معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی پیوستن به رئيس جمهور تهمت برای پیاده روی به سنت جان کلیسا “از فراوانی از احتیاط گفت:” رادیو فردا رادیو در مصاحبه جمعه.

“من در کاخ سفید است. و من در واقع تشویق به ماندن در کاخ سفید از فراوانی از احتیاط. آن بدیهی است که یک — یک فرار محیط زیست در لحظات و خیلی من را تشویق به باقی می ماند. اما من خوشحال شده اند به راه رفتن شانه به شانه در سراسر پارک لافایت با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” پنس گفت: CBS اخبار رادیو در مصاحبه ای که در پیتسبورگ.

برخی از ناظران متوجه معاون رئیس جمهور نبود به خصوص با توجه به اهمیت ایمان به او. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور گاهی اوقات دلسرد از بودن در همان محل در همان زمان.

رئیس جمهور تصمیم به راه رفتن در سراسر خیابان را به کلیسا و نگه دارید تا یک کتاب مقدس برای یک عکس op پس از لافایت پارک بودم پاک از معترضان به زودی بحث برانگیز است. رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley در روز پنج شنبه گفت حضور او در عکس op بود که یک “اشتباه” است که “ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

Milley بیانیه در زمان کاخ سفید با تعجب به چندین کاخ سفید منابع گفته اند رادیو فردا. اما پنس حاضر به وزن در Milley پذیرش از یک “اشتباه است.”

“من احترام زیادی برای کل Milley. او پیشرو ما Joint Chiefs of Staff با تمایز است. من احترام توانایی خود را به صحبت می کنند خود را در مورد حضور او وجود دارد” پنس گفت: CBS اخبار رادیو.

همراه با سایر ارشد کاخ سفید با مقامات پنس کاهش یافته است می گویند وجود دارد سیستمیک نژاد پرستی در کشور گفت: در حالی که نژادپرستی وجود ندارد. پنس ملاقات با رهبران آمریکایی آفریقایی تبار در یک کلیسا در پیتسبورگ جمعه از جمله یک کشیش راس اونز که گفت: او خسته از مردم که زندگی در یک حباب و اذعان نیست سیستمیک نژاد پرستی. Khazaal خواسته پنس اگر او موافق وجود دارد سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است.

“من اذعان کرد که وجود دارد این است که نژاد پرستی در امریکا فقط به عنوان وجود دارد در هر کشور بر روی زمین” پنس گفت. “و ما بدیهی است که تا به حال به چالش کشیدن تاریخ آفریقایی-آمریکایی ها بیش از 400 سال گذشته است. اما من واقعا معتقدم که هر آمریکایی می تواند افتخار از پیشرفت ما در طول زندگی از این کشور است.”

در یکی دیگر از موضوع های معاون رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد یک تصویر توییتی سپس حذف شده از حساب خود را نشان ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس کمپین کارکنان جمع آوری نزدیک به هم و بدون ماسک. CDC توصیه می کند ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی به خصوص در هر نوع از جمع آوری.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که تمام اقدامات وجود دارد مناسب است و همانطور که در ادامه به کار آنها در عمل در یک راه امن و مسئول — درست مانند کسب و کار در سراسر آمریکا در حال انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im