معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان یکشنبه که او باید فرسوده یک ماسک صورت در طول سفر خود به کلینیک مایو در هفته گذشته. پنس در زمان گرما آنلاین به صورت زیر نمی کلینیک ماسک سیاست — و بنا به گزارش ها انتقام در برابر یک روزنامه نگار که به آن اشاره کرد.

“من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو” پنس گفت: در فاکس نیوز مجازی سالن شهر. او تاکید کرد که او در تست اغلب برای coronavirusبنابراین او فکر نمی کنم او مطرح شده به دیگران در معرض خطر.

دو روز پس از سفر کلینیک مایو او ملبس به ماسک در حالی که بازدید از جنرال موتورز کارخانه خود را در در ایالت ایندیانا است.

پنس اعتبار مردم در سراسر کشور به صورت زیر فدرال راهنمایی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

“این واقعا یک بیانیه در مورد مردم آمریکا راه مردم شده اند و مایل به گام رو به جلو عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در تنظیمات که در آن آنها نمی تواند انجام دهد که” او گفت:. “همانطور که ما همچنان به تمرین این اصول همه ما با هم من می دانم که ما را از این طریق دریافت کنید.”

عکس از پنس را مایو کلینیک دیدار سه شنبه گذشته نشان داد او به عنوان تنها کسی که در این گروه با پوشیدن یک ماسک. مشهور پزشکی مینه سوتا مرکز سیاست نیاز به تمام بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک. پنس در آن زمان گفت که او در حال غرق یک ماسک به دلیل در حالی که صحبت کردن به درمانگاه کارکنان او می خواست “به دنبال ’em در چشم” و بهتر گفتگو با آنها است.

پنس را در ابتدا ادعا کرد که در فاکس نیوز که او آگاه از سیاست. اما یک صدای امریکا ایران را که تحت پوشش این سفر نشان داد که پنس کارکنان بود به خبرنگاران گفت: در مورد مایو کلینیک ماسک سیاست در پیش است. خبرنگار استیو هرمان گفت: پنس را ممنوع او را از نیروی هوایی دو پس از او رفت و با اطلاعات.

این CDC توصیه می کند که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ. اما رئیس جمهور تهمت است و نه فرسوده ماسک در طول همه گیر و به خبرنگاران گفت: “من نمی دانم به نوعی من آن را نمی بینم برای خودم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de