پیت آلونسو روند پس از میکروفن می خواهم تا متس بازیکن قطره F-Bomb در برنامه زنده تلویزیونی

نیوزویک | No comments

New York Mets اول baseman پیت آلونسو شروع روند در توییتر پس از انداختن یک F-bomb در طول ESPN پخش متس’ بازی در برابر سنت لوئیس کاردینالز.

آلونسو بود که نام 2019 را Rookie of the Year شد و میکروفون را می خواهم تا برای یک بخش از چهار بهار آموزش بازی ارائه تفسیر و حکایات. او روایت بازی زنده از میدان در یک سرگرم کننده بخش تماس با outs از پایه اول. در حالی که گرم کردن به بت او صحبت در مورد ایالت فلوریدا مربی مایک مارتین فکر نمی کنم او به اندازه کافی خوب بود. “شوخی او را” او کنایه آمیز از ستاره شرق.

به عنوان کاردینالز outfielder هریسون Bader شدت به خفاش آلونسو به سخره بازیکن. “اگر او می شود بیش از در اینجا من میخوام او را به جهنم,” او گفت:. “آیا شما بچه ها ؟ او فقط f**kin’ به من لبخند زد.”

ESPN بلافاصله پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر.

Pete Alonso
پیت آلونسو #20 از New York Mets در خفاش در بهار آموزش بازی برابر میامی مارلینز در شبدر پارک در مارس 03, 2020 در پورت سنت لوسی, فلوریدا. در حالی که میکروفن می خواهم تا برای اولین بار چند نوبت از بازی روز چهارشنبه آلونسو کاهش یافته F-bomb.
مارک براون/گتی

خوشبختانه Metsmerized آنلاین نویسنده Michael Mayer اسیر لحظه ها و به اشتراک گذاشتن آن در توییتر.

طرفداران جشن آلونسو برای لعن در برنامه های زنده تلویزیونی. یک فن است و حتی پیشنهاد mic-ing او را بیشتر.

کمدی نویسنده دیوید برودی نوشت که آلونسو را اشتباه نباید به عنوان یک شگفتی آمده پس از او اختراع مخفف “LFGM” یک اقتباس از این سه حرف مخفف “اجازه دهید متس.” آن را دشوار است به حدس بزنید چه “F” می ایستد.

علاوه بر پخش کردن کاف F-bomb دیگر طرفداران ورزش ستایش ESPN تصمیم به سعی کنید چیزی جدید و هیجان انگیز را به بازی جالب برای همه طرفداران. دیگر کاربران توییتر نوشت که آنها می خواهم برای شنیدن آلونسو میکروفن می خواهم تا برای بازی های بیشتر.

یکی دیگر از فن توییتی که آلونسو را f-bomb ممکن است خراب کردن بخش برای بازی های آینده, اما همچنین نوشت که او انتظار دارد که آن را از ملاقات کرد.

این نیست آلونسو اولین سوال برانگیز سخن گفتن. در یک مصاحبه با نیویورک پست آلونسو تعبیر خود امید برای متس جهان سری نفع یک کاندید مهم است. “من می خواهم به جشن در یک رژه شناور, مست, به جهنم که, هدف,” او گفت:. “من می خواهم به داشتن اوقات خوب با همه جشن, برگزاری یک جایزه.”

بعد از آن در بازی infielders و گاه به گاه چپ-دونده Dominic Smith and J. D. Davis نیز میکروفون می خواهم ، اسمیت به شوخی در مورد دیویس’ سابق تیم هوستون آستروس و خود را فریب دادن است ، “دیوی یک تن از تقلب ورق. شما می دانید چه کنم؟” اسمیت chimed در زمانی که دیویس خواسته شده بود در مورد استفاده از یک ورق تقلب برای بازی در موقعیت های مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>