پنس می گوید تهمت و سخن گفتن در کاهش تست شد “عبور از مشاهده”

رئیس جمهور تهمت نظرات در یک آخر هفته کمپین تجمع در اوکلاهما در مورد کم کردن سرعت تست برای coronavirus شد فقط “عبور مشاهده” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ملت حکام در روز دوشنبه.

رئیس جمهور شده است به طور گسترده ای برای انتقاد ظاهری به اخراج اهمیت تست برای COVID-19 به خصوص در نرخ عفونت همچنان به صعود در سراسر کشور. اواخر روز شنبه پس از رئيس جمهور تجمع یک مقام کاخ سفید گفت: رادیو فردا که رئیس جمهور نظرات “در بذله گویی.”

روز دوشنبه پنس روشن رئیس جمهور نظرات در مورد تست در بازجویی های نوادا دموکراتیک فرماندار استیو Sisolak که به دنبال اطمینان که دولت فدرال و رهبران خواهد ماندن در همان صفحه در مورد اهمیت تست برای COVID-19. Sisolak به نام رئیس جمهور نظرات “مفید نیست” – اما نه او و نه پنس با اشاره به آنها به عنوان یک شوخی به گفته صوتی از این تماس به دست آمده توسط رادیو فردا.

“رئیس جمهور نظرات به شنبه شب به عنوان آن مربوط به سفارش خود را به سرعت پایین تست شد قطعا مفید نیست” Sisolak گفت پنس. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در نوادا را افزایش دهیم, تست برای افزایش در دسترس بودن تست و موارد ما بالا رفته است. آن را نه تنها یک نتیجه از تست بیشتر, آن را نیز یک نتیجه از مردم با پوشیدن ماسک و نه پیروی از پروتکل های اجتماعی. بنابراین اگر ما می تواند همه در همان صفحه و یک تعهد است که وجود ندارد فدرال دستور به کم کردن سرعت تست من فکر می کنم این امر می تواند بسیار مفید باشد.”

پنس گفت Sisolak دولت است “رفتن به ادامه همکاری با شما در تست — من فکر می کنم رئیس جمهور مشاهده شد یک عبور مشاهدات در اظهارات خود. اما ما شاهد هستیم که در حال حاضر که ما در حال انجام بیش از 500,000 آزمون در روز, ما در حال پیدا کردن بیشتر مردم است. که باعث شد تا برخی از شماره های ما. بنابراین من فقط می خواهم بگویم به شما و همه فرمانداران در تماس به رسانه ها متمرکز شده تعداد موارد جدید که همه ما را توضیح دهد درصد است که بازتاب فوق العاده از یک موفقیت ملی در مرحله آزمایش است و ما در حال شناسایی افراد. و آن این است که بازتابی از بزرگ همکاری در فدرال در سطح دولت و همچنین بخش خصوصی ما.”

چند نفر گوش دادن به دوشنبه را به طور منظم برنامه ریزی شده کنفرانس با فرمانداران مشترک برجسته و صوتی از جلسه با رادیو فردا.

شنبه شب در تولسا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام افزایش تست برای کوروناویروس “یک شمشیر دو لبه است.”

“در اینجا بد… هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم; شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تقریبا 6,200 مردم در آن حضور داشتند. “بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا.”

در بیانیه ای پس از تماس در دوشنبه Sisolak گفت: تست “یک جزء حیاتی برای نوادا نقشه راه برای بازیابی بازگشایی و برنامه ریزی دولتی ساخته شده است گام های بلندی برای آزمایش در دسترس برای همه بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در حال برگزاری نمایشگاه علائم یا نه. افزایش تست کمک می کند تا تعیین گسترش ویروس در جامعه می دهد و ایالتی و محلی بهداشت عمومی عملیات اطلاعات حیاتی به دنبال اقدامات تهاجمی برای کمک به نظارت و پاسخگویی به شیوع است.”

پنس نیز گفت: فرمانداران که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی می ماند متمرکز بر افزایش موارد نه متحده با این وضعیت پایدار در 41 و گفت: فرمانداران است که مقامات پزشکی شاهد یک روند رو به رشد بیشتر افراد زیر سن 45 تست مثبت برای کوروناویروس.

“ما شاهد پیشرفت مداوم در اکثریت قریب به اتفاق متحده” پنس گفت: فرمانداران با توجه به یک فرد گوش دادن به تماس.

طی تماس پنس نیز نامیده می شود در فرمانداران جمهوریخواه از فلوریدا و تگزاس و آریزونا به توضیح دهید که چگونه آنها در حال دست زدن به یک افزایش شدید عفونت در کشورهای خود را. پنس و دیگر مقامات در تماس به خصوص ستایش فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis خود را برای مدیریت یک تعداد بی سابقه ای از عفونت در دولت آفتاب. DeSantis تصریح کرد آنچه که او علنا گفته که افزایش تست در میان جوان و افراد بدون علامت است رانندگی میزان عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im