ایالتی پنسیلوانیا هرزه فایل قطعنامه خواستار “دولت بعد از تحقیر روزه و نماز’ به کفاره برای Coronavirus همه گیر

نیوزویک | No comments

ایالتی پنسیلوانیا نماینده استفانی Borowicz به نام برای دولت به رسمیت شناختن مارس 30 سال 2020 به عنوان “یک دولت بعد از تحقیر روزه و نماز” در یک قطعنامه معرفی به پنسیلوانیا مجمع عمومی در روز دوشنبه.

“در طول این بیماری همه گیر از 2020 و متعاقب آن عدم اطمینان و اضطراب از این زمان ساکنان نیوکاسل ممکن است آرامش تبدیل به یک روز از تحقیر روزه و نماز” Borowicz نوشت: در قانون نیز گفت: coronavirus همه گیر ممکن است یک “مجازات تحمیل شده بر ما برای ما مغرور گناهان.”

اما Borowicz را حل می کند به صراحت دولت است که نماز از ساکنان نیوکاسل را درمان coronavirus. به جای “ایالات فریاد ملت خواهد بود در بالا شنید و پاسخ با برکت کمتر از عفو ملی ما گناهان و بازسازی جدید ما تقسیم شده و درد و رنج به کشور سابق خود خوشحال وضعیت وحدت و صلح است.”

نیوزویک رسیده به Borowicz نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

prayer
ایالتی پنسیلوانیا نماینده استفانی Borowicz معرفی قوانین شنبه برای یک ایالت “بعد از تحقیر روزه و نماز” در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.
گتی

Borowicz این قانون پیشنهادی قرض زبان از مشابه قطعنامه تصویب شده توسط رئیس جمهور آبراهام لینکلن در دوران جنگ داخلی در مارس سال 1863 که در آن کل ملت نام گرفت تا خود را وقف مراسم مذهبی به جای “عادی خود سکولار حرفه” برای یک روز.

در 2019, Borowicz شد انتقاد برای نماز باز در پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان است که در آن از او خواسته بخشش خداوند در همان روز تحلیف از نماینده Movita جانسون-Harrell, اولین زن مسلمان انتخاب شود به دولت در قوه مقننه.

خانه اقلیت شلاق اردن هریس در بیانیه ای گفت: در آن زمان که Borowicz نماز بود “تفرقه.”

“اجازه بدهید من روشن” هریس گفت. “من یک مسیحی است. من صرف صبح یکشنبه در کلیسا عبادت و خدا را شکر برای همه که من آن را. اما به هیچ وجه معنا است که من می نمایی دین من در کسانی که عبادت متفاوت تر از من انجام دهد.”

“وجود دارد هیچ اتاق در ساختمان کاپیتول برای اقدامات مانند این” هریس ادامه داد: “و آن را فوق العاده ناامید کننده است که امروز در نماز باز شد تا تفرقه.”

مکان های عبادت در برخی از کشورها درهای خود را بسته اند به منظور مبارزه با گسترش coronavirus. کلیساهای کاتولیک در نیویورک لغو جمعی به نیویورک قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت: در مارس مکان عبادت در ده استان ها را باز برای نماز. همه در شخص خدمات انجام شده توسط کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران (LDS) نیز لغو شده است در یک سطح در سراسر جهان.

“ما توصیه در سراسر جهان دولتی و کلیسا و رهبران پزشکی و دعا در نظر گرفته شود شرایط فعلی گفت:” برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری و رسیدن به حد نصاب از دوازده رسولان در مارس بیانیه. “ما می خواهیم به خوبی شهروندان جهانی و انجام آنچه که ما می تواند به کنترل این بیماری مسری.”

هوستون megachurch Lakewood Church, pastored توسط Joel Osteen آغاز شده جریان خدمات خود را آنلاین با توجه به تهدید جامعه گسترش coronavirus.

“این همیشه یک اولویت برای ما به پیشنهاد اعضای ما و مهمانان ما یک محیط امن و سالم برای عبادت و مراحل بعدی خود را نسبت به عیسی” خواندن بیانیه ای در لیکوود وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>