پیتر وبر فصل از لیسانس به پایان رسید با یک کاملا ناراحت کننده ارز بین وبر و خانواده و دوست دختر جدید خود را مدیسون Prewett. وبر خانواده بودند که انتقاد از Prewett در طول فصل انجام می دهد و ارتباط و ادعا کرد این کار هرگز.

طرفداران شد و سریع به برچسب وبر مادر باربارا وبر به عنوان نهایی تبه کار پس از این زندگی آخر به ارز. توییتر منفجر شد با کلمات بی میلی اطراف باربارا عدم تمایل به قبول وبر شادی و در ادامه به ریشه خود را برای نامزد سابق هانا ان Sluss.

Madison Peter
مدیسون Prewett و پیتر وبر در ‘کارشناسی’ آخر.
جان Fleenor/ABC

توییتر مشروط لیسانس ملت در زمان Prewett طرف بیش از باربارا زنده تلویزیون کرد. بسیاری می خواستم ببینم Prewett عصبانی در آینده ممکن است در قانون اما او نگه داشته او سرد است.

حتی برخی از طرفداران از دست داد امید وبر و Prewett آینده به سادگی به دلیل وبر ،

به جای پرتاب توهین به عقب Prewett ادعا کرد او هرگز می خواهم بگویم هر چیزی بد در مورد وبر خانواده او به عنوان عشق برای آنها است چرا که او را دوست دارد وبر.

دیگران نسبت وبر مادر به برخی از لیسانس بزرگترین خائنانی.

در طول زندگی می کنند نشان می دهد وبر dissed Prewett برای دیر برای دیدار با خانواده و ادعا Prewett هرگز به قلب او به وبر.

لیسانس آخر زمان بینندگان داخل وبر مختصر نامزدی به Sluss که با خوشحالی می پذیریم پذیرفته شده. آنها مشغول شد حدود یک ماه قبل از وبر بستری در قلب او بود و هنوز هم پاره شده و او نمی تواند متعهد به خود را به طور کامل.

میزبان Chris Harrison آورده و سپس Prewett به لس آنجلس به صحبت با وبر در مورد امکان آشتی. این بود تا شنبه شب زنده قسمت که جفت تصمیم گرفت به رابطه خود را امتحان کنید با “مصرف آن روز به روز.”

درام آغاز شده و سه شنبه شب هنگامی که Prewett ملاقات وبر ، Prewett ایمان و اخلاق مسیحی بودند موضوع را به حمله وبر ، نفر دوم ناراحت شد که وبر خواب با زنان دیگر در لیسانس فصل نشان داد او می خواهم که یک زمان دشوار پذیرش نامزدی فقط روز بعد.

باربارا گفت Prewett او نمی تواند انتظار برای تغییر وبر. او همچنین ادعا کرد وبر دوست دارد به حزب و کمتر-از-ایمان-بر اساس شیوه زندگی است. به جای حمایت از وبر آینده خانواده التماس کرد با لیسانس برای انتخاب Sluss و ادعا کرد او قرار می گیرد در زندگی خود را با خدا.

Prewett در اصل با شکست وبر در طول نهایی دو دلیل او احساس ارزش خود را نمی خط. هر دو وبر و Prewett بستری از احساسات خود را برای یکدیگر نرفتند در حالی که آنها از هم جدا شدند. آنها بستری بودن در عشق در زندگی نشان می دهد.

گرم رویارویی مشخص شده پایان وبر دراماتیک لیسانس فصل است. آیا وبر و Prewett خواهد ماند با هم ناشناخته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im