاع از سیاست در سال 2013 و 2015 منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته هشتگ #BloombergIsRacist trended در توییتر. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه شروع به پریدن کرد و در انتقاد به tweeting “وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!”, قبل از حذف پست بعد از مدت کوتاهی. بسیاری از آنها سریع به انتقاد از تهمت, ذکر تاریخ خود را از اظهارات نژادپرستانه و قبلی خود را دفاع از “توقف-و-frisk” خود را.

سی ان ان لنگر دانا باش مواجه کوتاه در یکشنبه مصاحبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف صدای جیر جیر آن را نسبت به چند کلیپ از رئیس جمهور صحبت مطلوب از “توقف-و-frisk” در طول مبارزات انتخاباتی 2016. “اگر حمایت از توقف-و-frisk’ باعث می شود مایک بلومبرگ ‘در مجموع نژادپرستانه’ چه که می گویند در مورد رئیس جمهور تهمت که پشتیبانی آن؟” باش پرسید.

کوتاه پاسخ گفت که تهمت تایید این سیاست تحت جولیانی که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور شخصی وکیل اما دیگر تایید شده بود که آن را گسترش تحت بلومبرگ. این پنس مشاور گفت که این برنامه گسترش یافت “به صورت تصاعدی” تحت میلیاردر دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار.

“او [تهمت] احساس این سیاست اجرا شد به خوبی تحت شهردار جولیانی اما آن مورد آزار قرار گرفته بود تحت شهردار بلومبرگ ،” کوتاه گفت.

به عنوان کوتاه اشاره کرد: “توقف-و-frisk” سیاست تا حد زیادی گسترش یافته تحت بلومبرگ دولت. اگر چه سابق شهردار نیویورک که در دفاع از این پلیس استراتژی او عذرخواهی علنی فقط قبل از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در اواخر ماه نوامبر. او همچنین در ادامه به نشان می دهد که آن را یک استراتژی موثر برای جلوگیری از جرم و جنایت.

“ما بهترین چیزی است که ما می توانیم. من فکر می کنم آن را به حال چیزی برای انجام با آن [کاهش جرم و جنایت],” Bloobmerg گفت: در ژانویه مصاحبه با تیوی Late Show With Stephen Colbert.

کلیپ بلومبرگ دفاع از سیاست در سال 2013 را سال گذشته به عنوان شهردار و پس از آن در سال 2015 به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین در طول هفته گذشته. “نود و پنج درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل یک جا M. O. شما فقط می توانید یک شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس او گفت:” در طول 2015 سخنان به Aspen Institute.

Mike Bloomberg and Donald Trump
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به میلیاردر مایک بلومبرگ طی یک مراسم یادبود در ملی 9/11 یادبود در سپتامبر 11, 2016 در نیویورک
معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی

بلومبرگ تلاش کرده است به استدلال می کنند که او تنها وارث سیاست و پس از آن برای پایان دادن به آن را پس از او متوجه شد که آن را به طور نامتناسبی آسیب رساندن به جوامع اقلیت. اما اظهارات خود را در سال 2013 و 2015 نشان می دهد که او علنا ابراز حمایت از این سیاست در سال گذشته خود را به عنوان شهردار و همچنین پس از خروج از دفتر.

علاوه بر این داده ها نشان می دهد که تعداد سالانه متوقف می شود در نیویورک با افزایش حدود 700 درصد بلومبرگ در طول زمان در دفتر از سال 2002 تا 2011. آنها افزایش یافته و از حدود کمتر از 100000 در سال زمانی که او شهردار شد و نزدیک به 700 ، 000 نفر در هر سال با توجه به اطلاعات وارد شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از نیویورک است. اگر چه تعداد کاهش یافته و متوقف می شود در بلومبرگ نهایی دو سال آنها باقی مانده است در مورد دو بار به عنوان بالا در سال 2013 به عنوان سال اول خود را در دفتر.

جولیانی همچنین با انتقاد بلومبرگ در حال حاضر در تلاش برای رد گم کردن از او حمایت قبلی برای “توقف-و-frisk” در طول پنج شنبه مصاحبه. “او 100 درصد به نفع این برنامه است. به عنوان مشتاق در مورد آن را به عنوان من بود” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل گفت: رادیو میزبان جان Catsimatidis.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im