پنسیلوانیا مرد یکطرفه SUV از طریق جمعیت از اولین پاسخ دهندگان در ‘سلام به پرستاران رژه در میان همه گیر

پنسیلوانیا مرد سوار وسیله نقلیه خود را از طریق جمعیت از اولین پاسخ دهندگان جمع آوری شده از ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی در رحمت فیتزجرالد بیمارستان در داربی در روز سه شنبه.

محققان گزارش راننده SUV مسلح شد و تهدید به ضرر مردم است. هیچ یک از شرکت کنندگان در سلام گزارش شده بود مجروح شدند.

پس از در حال اجرا یک نور قرمز مرد چراغ پلیس در تعقیب از طریق شهر. اما راننده کنترل را از دست داده و پس از برخورد با خودرو و بدبختانه وسیله نقلیه خود را بر روی سمت آن. او را بازداشت گرفته شده توسط پلیس. مقامات منتشر نشده نام فردی است.

عصر ایران به خارج از داربی قصبه اداره پلیس برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

تشکیل شده عمدتا از اعضای منطقه آتش بخش پنسیلوانیا اولین پاسخ دهندگان شرکت کرده بودند در یک ادای احترام به پرستاران. به عنوان تغییر تغییر رخ داده در بیمارستان های آتش بیرون ایستاده بود و کف زدند.

“ما افتخار و قدردانی از همسایگان ما از آتش محلی و ادارات پلیس در شهرستان دلاور ستایش و نشان دادن همبستگی با شجاع ما همکاران در رحمت فیتزجرالد” گفت: رحمت کاتولیک مرکز پزشکی جمهور کریستوفر Cullom به روزانه اخبار محلی. “در طول چند هفته گذشته ما را دیده اند قهرمانانه کار از ما بالينی و کارکنان پشتیبانی و ما همچنان به تحسین تعهد خود را به ما بیماران مبتلا به جامعه ما و ماموریت ما است.”

nurse
مقامات در پنسیلوانیا می گویند یک مرد سوار SUV خود را از طریق جمعیت از اولین پاسخ دهندگان شرکت کننده در یک ادای احترام به پرستاران در روز سه شنبه.
iStock/گتی

پاسخ اول شد و نه تنها آنهایی که برای نشان دادن قدردانی به پرسنل پزشکی مراقبت از coronavirus بیماران. در حال انجام تلاش های مشترک اعضای U. s. Navy Blue Angels and the U. s. Air Force Thunderbirds در حال شرکت در یک سری از پلها برای نشان دادن حمایت خود را.

“ما هیجان زده به پرواز بیش از شهرستانها در سراسر آمریکا به راه ما گفت: به لطف بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و تمام افرادی که selflessly اجرا به نقض کار به نگه داشتن امریکا قوی” گفت: نیروی هوایی رئیس Stagg کلی دیو Goldfein و رئیس عملیات نیروی دریایی دریاسالار مایکل Gilday در یک بیانیه مشترک صادر شده در ماه آوریل است. “این است که ما راه نشان دادن است که ما همه در این با هم و که روح غالب خواهد شد.”

خلبانان در هر دو اسکادران در حال انتظار برای پرواز بیش از مناطق کشور سخت ترین ضربه از coronavirus. مردم رعایت flyovers انتظار می رود برای حفظ و اجتماعی فاصله پروتکل های. هواپیما درگیر خواهد شد در هوا سوخت رسانی روش به منظور کاهش خطر گسترش ویروس.

آبی فرشتگان در حال انتظار برای پرواز بیش از دو جکسون و میامی در جنوب شرقی فلوریدا روز جمعه.

بیمارستان کارکنان در لی سلامت در فورت مایرز فلوریدا دریافت یک سلام ویژه از اداره پلیس محلی خود را در ماه آوریل است. افسران مانور وسایل نقلیه خود را در شکل یک قلب در مرکز پزشکی را در پارکینگ.

به عنوان از آوریل 6 وجود دارد تقریبا 1,263,000 موارد مثبت coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده با 74,800 مرگ و میر منتسب به ویروس. اما 212,981 افراد شده است به عنوان برچسب به طور کامل بهبود نیافته اند و یا از بیمارستان مرخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر