تازه های رای گیری نشان می دهد پیت Buttigieg بسته شدن در سن. برنی ساندرز’ New Hampshire اولیه منجر جلوتر از روز سه شنبه رای خود را با تیم امید است که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار می تواند در ارائه دیگر جای تعجب عملکرد قوی.

نهایی روزانه 7 اخبار/Emerson, کالج, نیوهمشایر, ردیابی نظرسنجی منتشر شد یکشنبه, نشان می دهد که ساندرز نگهداری سالم منجر شود با 30 درصد از رای دهندگان.

Buttigieg—که به دقت شکست ساندرز در آیووا قفقاز—دوم در نیوهمپشایر بر 23 درصد است. سناتور. امی Klobachar سوم است در 14 درصد دیابت الیزابت وارن چهارم در 11 درصد و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن عقب مانده در پنجم 10 درصد است.

ساندرز’ پشتیبانی همواره نورانی در اطراف 30 درصد علامت در طول هفته گذشته 7 اخبار/کالج امرسون روزانه نظرسنجی نشان داده است. Buttigieg دچار چهار نقطه قطره در حمایت قبلا در این هفته اما از شنبه به یکشنبه به دست آورد و سه امتیاز به قطع ساندرز’ منجر شود.

اسپنسر کیمبال امرسون کالج نظرسنجی مدیر گفت: آخرین نظرسنجی نشان می دهد که Buttigieg “هنوز هم می تواند جلو و یک New Hampshire, تعجب,,” با وجود ساندرز’ منجر شود.

“Klobuchar همچنان به حرکت می کند اما او هنوز هم مسیرهای بالا دو نامزد با اختلاف قابل توجهی,” کیمبال اضافه شده است. “وارن و بایدن هنوز هم می تواند به عنوان بالا به عنوان سوم اما امروز داده بود و آنها را از رفتن در جهت اشتباه است.”

نظرسنجی نظر سنجی 500 ثبت دموکراتیک و مستقل به احتمال زیاد رای دهندگان با یک حاشیه خطا از 4.3 درصد است.

سی و یک درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که آنها هنوز هم ممکن است تغییر ذهن خود را در مورد چه کسی را برای رای دادن در روز سه شنبه.

ساندرز طرفداران به نظر می رسد بیشتر متعهد با 85 درصد خود را به احتمال زیاد هواداران گفت: آنها قطعا به او رای. این درست بود از 59 درصد از Buttigieg به احتمال زیاد حامیان.

ساندرز را حفظ کرده است و حمایت قوی در میان رای دهندگان زیر 50 سال—یکشنبه ارقام نشان داد او منجر جمعیتی با 42 درصد حمایت جلوتر از Buttigieg بر 24 درصد است. اما سناتور ورمونت مسیرهای Buttigieg 19 به 23 درصد در میان رای دهندگان در سن 50 و بالاتر.

قابل پیش بینی Buttigieg نمی کرایه خوبی در میان “بسیار لیبرال رای دهندگان.” ساندرز آگهی های این گروه با 54 درصد پشتیبانی توسط وارن در 21 درصد است. Buttigieg شکستن نیست دو چهره در میان این جمعیت شناختی.

Buttigieg است موقعیت خود را به عنوان یک میانه و یک نامزد است که می تواند متحد حزب در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دولت است. در میان “تا حدودی لیبرال” رای دهندگان Buttigieg است 29 درصد از رای دهندگان به ساندرز’ 32 درصد است. 38 سال, کرایه بهترین میان “متوسط” یا “محافظه کار” رای دهندگان با 28 درصد حمایت در مقابل 14 درصد برای Sanders.

صرفنظر از اینکه چگونه آنها قصد رای کثرت کسانی که در نظر سنجی—44 درصد—انتظار ساندرز در نهایت به نفع نامزدی حزب دموکرات. شانزده درصد آن را باور خواهد بود Buttigieg و 14 درصد بایدن.

ترین—85 درصد—بر این باورند که هر کس برنده مقدماتی را در به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

Pete Buttigieg, Bernie Sanders, New Hampshire, primary
دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg صحبت می کند و در یک رالی در خیابان الم, دبیرستان, فوریه 09, 2020 در Nashua, New Hampshire.
برنده McNamee/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de