دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg شد ملاقات با معترضان به نمایندگی از گروه بدون مو, کیرخوری, برابر پیت در خارج از رویداد مالی در کشور LGBTQ مرکز هنر در سان فرانسیسکو در روز جمعه.

در داخل ساختمان دو تن از فعالان اقدام به اخلال در جمع آوری کمک پس از Buttigieg خواسته شده بود در مورد شوهر تصفیه و تزکیه توسط یک عضو از مخاطبان است.

“من احترام خود را فعالیت” Buttigieg گفت: “اما این است که جمع حامیان کمپین ما و من فقط یه سوال در مورد شوهر من و من واقعا هیجان زده به آن را پاسخ دهد.”

پس از فریاد کردن معترضان بودند از محل حذف خواهند شد.

خارج از این رویداد یک Buttigieg حامی بنا به گزارش فریاد زد معترضان خواستار آنها را “دارد.” یکی از معترضان در پاسخ گفت: “ما همه گی!”

“برخی از تبلیغ سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg را آشکارا گی هویت به عنوان مدرک از پیشرفت ما در سیاست” خواندن یک نامه سرگشاده در خروس علیه پیت وب سایت. “اما همجنسگرا بودن است نه به اندازه کافی برای به دست آوردن حمایت از LGBTQIA جوامع است. ما نمی توانیم در وجدان خوب اجازه می دهد تا شهردار پیت برای تبدیل شدن به نامزد بدون درخواست او رسیدگی به نیازها و نگرانی های گسترده تر, لزبین, گی, Bisexual, Transgender, عجیب و غریب ابهام جنسی و غیر جنسی جوامع است.”

برخی از این نگرانی ها عبارتند از Buttigieg عدم پشتیبانی برای لغو بدهی وام دانشجویی, مخالفت خود را به طور کامل متوجه مدیکر برای همه طرح و رایگان universal عمومی, کالج.

نیوزویک رسیده به Buttigieg انتخاباتی برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

pete buttigieg
گروه فعال “خروس علیه پیت” اعتراض جمعه سابق خارج South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سان فرانسیسکو جمع آوری کمک برای انتخابات ریاست جمهوری است.
جاستین سالیوان/گتی

در حالی که برخی در جامعه تجاوز احساس Buttigieg انجام نمی دهد به اندازه کافی برای برجسته کردن مسائل است که تاثیر خود را در زندگی Buttigieg اقدام به ارائه کلمات تشویق و شمول است.

“این واقعیت که من اینجا ایستاده ام و واقعیت این است که من را در مخاطبان به تماشای در حال حاضر فقط یک نمونه از آن است اعتقاد به این که بله شما تعلق دارد و این کشور دارای یک محل برای شما” Buttigieg گفت: به هواداران در فوریه.

Buttigieg را electability وضعیت متصل شد به تمایلات جنسی خود روز شنبه توسط مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh گفت که خود را مخاطب رادیویی که “آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله جمهور.”

برخی دیگر از نامزدهای دموکرات آمد به Buttigieg دفاع پس از Limbaugh نظرات.

“این ضد همجنس حملات @PeteButtigieg نفرت و توهین آمیز ایم” ماساچوست سناتور الیزابت وارن. “ما نمی خواهد تحمل این در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری و ما را به مبارزه با هم در برابر نفرت و تعصب که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج و پاداش.”

“پیت و من در حال رقبای” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز پنجشنبه گفت: در طول یک ظاهر در نمایش “اما این مرد افتخار او و شجاعت او هوشمند به عنوان جهنم است.”

Buttigieg ادعا باریک پیروزی در آیوا قفقاز شکست ورمونت سناتور برنی ساندرز توسط یک دهم از یک درصد است. پس از شکست یک رای-گزارش برنامه که تاخیر در نهایی جدول بندی برای روز کسانی که نتایج رقابت با هر دو نامزد خواست که برای recanvass خاص آیووا و حقيقت است. نتایج آن به شمار می رود اعلام کرد در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im