پیت Buttigieg پر در کیمل نشان می دهد ‘Star Trek’ دانش با پاتریک استوارت

نیوزویک | No comments

سابق دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار پیت Buttigieg پر به عنوان مهمان و میزبان در اواخر شب ABC برنامه Jimmy Kimmel Live! پنج شنبه شب بود که قبل از ضبط عمدتا خالی استودیو.

Buttigieg توضیح داد که آنها پس از CDC توصیه هایی برای, جمعیت, قرار دادن مخاطبان دور از هم. نشان می دهد کارکنان در حضور به عنوان Buttigieg شوهر تصفیه و تزکیه. نیز وجود دارد تصویری cutaways به جمعیت از قبلا ثبت وقایع است.

“این ناامید کننده” Buttigieg گفت: “از آنجا که شما می دانید, من دوست دارم به جمعیت گشت و گذار.”

“هنگامی که شما لازم نیست که مخاطبان واقعی شما را به یک” Buttigieg اضافه شده است. “فقط مانند تهمت را افتتاح.”

توضیح داد که چرا او کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری Buttigieg گفت: “برخی از نامزدها می دانم که زمان خود را برای خارج از مسابقه و برخی از نامزدهای Tulsi Gabbard.” سابق نامزد نیز کنایه آمیز او معتقد است که او می توانست برنده نامزدی اما “من حدود 40 سال بیش از حد جوان و حدود 38 سال بیش از حد است.”

Buttigieg یک مادام العمر پیشتازان فضا , فن, دریافت Star Trek: The Next Generation اسکریپت های تلویزیونی و امضا عکس از مهمان خود را سر پاتریک استوارت که نقش کاپیتان Jean-Luc Picard در ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن. “این را به جای غرور و افتخار” Buttigieg گفت: به عنوان استوارت امضا اسکریپت را پوشش میدهد.

Buttigieg همچنین شرکت در یک ستاره بازحمت حرکت کردن مسابقه چیزهای بی اهمیت با استوارت به نام “چه کسی کاپیتان در حال حاضر ؟” میزبانی تعجب مهمان LeVar Burton که مهندس ارشد Geordi <url> در پیشتازان فضا: نسل بعدی.

استوارت برنده این مسابقه پس از برتون از او پرسید اگر این شخصیت از <url> عینک بوکسورهای یا دادخواستها. در حالی که Buttigieg حدس زده است که <url> عینک بوکسورهای استوارت گفت: “هیچ چیز نیست.” برای برنده شدن استوارت گیرنده از یک ستاره به نام به افتخار او توسط رجیستری ستاره بین المللی.

pete buttigieg
سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg بود مهمان و میزبان در ABC اواخر شب در برنامه “زنده جیمی کیمل!” در روز پنج شنبه.
اسکات اولسون/گتی

نیوزویک رسیده به Buttigieg نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Buttigieg زد برای رئیس جمهور به عنوان یک همجنسگرا, نامزد, با, شوهر, تصفیه و تزکیه و اغلب پیوستن به او در مرحله منجر مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh سوال Buttigieg را electability به دلیل همجنس گرایی است.

Limbaugh گفت: مخاطبان رادیو در ماه فوریه که آمریکا آماده نیست به انتخاب “یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله جمهور.”

Buttigieg پاسخ گفتن سی ان ان “من دوست دارم شوهرم. من وفادار به شوهر من. ما معمولا فقط برای در آغوش گرفتن. اما من او را بسیار دوست دارم و من قصد ندارم به سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh.”

قبل از اینکه رسما تعلیق انتخابات ریاست جمهوری در ماه مارس Buttigieg تا به حال دیده می شود کاهش می گرداند در اوایل اولیه مسابقات. در حالی که Buttigieg شکست ورمونت سناتور برنی ساندرز توسط یک دهم از یک درصد در آیووا قفقاز او قرار داده دوم در نیوهمپشایر اولیه. اما او در مقام سوم در نوادا قفقاز و چهارم در کارولینای جنوبی اولیه.

زمانی که Buttigieg چپ مسابقه, او تا به حال به دست آورده سوم اکثر نمایندگان از هر نامزد حزب دموکرات.

Buttigieg رسما تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس جمهور گفتن تگزاس جمعیت در ماه مارس بود که او “به دنبال یک رئیس جمهور خواهد شد که قرعه کشی کردن آنچه بهترین در هر یک از ما.”

“ما دریافته اند که رهبر در معاون رئیس جمهور به زودی به رئیس جمهور جو بایدن” Buttigieg اضافه شده است.

Buttigieg انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس. در ان بی سی امروز در فوریه Buttigieg گفت: “زندگی ما بستگی به عقل و حکم رئیس جمهور در یک زمان مثل این.”

“آنچه که ما باید شاهد است که نه تنها تکیه بر علم و اصرار بر حرکت سیاست به دور از این اما نوع هماهنگی است که منحصر به فرد رهبری نقش کاخ سفید” Buttigieg ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>