معاون رئیس جمهور مایک پنس درخواست عذرخواهی از خبرنگاران برای به tweeting که خبرنگاران خواسته شد به پوشیدن ماسک به کلینیک مایو حتی اگر پنس نمی پوشیدن.

استیو هرمان کاخ سفید دفتر رئیس ایالات متحده مبتنی بر خروجی رسانه های صدای آمریکا (VOA) گفت: پنج شنبه که پنس را به خبرنگاران گفت: آنها نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حالی که پوشش پنس را مراجعه به کلینیک مایو در روز سه شنبه. پنس اما نمی پوشیدن یک ماسک صورت در طول سفر است. پس از هرمان توییتی که همه گفته شد ماسک بودند یک نیاز برای مراجعه به کلینیک مایو, پنس را گفته و درخواست عذرخواهی.

پنس به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که او نمی پوشیدن ماسک به مرکز پزشکی چون او نه آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده, من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس در اطراف است آزمایش برای coronavirus” پنس گفت. “و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما.”

پنس و همسر کارن گفت: در برنامه خبری فاکس و دوستان پنج شنبه که معاون رئیس جمهور بود غافل از کلینیک مایو نیاز از یک ماسک صورت تا زمانی که سفر خود بود.

“ما به عنوان کارشناسان پزشکی ما گفت: با پوشیدن یک ماسک شما مانع از گسترش بیماری” کارن پنس گفت: “و دانستن است که او نمی باید COVID-19 او نمی پوشند یکی است.”

“این در واقع پس از او سمت چپ کلینیک مایو که او در بر داشت که آنها تا به حال یک سیاست از همه درخواست برای پوشیدن ماسک,” او اضافه شده است.

هرمان را پنج شنبه tweet به نظر می رسید به در تناقض است که توضیح.

“همه ما که سفر با [پنس] اطلاع داده شد از @VP روز قبل از سفر که با پوشیدن ماسک مورد نیاز بود توسط @MayoClinic و برای آماده سازی بر این اساس” هرمان نوشت.

یک شنبه جیر از کلینیک مایو گفت که پنس شده بود و اطلاع از چهره خود را با ماسک سیاست قبل از سفر خود را. که جیر جیر از آنجا حذف شده از کلینیک خوراک توییتر.

mike pence
معاون رئیس جمهور مایک پنس را خواستار عذرخواهی پنج شنبه از یک گزارش که نشان داد که اگر چه پنس گفته شده بود او نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که بازدید از کلینیک مایو سه شنبه پنس تصمیم به انجام این کار
الکس ونگ/گتی

با توجه به گزارش از واشنگتن پستهرمان گفته شد توسط White House Correspondents’ Association که او دیگر مجاز در نیروی هوایی دو معاون رئیس جمهور هواپیما. اینکه بیشتر عذاب خواهد بود doled به هرمان وابسته اگر معاون رئیس جمهور دریافت کرد عذرخواهی از یا فردا یا هرمان خود را.

اما هرمان را صدای جیر جیر ممکن است به طور تصادفی نشان داد اطلاعات فرستاده شده به خبرنگاران در یک سفر برنامه ریزی سند است که کاخ سفید تا به حال طبقه بندی شده به عنوان رکورد.

“لطفا توجه داشته باشید, کلینیک مایو است که نیاز به همه افراد سفر با معاونت پوشیدن ماسک” گفت: این سند با توجه به پست. “لطفا یکی را می پوشند در حالی که در سفر است.”

در بیانیه ای گفت: خبرنگاران که پوشش کاخ سفید “همیشه و به شدت پایبند به حفظ کردن هر رکورد در کاخ سفید ارتباطات به خبرنگاران برای اهداف برنامه ریزی مربوط به تدارکات است که پیامدهای امنیتی قبل از حوادث است.”

نیوزویک رسیده به معاون رئیس جمهور پنس و فردا برای نظر.

با پوشیدن ماسک در مناطق که در آن اجتماعی فاصله می تواند دشوار است برای حفظ شد توصیه می شود در ماه آوریل توسط CDC. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک خبر در نشست خبری که او نمی خواهد می پوشند در طول این دوره از وظایف خود را.

“به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بزرگ مصمم میز من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم. من فقط آن را نمی بینیم برای خودم. من فقط نمی کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de