پنتاگون در حال کار برای ارائه 100,000 کیسه های بدن به FEMA

واشنگتن — وزارت دفاع در حال کار برای ارائه 100,000 کیسه های بدن به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) یک سخنگوی پنتاگون تایید کرد روز شنبه به عنوان کشور پرانتز برای چه رئیس جمهور تهمت گفته خواهد شد “خشن” و “دردناک” دوره دو هفته ای در coronavirus بیماری همه گیر.

FEMA درخواست بدن کیسه از پنتاگون, Defense Logistics Agency (DLA). سرهنگ مایک اندروز یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: وزارت و DLA “یک دیرینه ترتیب با FEMA برای تهیه کلید کالاها از DLA صنعتی همکاران در طول بحران انجام عملیات پاسخ.”

“DLA در حال حاضر در پاسخ به FEMA محتاطانه برنامه ریزی و تلاش برای 100.000 بوکس به آدرس سردخانه احتمالات به نمایندگی از دولت در امور بهداشت و درمان سازمان” او در بیانیه ای گفت. درخواست شد اولین گزارش خبری بلومبرگ.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

ملت مقامات بهداشت در حال پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus حتی با قوی کاهش اقدامات گرفته شده است. برای جلوگیری از گسترش ویروس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تمدید اجتماعی در سراسر کشور فاصله دستورالعمل تا پایان مارس و 37 متحده صادر کرده اند خود را در سطح ایالت stay-at-home سفارشات.

شهر نیویورک پیراپزشک اسناد “میدان جنگ تریاژ” در طول شیوع کروناویروس

آقای ترامپ گفت که کاخ سفید انتظار دارد که این کشور را در اوج مرگ و میر در سراسر اواسط ماه آوریل با آمریکا رو “بسیار دشوار دو هفته.”

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با کاخ سفید را Coronavirus وظیفه نیروی شنبه.

وزارت دفاع به کمک N95 ماسک و خدمت هواکش به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای کمک به پاسخ به کروناویروس و دو نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی های وارد شده در نیویورک و لس آنجلس برای کاهش فشار بر روی منطقه ای بیمارستان درمان COVID-19 بيمار.

وجود دارد بیش از 216,000 تایید موارد به کروناویروس در آمریکا و مرگ و میر پیشی گرفته است 5,100 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im