پنسیلوانیا علائم لایحه منع ازدواج کودکان مشابه قانون می گذرد در مینه سوتا در مجلس سنا

نیوزویک | No comments

پنسیلوانیا شد سومین ایالت در ایالات متحده به ممنوعیت ازدواج کودکان به عنوان فرماندار تام گرگ لایحه را امضا جمعه منع صدور مجوز ازدواج برای هر فردی با سن کمتر از 18.

“تعیین حداقل سن برای به دست آوردن مجوز ازدواج کمک خواهد کرد که جلوگیری از بهرهکشی از کودکان,” فرماندار گرگ گفت: در یک جمعه آزادی مطبوعات. “ازدواج مقدس و تعهد جدی است که باید انجام شود با عشق با دو بزرگسالان با کودکان در حال بهره برداری توسط بی پروا بزرگسالان است.”

در حال حاضر تنها در کشورهای دیگر با آشکار ممنوعیت ازدواج کودکان در حال دلاور و نیوجرسی.

روز چهارشنبه در ایالت مینه سوتا در مجلس سنا به اتفاق آرا به تصویب یک لایحه outlawing ازدواج. فرماندار Tim Walz است که انتظار می رود به ثبت نام در این لایحه به صورت قانون در ماه اوت است.

تحت زمان مینه سوتا قانون افرادی که 16 و 17 سال می توانید ازدواج با رضایت والدین و امضای یک قاضی.

“در حقیقت یک کودک نمی تواند طلاق نمی توانم اجاره یک آپارتمان می خرید و یا اجاره یک ماشین نمی تواند دریافت مراقبت های بهداشتی و یا بررسی به یک بیمارستان نمی تواند یک حساب بانکی باز می کند دسترسی به ارث نمی توانید یک کارت اعتباری نمی تواند حتی ماندن در یک کتک پناهگاه زنان گفت: لایحه نویسنده سناتور ساندرا Pappas در یک طبقه سخنرانی روز شنبه. “یک کودک نمی تواند کمک به خود و یا فرزندان او.”

نیوزویک رسیده به فرماندار Walz را برای نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tom wolf
فرماندار پنسیلوانیا تام گرگ امضا لایحه منع ازدواج کودکان در دولت خود را در روز جمعه.
مارلا Aufmuth/گتی

وجود دارد هیچ قانون فدرال در مورد ازدواج کودکان به عنوان قانون در مورد این موضوع تنظیم شده است توسط فردی متحده است.

با توجه به حمایت گروه Unchained در آخرین 248,000 کودکان به عنوان جوان به عنوان 12 سال ازدواج کرده بودند در ایالات متحده بین سال های 2000-2010. این گروه همچنین می گوید: 77 درصد از جزئی دختران که ازدواج کردم در ایالات متحده در آن زمان ازدواج کرده بودند برای مردان بالغ است.

“برخی از کودکان به نکاح در یک سن یا با همسر تفاوت سنی که به منزله تجاوز به عنف قانونی خود را تحت قوانین ایالتی” گروه سایت گفت.

زمانی که قانون معرفی شد در سال 2017 در کالیفرنیا به ممنوعیت هر کسی زیر سن 18 سال از ازدواج مخالفت با این لایحه آمده از شمال کالیفرنیا فصل ACLU. در میان دفاع داده شده توسط آیتالله سیستانی بود که ازدواج جوان اجازه افراد برای فرار از سیستم نگهداری با تبدیل شدن آزاد از طریق ازدواج.

کالیفرنیا بعد از گذشت یک نسخه از قانون ساخته شده است که 18 رسمی سن ازدواج. اما با رضایت والدین و امضای یک قاضی جزئی ممکن است هنوز ازدواج.

در حالی که فرزند ازدواج شده است در ارتباط با برخی اعمال Unchained در آخرین اجرایی, مدیر Fraidy Reiss گفت: در سال 2018 است که اطلاعات در این زمینه کافی بود.

“داده های ما برگرفته از سراسر ایالات متحده را شامل نمی شود شناسایی اطلاعات مورد کودکانی که ازدواج کرده بودند برای بیشتر قسمت ها” ریس گفت WBUR. “بنابراین ما نمی دانیم که از داده چرا آنها ازدواج کرده بودند و یا اینکه آیا آنها از خاص ادیان. ما می دانیم که از زنان و دختران که رسیدن به ما که این اتفاق می افتد در هر عمده دین در جزئی ادیان و سکولار در پس زمینه.”

اگر چه در اکثر کشورهای ازدواج کودکان است که هنوز هم اجازه قانون فدرال ایالات متحده است که رابطه جنسی بین یک فرد با سن کمتر از 16 و فرد دیگری چهار سال مسن تر است که جرم.

در کشورهای که در آن ازدواج ها قانونی است Reiss گفت: در سال 2019 “چه خواهد بود در غیر این صورت در نظر گرفته جرم تجاوز به عنف می شود کاملا قانونی پس از یک مجوز ازدواج صادر شده است ، ما در حال ایجاد یک مسخره از تجاوز به عنف قانونی قوانین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>