پنس نمی گویند “black lives matter” در مصاحبه Juneteenth

معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی گفتن عبارت “black lives matter” زمانی که به طور خاص خواسته به آنها می گویند در مصاحبه با یک محلی وابسته به ABC در فیلادلفیا. مصاحبه صورت گرفت در جمعه Juneteenth که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده است.

او به جای آن گفت: آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید یک تراژدی بود و گفت: “در این کشور به خصوص در Juneteenth ما جشن می گیرند این واقعیت است که از زمان تاسیس این ملت ما گرامی داشتن ایده آل است که همه, همه ما در برابر خلق شده اند و وقف توسط خالق ما با برخی از حقوق مسلم. و بنابراین تمام زندگی ماده در حس بسیار واقعی.”

مصاحبه برایان Taff فشرده پنس چرا او نمی خواهد می گویند که کلمات آن را تبدیل به یک کشور محوری گریه برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

“مردم می گویند, البته, تمام زندگی مهم است. اما به گفتن عبارت است اذعان است که سیاه و سفید زندگی می کند همچنین ماده در یک زمان در این کشور که آن را به نظر می رسد که وجود دارد یک بخش از جامعه ما که با این نظر موافق نیست. پس چرا شما نمی گویند این واژه ها؟” Taff پرسید.

“من را قبول نمی کند این واقعیت برایان که وجود دارد این است که یک بخش از جامعه آمریکا که مخالف در preciousness و اهمیت هر زندگی انسان” پنس پاسخ داد.

پنس گفت: CBS اخبار رادیو در اوایل این ماه که او معتقد است که نژادپرستی وجود دارد در امریکا به عنوان آن را در همه جا.

“من اذعان کرد که وجود دارد این است که نژاد پرستی در امریکا فقط به عنوان وجود دارد در هر ملت” پنس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im